SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.LIGAKRAJSKÁ LIGALIGA starších žákůPŘEBOR mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE MLÁDEŽE RSHB

Východočeský přebor přípravek 2017-2018

1.turnaj 23.9.2017 – H.Králové

2.turnaj 14.10.2017 – Polabiny

3.turnaj 4.11.2017 – Svítkov, Chlumec n.C.

4.turnaj 24.3.2018 – Svítkov a Přelouč

5.turnaj 21.4.2018 – Svítkov a Česká Třebová

6.turnaj 12.5.2018 – Polabiny a Opočno

7.turnaj 2.6.2018 – Letohrad a Svitavy (propozice)

 

Východočeský přebor minipřípravek 2017-2018

1.turnaj 30.9.2017 – ZS Svitavy

2.turnaj 21.10.2017 – Přelouč

3.turnaj 11.11.2017 – Letohrad

4.turnaj 7.4.2018 – H. Králové a Č. Třebová

5.turnaj 28.4.2018 – Svitavy a Polabiny

6.turnaj 19.5.2018 – Opočno a Přelouč

7.turnaj 9.6.2018 – H. Městec a Chlumec n/C. (propozice)

 

Východočeský přebor mikropřípravek 2017-2018

1.turnaj 8.10.2017 – H.Městec

2.turnaj 3.12.2017 – Hala Pardubice

3.turnaj 27.1.2018 – Hala Pardubice

4.turnaj 15.4.2018 – Přelouč

5.turnaj 6.5.2018 – Hradec Králové

6.turnaj 27.5.2018 – Letohrad (propozice)

7.turnaj 17.6.2018 – Heřmanův Městec (propozice)

MLADŠÍ ŽÁCI - TURNAJE

  1. -   17.9.2017 - Heřman. Městec

  2. -   1.10.2017 - Jihlava

  3. - 15.10.2017 - Svitavy

  4. - 22.10.2017 - Hradec Králové

  5. -   5.11.2017 - Svítkov

  6. - 19.11.2017 - Pardubice

-----------------------------------------------

  7. - 25.3.2018

      - Pardubice / Hradec Králové

  8. -   8.4.2018

      - Svítkov / Letohrad

  9. - 22.4.2018

      - Jihlava / Polička

10. -   6.5.2018

      - Heřmanův Městec / Svítkov

11. - 20.5.2018

      - Svitavy / Pardubice

12. -   3.6.2018

      - Mor. Třebová / Letohrad

13. - 17.6.2018

      - Hradec Králové / Jihlava

-----------------------------------------------

Propozice turnajů MŽ

TURNAJE ŽEN RSHB

Východočeský přebor žen 2017 (OPEN)

1.turnaj 21. 4. 2018 – Č. Třebová
2.turnaj 26. 5. 2018 – Letohrad
3.turnaj 24. 6. 2018 – Polabiny
4.turnaj 1. 9. 2018 – Svítkov
5.turnaj 28. 10. 2018 – Přelouč

(propozice VČ přeboru žen)

NÁBOR ROZHODČÍCH


kontakt: Lukáš Dubský
mail: rozhodci@hokejbal-vc.cz

ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111


Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Zrak se upíná do města perníku! Očekávaný šampionát je tu
HLEDEJ V ARCHIVU
NE 20.05.2018 | 16:30
3 : 4 p (0:0,2:1,1:2-0:1)
SO 19.05.2018 | 17:00
0 : 1 p (0:0,0:0,0:0-0:1)
SO 19.05.2018 | 09:00
0 : 3 (0:0,0:2,0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 26.05.2018
» 13:00 | Chlumec n./C.-Č.Třebová
NE 20.05.2018 | 14:00
1 : 2 p (0:0,0:0,1:1-0:1)
SO 19.05.2018 | 14:00
4 : 1 (0:0,3:1,1:0)
SO 19.05.2018 | 15:00
7 : 1 (3:0,0:0,4:1)
Nejbližší utkání - Sobota 26.05.2018
» 10:30 | Chrudim-Delta PCE
SO 12.05.2018 | 08:00
10 : 2 (3:1,6:1,1:0)
SO 12.05.2018 | 09:30
6 : 3 (1:0,1:2,4:1)
SO 12.05.2018 | 09:30
0 : 5 (0:1,0:1,0:3)
SO 12.05.2018 | 13:30
5 : 11 (1:3,0:6,4:2)
NE 20.05.2018 | 08:30
3 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 20.05.2018 | 09:30
3 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 20.05.2018 | 10:30
0 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 20.05.2018 | 11:30
2 : 7 (0:0,0:0,0:0)
NE 20.05.2018 | 12:30
0 : 5 (0:0,0:0,0:0)
NE 20.05.2018 | 13:30
1 : 3 (0:0,0:0,0:0)
NE 20.05.2018 | 08:30
1 : 3 (0:0,0:0,0:0)
NE 20.05.2018 | 09:30
0 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 20.05.2018 | 10:30
1 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 20.05.2018 | 11:30
6 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 20.05.2018 | 12:30
4 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 20.05.2018 | 13:30
5 : 0 (0:0,0:0,0:0)
ilustrační foto (foto: archív ČMSHb)

Zrak se upíná do města perníku! Očekávaný šampionát je tu

Iva Janoušková | 01.06.2017 17:48:16 | 1313x

Upoutávka – Pokud by se v posledních dnech soutěžilo o nejčastěji skloňované slovo v hokejbale, soutěžily by mezi sebou zřejmě výrazy Pardubice, mistrovství a šampionát. Ano, je to tu. Po dlouhých měsících příprav – ať už obou reprezentačních celků, všech členů realizačních týmů a všech koordinátorů a pořadatelů – právě dnes vypukne Mistrovství světa v Pardubicích.

Češi jasně jdou za jediným cílem a tak se na Facebooku často potkáme s tagem #vratmezlatodomu… Ke zlatu je však ještě dlouhá cesta, kterou český „nároďák“ odstartuje dnes v 18 hodin proti Švýcarsku.

Organizátoři si na MS dali záležet, vše vyšperkovali do posledních detailů a tak bude rušno i ve Fan zóně, kde o prvním červnovém víkendu proběhnou na mobilních hřištích turnaje minipřípravek, přípravek, žen a Junior Chalenge Cupu. Vedle toho tu bude i mobilní nafukovací střelnice, infostan i stany partnerů šampionátu. Sobotní dozajista úspěšný den pak završí koncert Vypsané Fixy, která nahrála hymnu šampionátu.

 

Jedno je jasné: je se na co těšit, okolí pardubické arény zaplní fanoušci všech věkových kategorií a nuda rozhodně nehrozí!

 

Rozpis utkání týmů České republiky:

1.6. 18.00 Česká republika – Švýcarsko (muži)

2.6. 19.00 Itálie - Česká republika (muži)

3.6. 16.30 USA - Česká republika (muži)

3.6. 19.00 Česká republika – Velká Británie (ženy)

4.6. 17.00 Česká republika – Itálie (ženy)

5.6. 16.00 USA - Česká republika (ženy

5.6. 20.10 Česká republika – Portugalsko (muži)

6.6. 16.30 USA - Česká republika (ženy)

7.8. 19.00 Kanada - Česká republika (ženy)

 

Víkendový doprovodný program

 

Sobota 3. června

- 8.00 – 15.30 Turnaj minipřípravek a Junior Chalenge Cupu

- za účasti týmů přípravek Pardubice „modrý“ a „bílý“ tým, Kladno, Svítkov, Letohrad, Svitavy, Hradec Králové, Přelouč, Heřmanův Městec a České Budějovic a týmů JCHC Alfastars Pardubice, Šamponi Rakovník, Suchdol nad Lužnicí, Kyjov a Svitavy

- 16.00 Setkání vítězů MS 1998 Litoměřice a MS 2009 Plzeň

- 20.30 koncert Vypsaná Fixa

 

Rozpis turnaje – ke stažení zde

 

Neděle 4. června

- 8.00 – 16.30 Turnaj přípravek, žen a JCHC

- za účasti týmů přípravek: Autosklo Pardubice, Kyjov, České Budějovice, Svítkov, Hradec Králové, Kert Park Praha, týmů žen: Plzeň – Litice, Kyjov, Písek, Svítkov, Eagles Brno, Letohrad a týmů JCHC Svítkov, Kert Park Praha, Piráti Hradec Králové, Dream tým Jih, Bulldogs Brno

- 17.00 koncert kapely Most Wonky

 

Rozpis turnaje – ke stažení zde

 

Kompletní doprovodný program najdete na webu www.pardubice2017.com!