SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » ZÁSTUPKYNĚ NAŠEHO KRAJE SE SEŠLY V LETOHRADSKÉM KRÁLOSTVÍ
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Kemp výběru žen v Letohradu (foto: Iva Janoušková)

ZÁSTUPKYNĚ NAŠEHO KRAJE SE SEŠLY V LETOHRADSKÉM KRÁLOSTVÍ

Kristýna Mačátová | 12.09.2016 11:16:12 | 1218x

Ženský hokejbal- V Letohradě se dne 4. září na nově zrekonstruovaném hřišti uskutečnil camp žen východočeského kraje. Ženy se již takto sešly po druhé před závěrečným turnajem krajů v Porubě, kam odcestují 28. září. Budou se být o co nejlepší umístění. Východočeský kraj bude mít hned dvě želízka v ohni, šikovných hráček je v našem kraji dostatek.

Děvčata začínala camp hned od rána pod vedením pana Martina Komárka a pana Filipa Olivy, kteří jsou hlavními trenéry ženského východočeského kraje. Na rozpáleném asfaltu se prohánělo přes dvacet hráček, které se chtěly ukázat v tom nejlepším světle.

V první tréninkové jednotce se pilovala hlavně přesná přihrávka a co nejpřesnější střela. Hráčkám dělala největší problém prudká příhra o mantinel. V průběhu campu se však vše zlepšilo a nahrávky byly přijatelné. V druhé tréninkové jednotce se vše spojilo do několika lehce těžších cvičení a hlavně se vše zaměřilo na zdokonalování cvičení jeden na jednoho. Po trénincích přišla hra, která byla vskutku překvapivá. Hrál se hezký ženský hokejbal. Jednu chybu to však mělo, padly jen dva góly, na každé straně jeden.

Svědčí to však o tom, že východočeský kraj pojede na turnaj s dvěma naprosto vyrovnanými týmy. Kdyby bylo chladnější počasí,možná by to bylo lepší. Ale počasí si neobjednám. Jinak cvičení a spolupráce s ostatníma holkama bych řekla,že byla dobrá. I nálada byla stale pozitivní. Celý kemp jsem si užila,“ hodnotí průběh campu Karolína Baráková, která v sezóně nastupuje za starší žáky Alfy.

O konečné nominaci obou týmů na Turnaj krajských výběrů do Ostravy vás budemne informovat.

 

Fotografie - autor Iva Janoušková: