SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Začátek května bude patřit Opatovickému poháru v minihokejbalu!
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
ilustrační foto (foto: Petr Špaček)

Začátek května bude patřit Opatovickému poháru v minihokejbalu!

Filip Červinka | 07.04.2017 18:47:45 | 981x

Pozvánka - Východočeský region oběhla zpráva, že se 6. května hřiště v Pohřebačce položí do hokejbalového zápolení ve formátu minihokejbalu! Okamžitě se naskýtá obrázek, že se bude jednat o starý dobrý „panelákový“ hokejbal, jenž přinášel nefalšované dramatické zápletky bez jakýchkoliv soutěžních stresů. Přihlásit se na turnajové zápolení může prakticky kdokoliv, tak neváhejte a přijďte se s kamarády pobavit. „Chceme k hokejbalu ukázat cestičku novým hráčům a klubům,“ dává si za cíl koordinátor akce Petr Špaček.  

6. května pořádáte opatovický pohár v minihokejbalu! Co vás k tomuto kroku vedlo? Sledujete tím větší rozvoj hokejbalu?

Spíš než mne samotného k tomu směřovalo celé vedení regionu. Důvod je více než zřejmý, mužských klubů v regionu poslední dobou spíše ubývá, a tak chceme k hokejbalu ukázat cestičku novým hráčům a klubům. Víme, že jistý potenciál v kraji je a chceme ho využít, i když to třeba nebude mít okamžitý efekt.


Jak to uděláte s hráči, co jsou registrovaní v ČMSHb, ale budou se chtít zúčastnit?

Jelikož se jedná o úplně první turnaj tohoto typu pořádaný přímo RSHb Východ, a nevíme tedy, jak velký bude zájem ze strany neregistrovaných klubů, či hráčů, rozhodli jsme se být v tomto trochu benevolentní, a to zejména pokud se bude jednat o jednotlivce v daných týmech, nebo hráče kteří jsou třeba pár let neaktivní. Ale rozhodně z toho nechceme mít turnaj vyřazených čtvrtfinalistů z regionálních soutěží, to není náš cíl!


Start zvažuje tým z Pohřebačky, ve kterém hrají čtrnáctiletí hokejisté!


Myslíte, že bude velký zájem z řad neregistrovaných hráčů? Pokud by to byl turnaj pro hokejbalisty, tak bude asi narváno.

Jak jsem jíž říkal, víme o týmech v našem regionu, které jsou zatím stále neregistrované, navíc jsme oslovili i hokejové neregistrované týmy. Takže počítám, že turnaj naplníme. V tuto chvíli, pár dní po vyhlášení již máme dva vážné zájemce a do turnaje je přímo nasazen tým Opatovic.


Existuje pro turnaj nějaké věkové omezení?

Věkové omezení jsme neudali, ale primárně je turnaj určen mužské kategorii, čili 18 a víc, ale prostor dáme i mladším. V tuto chvíli například zvažuje start na turnaji tým z Pohřebačky, ve kterém hrají čtrnáctiletí hokejisté. Hrát mohou i veteráni, i když pro ně se také chystají veteránské turnaje.


Doufáme, že se turnaj ponese v přátelském duchu, a všichni si užijí radost ze sportu

 
Budou v Opatovicích namontovány minimantinely, nebo se pojede „panelákovým stylem“ jako za starých časů? (úsměv)

Pro tuto příležitost máme zajištěno mobilní hokejbalové hřiště, které by svými rozměry měly plně využít velikosti tréninkového hřiště v Pohřebačce. Budou to tedy klasické mantinely, jako na ligových hřištích.

 

Jakými slovy byste přivítal nadšené sportovce, aby se této akce zúčastnili a stvořili mistrovský tým?

Myslím, že hokejbal s tenisákem někdy hrál každý, i já sám jsem tak začínal, takže stačí najít doma ve sklepě hokejku, sehnat dalších pár nadšenců a přihlásit se. Turnaj se totiž bude hrát formou minihokejbalu, tedy tři hráči plus brankář, a tak na turnaj stačí parta 5-6 kamarádů a můžou si přijít, jak se říká „pinknout“. (úsměv) Doufáme, že se turnaj ponese v přátelském duchu, a všichni si užijí tu správnou radost ze sportu.

 

Propozice -> ZDE!
Přihlášky -> ZDE!