SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Východočeské dorosty v nadstavbách bodovaly, Hradec pokračuje ve své jízdě
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Starší dorost Hradce Králové (foto: web HBC Hradec Králové)

Východočeské dorosty v nadstavbách bodovaly, Hradec pokračuje ve své jízdě

Ondřej Novotný | 05.04.2017 09:45:23 | 455x

Extraligy dorostů - Uplynulý víkend přinesl pokračování nadstavbových části u Extraligy mladšího a staršího dorostu. Soupeřilo se tak opět o důležité body, které přisoudí některým celků účast bojovat na turnaji ke konci května o titul ve své kategorii.  

Extraliga staršího dorostu – nadstavbová část


HBC Hradec Králové 1988 — HBC Kovodemont Most 4:2 (2:1, 0:0, 2:1)

Střely: 47:36 Vyloučení: 2:3 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 51 Rozhodčí: Dubský, Málek.

Starší dorostenci Pirátů zatím prožívají povedenou nadstavbovou část a každý víkend dělají krok po kroku za postupem do finálového turnaje. A jinak tomu nebylo ani tentokrát, kdy do Hradce Králové zajížděl Most. Ten sice dokázal jít v první periodě do vedení, ovšem domácí se rychle zmohli na odpověď a do první sirény už šli dokonce do vedení. Prostřední část pak branku sice nenabídla, ovšem ta třetí shodně tři. A první z nich vsítili hosté, kteří tak vyrovnali a zápas začínal prakticky od nuly. Východočeši však vzápětí hned opět zabrali a dvěma brankami nakonec strhli konečné vedení na svoji stranu!


HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice — HBC Tygři Mladá Boleslav 6:2 (2:0, 3:2, 1:0)

Střely: 51:26 Vyloučení: 4:2 Využití přesilovek: 0:1 Oslabení: 0:0

Pochopitelně také pardubičtí hokejbalisté by si rádi zahráli na finálovém turnaji ke konci května v Kutné Hoře. K tomu však potřebují vyhrávat a další příležitost k plnému bodovému zisku viděli v domácím duelu s Tygry z Mladé Boleslavi. A Autoskláři začali toto střetnutí velice dobře, jelikož poprvé odcházeli do kabin za dvoubrankového vedení. Na to navázali domácí v prostřední části dalšími třemi přesnými zásahy, přičemž Středočeši korigovali dvěma brankami. Když se poté v závěrečné třetiny prosadili opět jen domácí, a to jednou, bylo z toho pro Pardubice hladké vítězství.


Extraliga staršího dorostu – skupina o umístění


HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice — HbK Karviná 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)

Střely: 35:9 Vyloučení: 5:7 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 29 Rozhodčí: Kettner, Záhora.

Ve skupině o umístění u starších dorostenců zajížděli na hřiště pardubického Svítkova hráči Karviné. A byla to jednoznačná záležitost pro domácí mužstvo, které zvítězilo hladce o čtyři branky, přičemž hostům povolilo na svého brankáře vyslat jen devět střeleckých pokusů.


Extraliga mladšího dorostu – nadstavbová část


HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice — HBC Plzeň 3:2ss (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)

Střely: 20:19 Vyloučení: 2:2 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 65 Rozhodčí: Kettner,
Záhora

Nelehké utkání čekalo na mladší dorostence Autoskla. Ti na domácím hřišti přivítali Plzeň a zápas začal hodně ofenzivním hokejbalem z obou stran. Úvodní brankou se totiž dostali do vedení ve čtvrté minutě domácí. Ovšem Západočeši pochopitelně nic nevzdali a o minutu později to tak bylo znovu nerozhodně. K podobnému scénáři během zbývajícího času utkání došlo ještě jednou a rozhodnout tak musela až samostatná střílení. V těch byli úspěšnější Pardubičtí, kteří si tak připsali bonusový bod, jenž může mít ještě svoji hodnotu.


SK Hokejbal Letohrad — HBC ALPIQ Kladno 5:4 (3:0, 1:2, 1:2)

Střely: 35:27 Vyloučení: 7:10 Využití přesilovek: 1:3 Oslabení: 0:0

Taktéž hodně ofenzivní hokejbal byl k vidění v utkání mladšího dorostu Letohradu a Kladna. Už první třetina totiž přinesla tři přesné zásahy, o které se postarali pouze domácí hráči, kteří tak odcházeli po první siréně do kabiny hodně spokojeni. Jenomže Kladenští ve zbývajících minutách utkání zabrali a trestali především fauly domácích, jelikož hned tři svoje branky vstřelili z početní výhody. Jeleni však těsný výsledek nakonec ubránili a připsali si do tabulky tři body.


Extraliga mladšího dorostu – skupina o umístění


HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice — HBC Gladiators Olomouc 12:1 (3:0, 3:1, 6:0)

Střely: 41:17 Vyloučení: 0:0 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 28 Rozhodčí: Málek, Havelka.

Jednoznačný průběh mělo utkání mladšího dorostu ve skupině o umístění. Svítkov na domácí půdě přestřílel Olomouc a především kvůli třetí třetině, ve které vsítil šest branek, hostům nastřílel dvanáct gólů.


HBK Kyjov — TJ Lokomotiva Česká Třebová 3:6  (1:1, 1:2, 1:3)

Střely: 26:43 Vyloučení: 0:0 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 37 Rozhodčí: Boháček, Prudík

Skupina o umístění pro celky z východních Čech ještě přinesla jedno utkání. A to když Česká Třebová cestovala do Kyjova. První třetina tohoto zápasu přinesla nerozhodný stav 1:1. To se v dalším pokračování už změnilo, jelikož hosté se dostali do vedení. To v poslední periodě ještě o tři branky navýšili a nakonec tak zvítězili v poměru 6:3.