SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Ve středu 30. listopadu 2016 proběhlo tradiční setkání zástupců mládežnických celků regionu
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
ilustrační foto (foto: www.google.cz)

Ve středu 30. listopadu 2016 proběhlo tradiční setkání zástupců mládežnických celků regionu

Jiří Kozel | 05.12.2016 19:31:54 | 685x

RSHb - Hokejbalové soutěže již svoji podzimní pouť mají za sebou a nyní začíná čas na jejich hodnocení a přípravy na její druhou část. Poslední listopadový den se konalo setkání zástupců klubů mládeže regionu Východ.

Schůzka, na které se zúčastnili zástupci klibů prascujicí s mládeží: HBC Autosklo H.A.K.Pardubice, HBC Svítkov Stars Pardubice, HBC Hradec Králové 1988, SK Hokejbal Letohrad, TJ Lokomotiva Č.Třebová, TJ Svitavy, HBC Jestřábi Přelouč, SK Ježci Heřmanův Městec, měla na programu následující body:

 

1. Žákovské soutěže regionu Čechy Východ

2.  Organizace turnajových sérií VČ přeboru mládeže

3. Projekt Mladá krev

4. Projekty mládeže a jejich podpora v roce 2017

5. Mládežnické akce v rámci MS 2017 v Pardubicích

 

Setkáním provázel a prezentaci si připravil Martin Komárek. V úvodu se probírala změna u kategorie starších žáků, kde všichni kvitovali přechod na hraní jednoho zápasu ve formátu 3x15minut. Následovala diskuze zda nepřejít na podobný formát i v žácích mladších, zástupci se dohodli, že změna by byla možná za předpokladu, že by se prodloužila hrací doba na 3x12minut. To jak se skutečně bude hrát bude známo však až na jaře, kde se budou probírat změny na valné hromadě. Počet týmů v mladších žácích se zdá navýší, ale naopak u starších žáků zeštíhlí a předběžně to vypadá na 7 týmů v obou kategoriích.

V druhém bodě se probírala, jak samotná místa konání turnajů, tak samotný systém rozdělování týmů do jednotlivých turnajů. Opět zde bylo zdůrazněno, že u těchto kategorií by nemělo být cílem vítězství, ale hlavně zábava a co největší vytížení dětí v zápasech. Pokud by snad měli některá mužstva s tímto problém je připraven systém, kde rozpoznat nějakého vítěze je nemožné.

Termínový kalendář turnajů - jarní část:

Projekt mladé krve se opět představil zástupcům klubů, kde se mohou najít hlavně mládežníci, kteří chtějí hokejbalu vypomoci i po jiné stránce než v samotném hraní, ale i v organizaci různých turnajů doprovodných akcí a hlavně blížícího se MS 2017 v Pardubicích.

Předposledním bodem byly projekty mládeže, které jsou neustále na vzestupu a kluby, které se do nich zapojí čerpají vždy nějaké odměny, které jsou v poslední době zaměřeny na jednodušší zisk nových členů, jelikož jde hlavně o hráčské vybavení, jako byli hokejky, brankařské výstroje, rukavice. Novým projektem bylo dodání školního setu v podobě hokejek a míčků do škol, které měli o tuto akci zájem.

Posledním bodem bylo MS 2017 v Pardubicích, kde se dle předpokladů uskuteční mládežnické turnaje různých kategorií.