SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

HOKEJBALOVÉ MS 2017

 

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

Otevírací doba registračních pracovišť:

Pardubice (kancelář RSHb)

červen - červenec = zavřeno

Odloučené pracoviště:

Verměřovice č.p. 100

vždy po telefonické domluvě

(Eva Králová, tel. 773 781 140)

 

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » V Pardubicích proběhla Valná hromada RSHb Čechy Východ
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
logo RSHb ČV (foto: )

V Pardubicích proběhla Valná hromada RSHb Čechy Východ

Jana Nekolová | 24.03.2017 18:45:10 | 784x

VV RSHb - Ve středu 22. března proběhla v Pardubicích za přítomnosti zástupců většiny klubů našeho regionu Valná hromada RSHb Čechy Východ. Po zasedání nejvyššího orgánu regionálního svazu následovalo setkání přítomných se zástupci LK RSHb, kdy se především diskutovalo nad podobou nového soutěžního ročníku našich soutěží.

Předseda regionu Patrik Ticháček přivítal přítomné delegáty, předsedu Českomoravského svazu hokejbalu a zároveň místopředsedu RSHb Martina Komárka a předsedy všech odborných komisí RSHb.

Valná hromada, kterou svolal Výkonný výbor RSHb právě na tuto středu, měla na programu tradiční body v podobě kontroly plnění usnesení loňské valné hromady, zprávu o činnosti regionu za rok 2016, přehled hospodaření regionu za stejný rok a volbu delegátů pro Valnou hromadu ČMSHb, jejíž datum je pro letošek stanoven na 19.5.2017. Zároveň delegáti schválili výborem předložený návrh rozpočtu RSHb pro rok 2017 a přesun zisku hospodaření v částce téměř 70. tis. Kč do rezerv RSHb.

Vzhledem k tomu, že k datu Valné hromady RSHb ukončili svojí činnost dva členové Kontrolní komise RSHb, konkrétně Josef Kozel a Jiří Kubeš, provedla Valná hromada RSHb dovolbu dvou nových členů. Těmi byli zvoleni Vlastimil Janoušek z SK Hokejbal Letohrad a Jakub Ježek z HBC Hradec Králové 1988. Jmenovaní se přidali ke třetímu členovi komise, Martinu Šmídovi, kterého zároveň zvolili předsedou komise. Předseda RSHb Patrik Ticháček zároveň poděkoval oběma odstoupivším za jejich dlouholetou práci ve prospěch nejen regionálního hokejbalu.

Na Valné hromadě RSHb využili delegáti přítomnosti předsedy ČMSHb Martina Komárka, na kterého směřovali některé své dotazy, zejména pak k blížícímu se MS v hokejbale, které budou již za necelé tři měsíce hostit právě Pardubice. Dotazy směřovaly k způsobu propagace MS, distribuci vstupenek do klubů, které se zapojily do projektu prezentace MS na svých hřištích a další související otázky.

Po skončení Valné hromady RSHb proběhlo setkání zástupců klubů se členy Ligové komise RSHb, na které se diskutovalo zejména k přípravám nového soutěžního ročníku mužských regionálních soutěží. Přítomný předseda LK RSHb Pavel Shejbal seznámil delegáty s návrhem propozic obou mužských soutěží. Podstatnou změnou, která v návrhu, jež bude v nejbližší době schvalovat Výkonný výbor RSHb, je snížení počtu hráčů na střídavý start a hráčů mimo mateřskou soupisku (A a B apod.) na čtyři hráče, kteří mohou zasáhnout do utkání (oproti stávající úpravě umožňující pětici hráčů startujících v jednom utkání). Zároveň předseda LK konstatoval záměr upravit počet těchto hráčů pro sezonu 2018-2019 na tři. Rovněž se pro nový soutěžní ročník počítá s určitými úpravami propozic krajské ligy v oblasti startu hráčů z první ligy či extraligy. I k tomuto bodu zaznělo z řad delegátů několik podnětných názorů.

 

Další jednání VV RSHb ČV se uskuteční 21.6.2017 v sídle RSHb ČV.