ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

TITULNÍ STRANA » Trenér a jeho bývalá hráčka z žáků se postavili v zápase proti sobě!

0 : 20 (0:11,0:5,0:4)

V dané sezóně nebylo dosud odehráno žádné utkání.

Autosklo C x Piráti B (foto: Jana Nekolová)

Trenér a jeho bývalá hráčka z žáků se postavili v zápase proti sobě!

Jana Nekolová | 14.03.2017 17:59:55 | 842x

KHbL – V neděli pokračovaly další zápasy krajské hokejbalové ligy, ve kterých promarnil Svítkov dobrý vstup do zápasu, když polevil a nechal Opatovice dvakrát skórovat, ve třetí třetině už nezaváhal a odvezl si z Přelouče tři body. Zápas Autosklářů s královehradeckými Piráty rozhodla střelecká produktivita domácích, kteří si zaslouženě dokráčeli pro tři body. Zajímavostí zápasu bylo, že se na hřišti potkali trenér a jeho bývalá hráčka z žáků a reprezentantka Lucie Rejlová, v bráně skvěle zachytala Veronika Zapadlová. Chlumecké Vrtačky byly celý zápas lepším týmem a zaslouženě nad chrudimskými Žolíky vyhrály a Ježci sice podlehli Žamberku, ale se vztyčenou hlavou a oproti podzimnímu duelu mu byli výrazně důstojnějším soupeřem.

HBC Opatovice nad Labem vs. HBC JTEKT Svítkov Stars Pce B 2:6 (1:2,1:1,0:3)

Opatovice hrály s favoritem ze Svítkova vyrovnaně dvě třetiny, ale ve třetí už na něj nestačily. „V dalším kole nás čekal na domácí půdě zápas s lídrem tabulky ze Svítkova. Všichni jsme věděli, že to bude těžké utkání a s tím jsme i do zápasu nastupovali. Už od prvního buly bylo vidět, že zápas bude mít slušné tempo. Bohužel pro nás se soupeř ujal vedení už po necelých pěti minutách hry a museli jsme dotahovat. Při vlastním oslabení se povedlo snížit po famózním sólu našemu mladíkovi Ondřeji Kademu. Ve druhé třetině se nám povedlo snížit po kombinaci, která šla po ose Kade-Kopa-Motyčka. Jenže to bylo z naší strany vše a hosté si ještě do konce třetiny vzali vedení zpět. Ve třetí třetině přidali další 3 góly a bylo po zápase. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za super výkon a myslím si, že v 10 lidech, proti 3 lajnám hostujícího celku se nemáme z naší strany vůbec za co stydět. Výborně se u nás ujal i veterán východočeských kolbišť Komůrka a doufáme, že se v dalších zápasech blýskne i nějakým tím bodíkem. Soupeři přeji hodně štěstí v dalších bojích,“ zhodnotil zápas Michal Motyčka.

Sestava Opatovic: Cidlinský, Komůrka - Plháček, Kopa D. - Novotný P., Kade - Kopa - Motyčka, Šurkala - Gregora – Netušil

Svítkov promarnil dobrý vstup do zápasu, když polevil a nechal Opatovice dvakrát skórovat, ve třetí třetině už nezaváhal a odvezl si z Přelouče tři body. „Další utkání jarní části jsme hráli v Přelouči proti Opatovicím. Čekali jsme snadný zápas, ale opak byl pravdou. Zápas jsme začali dobře a hned ze začátku se nám podařilo jít do dvoubrankového vedení, když se trefil Mlateček David a Zděnek Slavomír, ale pak jsme polevili a podcenili soupeře. Ten převzal iniciativu a před koncem první třetiny se mu podařilo snížit. Ve druhé třetině se podařilo Opatovicím vyrovnat. Vedení na Naši stranu vrátil lídr produktivity Čeřovský. Do třetí třetiny jsme nastoupili s tím, že nepřipustíme žádné drama a zápas rozhodneme. To se nám podařilo. Po brankách Martina Hejkrlíka, Mlatečka Dominika a mladšího dorostence Vojty Novotného, jsme zápas dotáhli do vítězného konce. V brance nás držel brankář Lukáš Lagron. Chtěl bych poděkovat celému týmu za předvedený a bojovný výkon a také Martině Topičové, která na poslední chvíli doplnila naše řady,“ komentoval průběh zápasu Dominik Mlateček.

Sestava Svítkova: Lagron L.,Mifek M., Peřina M., Bugel J., Michal J., Čeřovský L., Ježek T., Hejkrlík M., Zděnek S., Papadopulos N., Topičová M., Novotný V., Mlateček Da., Mlateček Do

Branky Svítkova: 2:07 Mlateček Da (Mlateček Do, Novotný), 4:54 Zděnek (Papadopulos),18:34 Čeřovský (Peřina), 34:23 Hejkrlík (Ježek), 41:00 Mlateček Do (Mlateček Da), 43:22 Novotný (Papadopulos)

HBC Autosklo-H.A.K. Pce C vs. HBC Hradec Králové 1988 B 3:2 (1:0,0:0,2:2)

Autoskláři si v zápase s královehradeckými Piráty, který rozhodla jejich střelecká produktivita, zaslouženě dokráčeli pro tři body. „Když jsme viděli, v jakém složení dorazil Hradec k utkání a vzpomněli jsme si na poslední vzájemný zápas, ve kterém nám Hradec řádně naložil, měli jsme obavy z podobného výsledku. Naštěstí se naše úvahy ukázali jako liché, utkání bylo od počátku celkem vyrovnané, hosté byli více aktivní a spíš oni tvořili hru, jenže se nedostávali příliš často k střelbě nebo vážnějším šancím, zatím co šance jsme si tvořili spíš my. Pak přišla naše první přesilovka a s ní parádní kombinace zakončená gólem Míry Blažka. Pak přišla série vyloučení na obou stranách, ve které jsme přečkali i 4 minutové oslabení, a tak postupně minula i druhá třetina aniž by se skóre 1:0 nějak měnilo. Změny skóre přišli až v posledním dějství, možná to bylo tím, že hosté vystřídali brankaře, v čase 36:58 jsme odskočili na bezpečnější náskok 2:0, když se prosadil opět famózní Veselík. Náskok však netrval dlouho, za minutu a půl hosté snížili, když plachtící míček tečoval ze vzduchu Rakovský - 2:1. Naštěstí pro nás jsme dvě a půl minuty před koncem šli opět do dvoubrankového trháku, po akci Blažka a Veselíka, druhému jmenovanému bylo připsáno autorství branky. Hosté ještě v závěru zkusili hru bez brankáře.  V čase 44:28 si vybral slabší chvilku strážce domácí svatyně, a připustil, že zápas může být ještě drama, ale ve zbývající půlminutě už k vážnému ohrožení branky nedošlo a tak jsme vybojovali velmi cenné body. Zápas rozhodla střelecká produktivita, hosté hráli dobře, ale málo stříleli. My jsme předvedli týmový a bojovný výkon, v zápase jsme udělali minimum chyb a zaslouženě si dokráčeli pro 3 body. Kéž bychom takto dokázali hrát vždycky, byl to skutečně povedený zápas, a všem klukům za něj ještě jednou děkuji. Malou zajímavostí zápasu bylo, že se na hřišti potkali trenér a jeho bývalá hráčka z žáků, konkrétně Milan Váňa a Lucka Rejlová,“ popsal zápas Petr Špaček.

Sestava Autoskla: Špaček (Škoda) - Kaša, Kopáč, Kubík, Váňa st., Kabeláč, Svatoš - Blažek, Král, Bureš, Veselík, Pražan, Průšek

Branky Autoskla: 11. Blažek (Bureš, Pražan), 37. Veselík (Pražan, Kaša), 43. Veselík

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

Hbc Chlumec nad Cidlinou B vs. HBC Jokerit Chrudim B 4:0 (0:0,2:0,2:0)

Chlumecké Vrtačky byly celý zápas lepším týmem a zaslouženě nad chrudimskými Žolíky vyhrály. „První domácí zápas jsme sehráli proti týmu s Chrudimi. A musím říct, že jsme byli po celou dobu lepším týmem. Spoustu našich šanci pochytal vynikající gólman hostů. V první třetině došlo ke zranění hráče hostů a musela se hra přerušit a volat záchranka. Přejeme mu brzké uzdravení a co nejdříve aby se opět vrátil na hřiště. Soupeř dostal přesilovou hru 5min oslabení jsme sehráli velmi dobře. První třetina skončila 0:0. Do druhé části jsme nastoupili na dvě naše úderné lajny, první gól vstřelil Chára. Druhou branku přidal náš kapitán Doležal. Ve třetí třetině jsme přidali ještě další 2 branky, trefil se Doskočil a Staněk ml. Celý zápas jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Naše manželky a přítelkyně nám povolily odjezd do Žamberka už v sobotu, kde si zajdeme na večeři a pivko povoleno je max. 5 piv.  Zde nás čekat těžký zápas, ale nic nedáme zadarmo, jedeme si pro body,“ shrnul průběh zápasu Ladislav Demjanovič.

Ježci Heřmanův Městec B vs. SK Hokejbal Žamberk 3:5 (0:0,2:2,1:3)

Ježci sice podlehli Žamberku, ale se vztyčenou hlavou a oproti podzimnímu duelu mu byli výrazně důstojnějším soupeřem. „Žamberk ukázal u nás velkou kvalitu. Odehráli jsme statečné utkání, zapojili tři nováčky, početně tak jsme schopni hrát na tři kompletní formace a tím pádem i více soupeřům konkurovat. Hosté začali zhurta, ale brankář Kučera na ně působil dojmem neohroženého a všechny jejich pokusy s klidem zneškodnil. Tím nám dal i prostor, abychom favorita zápasu pozlobili. A povedlo se i využít první nabídnutou přesilovku. První branku v našem dresu si připsala naše tajná svitavská posila Tomáš Petr - 1:0. Žamberk ale v následujících minutách ukázal proč je na samé špici tabulky a silně nás přehrával. Zaslouženě i otočil na 1:2. Nám se podařilo vyrovnat v další přesilovce Tomášem Pilařem. Po dvou třetinách nadějné skóre 2:2 však padlo za své během pěti minut třetí části, kdy se hosté definitivně uklidnili a utekli až na 2:5. Snížení v další přesilovce na konečných 3:5 si připsal milimetrovou tečí nestárnoucí Kamil Mlejnek. I když jsme soupeři podlehli, tak se vztyčenou hlavou. Oproti podzimnímu duelu jsme byli výrazně důstojnějším soupeřem,“ vysvětlil k zápasu předseda Josef Kozel.

Díky dobře odehrané třetí třetině si Žamberk odvezl z Ježkárny tři body. „Na první jarní utkání jsme v neděli odcestovali do Heřmanova Městce. Bez dvou hráčů se sešel celý kádr, takže jsme dorazili bojovat v 18 hráčích. Nutno říci, že i domácí vyrukovali s relativně širokou, posílenou sestavou. Do zápasu jsme vstoupili aktivněji a úvodní minuty patřili nám. Dařilo se nám vytvářet si tlak, nicméně žádná z šancí vedení nepřinesla. Poté jsme malinko polevili, a i soupeř se začal dostávat do šancí. Hrálo se vyrovnané utkání a první dějství skončilo bez branek. Průběh do té doby čistě hraného zápasu narušilo naše první vyloučení za hru vysokou holí. Soupeř svoji početní výhodu využil a dostal se do vedení 1:0. Naše reakce nicméně byla přímo ukázková, neboť po inkasované brance jsme soupeře zmáčkli v jeho pásmu a za 2 minuty bylo skóre zásluhou Vítka vyrovnané. Poté jsme se opět dopustili zcela zbytečného útočného faulu a soupeři nabídli dokonce 4minutovou přesilovku. Paradoxně se spíše hrálo na straně soupeře a nám se dokonce podařilo vstřelit gól v oslabení, kdy míček dotlačil do brány Lyer. Bohužel, vedení trvalo jen krátce, neboť soupeř ve zbývajícím čase své početní výhody stihl vyrovnat. Druhá třetina tedy také skončila nerozhodným skóre 2:2. Do třetí třetiny jsme si řekli, že musíme vstoupit ve velkém tempu a soupeře prostě „ulítat“. To se nám naštěstí povedlo. Tlačili jsme soupeře hned od začátku a během 4 minut v první polovině dějství se nám podařilo vstřelit 3 branky. Nejprve se prosadil Kacálek, poté si svoji premiérovou trefu v dresu Kanců odbyl Velič, a když i nám byla nabídnuta jedna přesilová hra, důrazem před bránou ji zužitkoval Smetana. Soupeř se na adekvátní reakci nezmohl, a tak jediná změna skóre se odehrála minutu před závěrečnou sirénou, když domácí tak jako v celém utkání skórovali opět v početní výhodě. Díky dobré třetí třetině nakonec bereme 3 body, za což jsme rádi a můžeme se v klidu připravit na první jarní, domácí utkání proti Chlumci,“ konstatoval Jakub Krejčí.

Sestava a branky Žamberka: Šolc - Doleček, Krejčí, Forman, Blecha, Horák, Smetana (1+0) - Chmelíček, Kacálek (1+1), Nožka (0+1), Lyer (1+1), Grund, Vítek (1+0), Ptáček, Vašek, Exler, Ulrych, Stejskal, Velič (1+0)