4.turnaj ???,      8.5.2018

2200190661/2010

Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

» 09:15 | Ježci HM-Svítkov Stars
» 09:30 | Sršni Svitavy-Autosklo PCE "bílí"
» 10:15 | SK Jihlava-Ježci HM
» 10:30 | Polička-Autosklo PCE "bílí"
» 11:00 | Svítkov Stars-Autosklo PCE "modří"
» 14:30 | -
Momentka ze zápasu. (foto: David Kerschbaum)

Svítkov ukázal ESO

Jiří Kozel | 20.03.2018 12:02:16 | 527x

Hned v prvním utkání ukázal své ESO pro jarní část Svítkov, za který nastoupil Jakub Rakovský, který v tom samém kole odehrál zřejmě svůj poslední zápas i za Hradec Králové proti Přelouči. Autosklo nastřílelo Ježkům desítku. Oba týmy tak ukázaly, že příští derby bude velmi zajímavé.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice : SK Hokejbal Letohrad 10 : 0 (4:0,1:0,5:0)

Martin Hlavsa (Svítkov): „Jarní část soutěže? Spíše zimní liga, tak by se dal označit první zápas s Letohradem. Před zápasem jsme se snažili zbavit hřiště sněhové pokrývky, což se nám nakonec povedlo, i s maximálním úsilím všech hráčů, rodičů, trenéru a všech, kteří vzali do ruky hrablo a vymetli hřiště jsme tak mohli s lehkým zpožděním zahájit zápas. DÍKY VŠEM. Do zápasu se nám podařilo střelecky dobře vstoupit, když jsme již v 6 minutě vedli 4:0. Poté přišlo uspokojení, soupeř s námi dokázal herně srovnat krok, a držel se s námi celou druhou třetinu. Ve třetí části jsme skóre navýšili až na konečných 10:0, kdy vteřinu před koncem utekl do brejku obránce Malý a jistě tak udělal radost jeho mamince (vedoucí týmu), když vsítil desátý gól a vystřelil si tak odměnu v podobě dělání chlebíčku pro celý tým. Celý zápas jsme hráče nabádali k opatrné hře na kluzkém povrchu, aby nepřišlo zbytečné zranění. To se nám i s přispěním hráčů Letohradu podařilo splnit a neprobíhali žádné zbytečné momenty u mantinelu. Zápas naštěstí všichni ve zdraví přežili. Věřím, že v týdnu už nám počasí konečně dovolí pořádně potrénovat a budeme pracovat na momentech, které se nám v zápase nelíbily. Jistý výkon v brance předvedl Mates Procházka a připsal si tak svojí letošní první nulu. Nyní již všichni vyhlížíme derby s pardubickým Autosklem a jistě v něm uvidíme ten nejlepší žákovský hokejbal této kategorie.  Derby chceme vyhrát!“

Sestava (Svítkov): Procházka, Gregor, Novotný Š., Malý, Korec, Janíček, Drozd, Cahlík, Novotný L., Shejbal, Vojtěch, Rakovský, Bláha, Korbel, Seidl

Fotogalerie (D. Kerschbaum): www. davker.rajce.idnes.cz/Svitkov-Letohrad_stzaci2/

HBC Autosklo HAK Pardubice : Ježci Heřmanův Městec 10 : 1 (2:0,4:1,4:0), střely 40:13

Miloš Kamaryt (Autosklo): „Na rozjezd jarní části sezóny nás čekali Ježci, kteří dokážou potrápit soupeře z vyšších pater tabulky. Díky jarním prázdninám a stále se neloučící zimě se nám nepodařilo v posledním týdnu optimálně potrénovat. Na druhou stranu z týmu bylo cítit odhodlání a natěšenost na ostrý start. Nastoupili jsme v téměř nejsilnější sestavě na tři útočné řady plus dvě obranné. Už od začátku bylo znát, kdo hraje doma a většinu času se hrálo před soupeřovou brankou. Nicméně na první gól jsme si museli trochu počkat. Jsem rád, že se nám podařilo udržet aktivitu a pohyb po celé utkání a i při rozhodnutém výsledku jsme předváděli hru, kterou jsme chtěli. O góly se postarali všechny tři útočné řady a viděli jsme i krásné kombinace, oboje je pozitivní do dalších bojů. V příštím týdnu nás čeká derby se Svítkovem. Zde budeme chtít potvrdit naši formu.“

Jiří Kozel (Ježci): "Již před prázdninami bylo jasné, že na půdu velkého favorita budeme zajíždět bez 4 hráčů základní sestavy a během týdne se díky nemoci přidal ještě pátý. Navíc skoro všichni byli obránci, ale na nějaké odkládání zápasu jsme nemysleli. Pokud máme utkání s kým odehrát, tak jej odehrajeme a nebudeme hledat nějaké výmluvy. Hřiště po příjezdu do Polabin bylo celé pod sněhem, ale po třiceti minutách jsme mohli vyběhnout na rozcvičku. Až na jediného obránce jsme měli obranu složenou z útočníků a celá druhá útočná řada byla jedna velká improvizace, ale nechtěli jsme dát soupeři nic zadarmo. Začátek utkání se nám povedl a mohli jsme při troše štěstí jít i do vedení, ale postupem času se na těžkém povrchu začala projevovat výšková převaha Autoskla. První třetinu jsme odehráli celkem solidně, škoda inkasované branky těsně před koncem prvního dějství, kdy jsme mohli jít do přečíslení, ale díky ztrátě míčku založili naopak rychlou akci soupeři. V druhé třetině se nám zranil nejmladší hráč J. Sedlák (ročník 2006) a museli jsme přejít na hru na tři obránce, kteří pod tíhou únavy začali dělat více chyb. O čestný gól se postaral nováček ve starších žácích a to Ondřej Hladký, který zakončil akci V. Šmída. Jsem rád, že jsme ukázali, že chceme hrát za jakýkoliv okolností. Rozhodně se na uvedené věci nechceme vymlouvat soupeř byl prostě lepší a své převahy dokázal využít. Věřím, že se z prohry rychle oklepeme a příští týden se porveme o body proti Hradci Králové."

Sestava (Autosklo): Bitnar – Socha, Motyčka, Baráková, Kamaryt, Pleskot, Tichý, Kábrtová, Křemenák, Hálek, Kubenik, Kábrt, Koreček, Petráš

Sestava (Ježci): Páv - Kozel, Jožák, Málek, Pilař, Šmíd, Vohralík, Daníček, Baumgartner, Sedlák, Hladký