4.turnaj ???,      8.5.2018

2200190661/2010

Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

» 09:15 | Ježci HM-Svítkov Stars
» 09:30 | Sršni Svitavy-Autosklo PCE "bílí"
» 10:15 | SK Jihlava-Ježci HM
» 10:30 | Polička-Autosklo PCE "bílí"
» 11:00 | Svítkov Stars-Autosklo PCE "modří"

Jiří Kozel | 17.04.2018 13:16:42 | 161x

Liga starších žáků - Uplynulý víkend bylo k vidění o jeden zápas víc než je běžné, jelikož Hradec Králové a Svítkov si svůj další zápas předehráli, a tak se o tomto víkendu ve dvou dnech potkali dvakrát. V obou případech vyšel vítězně Svítkov. V dalších utkáních si připsali tři body Ježci a Autosklo.

HC Jestřábi Přelouč - Ježci Heřmanův Městec 2:8 (1:1,1:4,0:3)

Oliva (Jestřábi): „Do utkání jsme nevstoupili špatně a měli jsme šance....nedůslednost před vlastní brankou nás ale nakonec stála vývoj utkání, které po vyrovnané první třetině ovládli v dalších dvou dějstvích plně zaslouženě hosté.“

Jiří Kozel (Ježci): „Jelikož jde již o třetí vzájemné měření sil, tak soupeře již trošku známe a můžeme se na něj lépe připravit. První, na co jsme se však připravili, byl povrch. V kabině jsme si řekli, že si může každý naposled zanadávat na povrch a od té doby jsme o něm nechtěli už slyšet a další případné stížnosti mohli hráči uvolnit až po případné výhře. Myslím, že nám to trošku pomohlo, že jsme se nesoustředili na pro nás nepříjemný povrch, ale na samotnou hru. Jestřábům se sice povedlo vstřelit branku a občas si dokázali vytvořit zajímavou pozici, ale jinak jsme diktovali tempo zápasu my. První třetina ještě skončila 1:1, ale do druhé jsme šli s cílem soupeři odskočit a rozpoutali slušný kolotoč, kterému  soupeř jen stěží odolával. Jestřábi zkusili zrychlit střídání, ale my jsme si střídali dál dle našeho uvážení, věřili jsme, že i naše druhá lajna dokáže soupeřovu ubránit a navíc jsme chtěli i první lajně dopřát odpočinek, tak aby mohli soupeře zase zmáčknout. Trpělivost se vyplatila a v druhé třetině jsme soupeři nadělili 4 branky a o osudu utkání bylo pomalu rozhodnuto. Ve třetí třetině jsme navíc nepolevili a hnali se každé střídání za další šancí.“

Sestava (Jestřábi): Čára - Herman, Moravec M., Kratochvíl, Pavlíček, Dostál, Moravcová, Fabián, Říha, Moravec F., Merta

Sestava (Ježci): Páv – Musílek, Synek, Kozel, Čapka, Málek, Šmíd, Vohralík, Pilař, Kubátová, Jožák, Daníček

HBC Hradec Králové 1988 - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1:8 (0:4,1:2,0:2), střely 27:35

Martin Hlavsa (Svítkov): „Do zápasu jsme vstoupili aktivně a již v první třetině jsme rozhodli zápas čtyřmi góly. Po změně stran ale soupeř zlepšil svou hru a srovnal s námi opticky krok. Branky jsme však stříleli i nadále a skóre zápasu se zastavilo na konečných 1:8 v náš prospěch. Hattrickem se blýskl náš splašený kozel Kuba Rakovský, který zaznamenal pět kanadských bodů.“

Sestava (Svítkov): Šídlo (Procházka) - Malý, Novotný Š., Bláha, Korbel, Novotný L., Janíček, Gregor, Brož, Hemžský, Korec, Vojtěch, Shejbal, Cahlík, Rakovský, Vlašič J., Vlašič P.

SK Hokejbal Letohrad - HBC Autosklo HAK Pardubice 0:3 (0:2,0:0,0:1)

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Hradec Králové 1988 12:4
(4:1, 7:1, 1:2), střely 35:16

Martin Hlavsa (Svítkov): „Na druhý zápas Hradec změnil taktiku a zabetonoval střední pásmo. To se mu ze začátku dařilo a po zásluze se ujal vedení, když předváděl kvalitní výkon. Hráči si však velmi rychle uvědomili, že je nutné zlepšit a přidat na tempu a ještě do konce třetiny jsme otočili skóre na 4:1. Ve druhé třetině jsme dominovali a vsítili sedm branek. Jubilejní 100. gól v sezóně si od červené čáry vystřelil Martin Korbel a speciálně vypsaná prémie (úklid šatny) ho nemine. V defenzívě jsme měli v zápase velká okna a Hradec po zásluze vstřelil čtyři branky. Dvěma góly se blýskl náš nejmenší a nejmladší hráč - Ondra Drozd (MŽ), který po hřišti doslova létal jako sokol a od hattricku ho několikrát dělili pouze centimetry - jeho nejlepší výkon v sezóně. Příští týden nás čeká důležitý zápas v Letohradě, na který se budeme pečlivě celý týden připravovat - asfalt je hold asfalt.“

Sestava (Svítkov): Procházka (Šídlo) - Malý, Novotný Š., Bláha, Korbel, Novotný L., Janíček, Gregor, Brož, Hemžský, Korec, Vojtěch, Shejbal, Cahlík, Rakovský, Seidl, Drozd