SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Střelecký koncert Delty odnesli královehradečtí Bandité
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Banditi (foto: Alena Čížková)

Střelecký koncert Delty odnesli královehradečtí Bandité

Jana Nekolová | 13.11.2016 21:10:38 | 1116x

2.NHbL – V sobotu se odehrálo desáté kolo druhé národní hokejbalové ligy, ve kterém Ježci nestačili na Opočno, které hrálo chytrý hokejbal a využilo všechny chyby, které jim Ježci nabídli. Autoskláři díky svému vysokému hernímu tempu, které drželi po celý zápas, porazili Svitavy a přivezli si tak domů tři body. Prachovice konečně po čtyřech prohrách za sebou bodovaly, když doma vyhrály v nájezdech nad českotřebovskými Kohouty. Přeloučští Jestřábi sice po většinu zápasu tahali za delší konec a byli aktivnější, víc gólů však vstřelila Chrudim. V neděli pak Delta rozjela proti královehradeckým Banditům svůj střelecký koncert, který se zastavil na skóre 10:4, hattrickem se blýskl Petr Novotný.

Sobota 12.11.2016

 

Ježci Heřmanův Městec vs. HBC Rangers Opočno 3:5 (0:1,1:4,2:0)

Střely na branku: 36:21, Vyloučení: 2:1, Přesilovky: 1:2, Využití: 0:2, V oslabení: 0:0

 

Ježci doma nestačili na Opočno, které hrálo chytrý hokejbal a využilo všechny chyby, které jim Ježci nabídli. „S Opočnem je to vždy velice těžké utkání a i tentokrát se to potvrdilo. Utkání začalo v klidném tempu, kdy hosté čekali na naše chyby, což se jim víc než vyplatilo a odskočili na rozdíl dvou branek. Nám se během druhé třetiny podařilo snížit, ale hosté si nenechali vzít vítr z plachet a během druhé části si pojistili tři vítězné body. Myslím, že  během tohoto zápasu se ukázala spousta chyb v organizaci  a systému hry proti týmům, které hrají chytrý hokejbal, jaký ještě zřejmě neumíme. Je na čem pracovat  a jen pevně doufám, že se polepší každý z nás, jak na hřišti, tak mimo něj. Soupeř hrál jednoduše a hlavně chytře, proto zaslouženě vyhrál,“ zhodnotil zápas Jan Doležal.

Sestava Ježků: Synek Lukáš - Menc Lubomír (A), Šprincl Pavel, Böhm Radek (A), Paukrt Filip (C),  Doležal Jan, Pilař Tomáš, Novák Jakub, Honek Ondřej, Drbohlav Lukáš, Mecaneuer Dominik, Míšek Josef

Branky Ježků: Pilař Tomáš (Menc Lubomír), Doležal Jan (Böhm Radek, Míšek Josef), Šprincl Pavel (Doležal Jan)

 

Torzo Opočna si vítězství nad Ježky v pohodě pohlídalo. „Do Heřmanova Městce jezdíme rádi, daří se nám tady. Nebylo tomu jinak ani tentokrát. Přestože jsme zase dorazili v minimálním počtu, tak jsme si vítězství v pohodě pohlídali. Moc šance jsme domácím nedali, snad ve 3. třetině jsme již tradičně trochu polevili,“ komentoval průběh zápasu jeden z nezkušenějších hráčů na hřišti obránce Míra Jarolímek.

 

1.HBC Svitavy vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pce B 2:4 (1:1,1:2,0:1)

Střely na branku: 18:23, Vyloučení: 6:6, Přesilovky: 6:6, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0

 

Autoskláři díky svému vysokému hernímu tempu, které drželi po celý zápas, porazili Svitavy a přivezli si tak domů tři body. „Zápasy ve Svitavách jsou vždy pro nás nepříjemné, i proto jsme jeli hrát jen s deseti hráči v poli a vysoké herní tempo se nám dařilo držet po celý zápas, jen povrch nás zlobil víc, než jsme si přáli. Jak je vidět, zvykli jsme si na hladký plast a hra na asfaltu nám dělá problémy. Minely a nepřesné přihrávky bránily navyšovat naše skóre a naopak dávali šance domácím s námi držet krok a z našich minel zakládat rychlé protiútoky, kterými nás celý zápas trápili. Naštěstí se svojí neukázněností na konci oslabili a nám tak dali klid na dotáhnutí zápasu k zisku třech bodů,“ popsal zápas trenér Michal Křemenák.

Sestava a branky Autoskla: Třináctý Jakub – Podařil Radim (0+1), Šatara Petr (0+1), Ryba Jakub, Deml Martin, Korel Stanislav (2+0), Jankura Karol, Veselík Michal (1+2), Dvořák Jakub (1+0), Janeček Martin, Staněk Daniel (0+1)

 

SK Prachovice vs. TJ Lokomotiva Česká Třebová B 5:4ss (1:0,1:3,2:1-1:0)

Střely na branku: 41:26, Vyloučení: 3:1, Přesilovky: 1:3, Využití: 1:1, V oslabení: 0:0

 

Prachovice konečně po čtyřech prohrách za sebou bodovaly, když doma vyhrály v nájezdech nad českotřebovskými Kohouty, kteří si připsali aspoň bod za remízu.

 

HC Jestřábi Přelouč B vs. HBC Jokerit Chrudim 2:3 (1:0,0:2,1:1)

Střely na branku: 30:21, Vyloučení: 4:5, Přesilovky: 5:4, Využití: 0:0, V oslabení: 1:0

 

Přeloučští Jestřábi sice po většinu zápasu tahali za delší konec a byli aktivnější, víc gólů však vstřelila Chrudim, která si tak odvezla tři body domů. „Torzo hostí nepřijelo do Přelouče s žádným hurá hokejbalem a tak jsme to byli my, kdo po většinu zápasu tahal za delší konec a byl aktivnější. Hokejbal se ale odjakživa hraje na góly a těch zkrátka vstřelil soupeř více. Žehrat můžeme jen a pouze na kvalitu vlastního zakončení. Tím spíše budeme chtít za týden v podzimní derniéře zabojovat o rozšíření naší bodové sbírky,“ shrnul průběh zápasu Filip Oliva.

Sestava Přelouče: Kraus Jar. – Oliva, Lauryn, Drápalík Mi., Dekereš, Hohenberger, Kalousek – Raška, Hudec, Motyčka – Kazimír M., Hejhal, Kazimír D. – Vlk L., Drápalík Ma., Mlynář – Kade.

Sestava Chrudimi: Novelinka P. – Trojek, Staněk, Hlavsa – Šídlo, Čejgl, Večerník – Novelinka L., Musil.

 

Neděle 13.11.2016

 

HBC Banditi Hradec Králové vs. Delta Pardubice 4:10 (0:1,1:4,3:5)

Střely na branku: 27:43, Vyloučení: 1:3, Přesilovky: 3:1, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0

 

Delta rozjela proti domácím královehradeckým Banditům svůj střelecký koncert, který se zastavil na skóre 10:4, hattrickem se blýskl Petr Novotný. „Začátek utkání byl vyrovnaný, naši hráči se v mrazivém počasí rozjížděli pomalu. Ale i přesto jsme po první třetině vedli nejtěsnějším rozdílem. Domácí v úvodu druhé třetiny vyrovnali a to náš tým nakoplo. Převzali jsme iniciativu a rozjeli střelecký koncert, který se zastavil až za stavu 1:10 z pohledu domácích. V posledních pěti minutách jsme hráli hurá hokejbal bez bránění a domácí díky tomu zkorigovali na konečných 4:10,“ vysvětlil k zápasu Jaroslav Nečas.

Sestava Delty: Kaván - Hrnčíř, Šováň - Waber, Novotný P. - Kopecký, Macháček - Kohoutek, Novotný Petr, Minařík - Maixner, Stránský, Švihlík - Shejbal, Borovec, Bonaventura

Branky Delty: Novotný Petr 3, Stránský 2, Kohoutek, Švihlík, Maixner, Bonaventura, Waber