SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.LIGAKRAJSKÁ LIGALIGA starších žákůPŘEBOR mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE MLÁDEŽE RSHB

Východočeský přebor přípravek 2017-2018

1.turnaj 23.9.2017 – H.Králové

2.turnaj 14.10.2017 – Polabiny

3.turnaj 4.11.2017 – Svítkov, Chlumec n.C.

4.turnaj 24.3.2018 – Svítkov a Přelouč (propozice)

5.turnaj 21.4.2018 – Svítkov a Česká Třebová (propozice)

6.turnaj 12.5.2018 – Polabiny a Opočno (propozice)

7.turnaj 2.6.2018 – Letohrad a Svitavy (propozice)

 

Východočeský přebor minipřípravek 2017-2018

1.turnaj 30.9.2017 – ZS Svitavy

2.turnaj 21.10.2017 – Přelouč

3.turnaj 11.11.2017 – Letohrad

4.turnaj 7.4.2018 – H. Králové a Č. Třebová (propozice)

5.turnaj 28.4.2018 – Svitavy a Polabiny (propozice)

6.turnaj 19.5.2018 – Opočno a Přelouč (propozice)

7.turnaj 9.6.2018 – H. Městec a Chlumec n/C. (propozice)

 

Východočeský přebor mikropřípravek 2017-2018

1.turnaj 8.10.2017 – H.Městec

2.turnaj 3.12.2017 – Hala Pardubice

3.turnaj 27.1.2018 – Hala Pardubice

4.turnaj 15.4.2018 – Přelouč (propozice)

5.turnaj 6.5.2018 – Hradec Králové (propozice)

6.turnaj 27.5.2018 – Letohrad (propozice)

7.turnaj 17.6.2018 – Heřmanův Městec (propozice)

MLADŠÍ ŽÁCI - TURNAJE

  1. -   17.9.2017 - Heřman. Městec

  2. -   1.10.2017 - Jihlava

  3. - 15.10.2017 - Svitavy

  4. - 22.10.2017 - Hradec Králové

  5. -   5.11.2017 - Svítkov

  6. - 19.11.2017 - Pardubice

-----------------------------------------------

  7. - 25.3.2018

      - Pardubice / Hradec Králové

  8. -   8.4.2018

      - Svítkov / Letohrad

  9. - 22.4.2018

      - Jihlava / Polička

10. -   6.5.2018

      - Heřmanův Městec / Svítkov

11. - 20.5.2018

      - Svitavy / ???

12. -   3.6.2018

      - Letohrad / ???

13. - 17.6.2018

      - Hradec Králové / ???

-----------------------------------------------

Propozice turnajů MŽ

TURNAJE ŽEN RSHB

Východočeský přebor žen 2017 (OPEN)

1.turnaj 21. 4. 2018 – Č. Třebová
2.turnaj 26. 5. 2018 – Letohrad
3.turnaj 24. 6. 2018 – Polabiny
4.turnaj 1. 9. 2018 – Svítkov
5.turnaj 28. 10. 2018 – Přelouč

(propozice VČ přeboru žen)

NÁBOR ROZHODČÍCH


kontakt: Lukáš Dubský
mail: rozhodci@hokejbal-vc.cz

LIGA VETERÁNŮ

Liga veteránů (open)

1.turnaj ???,  14.10.2017 - zrušen

2.turnaj ???,  17.11.2017 - zrušen

3.turnaj ???,    14.4.2018 - zrušen

4.turnaj ???,      8.5.2018

5.turnaj ???, červen 2018 (bude upřesněno)

 

Propozice ligy - zde ke stažení

ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111


Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Startuje druhá liga i svazové soutěže
HLEDEJ V ARCHIVU
SO 21.04.2018 | 14:00
1 : 4 (0:0,0:0,0:0)
SO 21.04.2018 | 14:00
3 : 7 (0:0,0:0,0:0)
SO 21.04.2018 | 15:30
4 : 7 (0:0,0:0,0:0)
SO 21.04.2018 | 14:00
0 : 14 (0:2,0:6,0:6)
SO 21.04.2018 | 14:00
2 : 4 (0:0,0:0,0:0)
Nejbližší utkání - Sobota 28.04.2018
» 00:00 | Č.Třebová-Žamberk
» 00:00 | Autosklo PCE B-Přelouč B
» 00:00 | Ježci HM-1.HBC Svitavy
» 14:00 | Chlumec n./C.-Rangers Opočno
NE 15.04.2018 | 15:30
5 : 6 (1:2,3:2,1:2)
NE 15.04.2018 | 10:30
7 : 0 (1:0,3:0,3:0)
NE 15.04.2018 | 17:30
4 : 2 (1:0,2:2,1:0)
NE 15.04.2018 | 14:30
2 : 3 ss (1:1,0:0,1:1-0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 28.04.2018
» 00:00 | Autosklo PCE C-Splašené Hole Pce
» 00:00 | Delta PCE-Ježci HM B
» 11:00 | Chrudim-Opatovice n./L.
» 11:00 | Chlumec n./C. B-Prachovice
SO 21.04.2018 | 11:30
2 : 1 (0:0,1:0,1:1)
SO 21.04.2018 | 12:00
1 : 3 (1:1,0:1,0:1)
SO 21.04.2018 | 09:30
3 : 10 (1:2,1:1,1:7)
SO 21.04.2018 | 09:30
1 : 2 ss (0:1,1:0,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 28.04.2018
» 09:30 | H.Králové-Ježci HM
» 09:30 | Svítkov Stars-Autosklo PCE
» 15:00 | Přelouč-Letohrad
NE 08.04.2018 | 08:30
1 : 3 (0:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 09:15
1 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:15
8 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
0 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:00
8 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:45
3 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:45
0 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 14:30
3 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 08:30
0 : 4 (0:2,0:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 09:15
2 : 2 (0:2,2:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 10:15
3 : 4 (3:2,0:2,0:0)
NE 08.04.2018 | 11:00
1 : 9 (0:4,1:5,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:00
8 : 0 (3:0,5:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 12:45
3 : 0 (2:0,1:0,0:0)
NE 08.04.2018 | 13:45
0 : 1 (0:0,0:1,0:0)
NE 08.04.2018 | 14:30
1 : 4 (1:0,0:4,0:0)
Nejbližší utkání - Neděle 22.04.2018
» 08:30 | Autosklo PCE "modří"-SK Jihlava
» 08:30 | Sršni Svitavy-Polička
» 09:15 | Ježci HM-Svítkov Stars
» 09:30 | Sršni Svitavy-Autosklo PCE "bílí"
» 10:15 | SK Jihlava-Ježci HM
» 10:30 | Polička-Autosklo PCE "bílí"
» 11:00 | Svítkov Stars-Autosklo PCE "modří"
» 11:30 | Polička-Sršni Svitavy
» 12:00 | SK Jihlava-Svítkov Stars
» 12:30 | Autosklo PCE "bílí"-Sršni Svitavy
» 12:45 | Ježci HM-Autosklo PCE "modří"
» 13:30 | Autosklo PCE "bílí"-Polička
» 13:45 | -
» 14:30 | -
finále 2. NHbL 2016-2017 (foto: Jana Nekolová)

Startuje druhá liga i svazové soutěže

Jana Nekolová | 08.09.2017 10:49:21 | 917x

Upoutávka na víkend - Ostrý start v novém soutěžním ročníku čeká hokejbalisty v nejvyšší regionální soutěži - 2. lize a ve většině svazových soutěžích, počínaje CROSSSDOCK extraligou hokejbalu. Přijměte tedy pozvánku na první hrací víkend sezony nabitý hokejbalem.

V sobotu startuje prvním kolem 2. liga, kde si přijdou na své hokejbalový příznivci Žamberku, který na hřišti v Dlouhoňovicích přivítá českotřebovské Kohouty, kteří se po neúspěšné baráži o první ligu museli na čas s druhou nejvyšší republikou soutěží rozloučit a letos je tak čeká boj o návrat do této soutěže. Svítkovské hvězdy se v domácím derby utkají s královehradeckými Piráty, se kterými mají letos velice blízkou spolupráci. Pardubičtí Autoskláři doma přivítají heřmanoměstecké Ježky a Svitavy bojovné a nepříjemné chlumecké Vrtačky, kterým se nepovedla loňská sezona v první lize a i ony zaznamenaly pád do nejvyšší regionální soutěže. Loňský vítěz z Opočna, kterému se naopak nepodařilo v baráži proklouznout do první ligy, se doma postaví přeloučským Jestřábům.

 

Stejný den otevře brány nové sezóny CROSSDOCK Extraliga zápasem pardubických Autosklářů s Mostem, který se spojil s teplickým Rondem, jehož název se promítl i do názvu mosteckého klubu a posílil novým koučem Patrikem Cermanem, bývalým vynikajícím ústeckým hokejbalistou. Ústecká Elba doma přivítá královehradecké Piráty, kteří mají za sebou opravdu povedenou přípravu, neboť si letos dokráčeli bez jediné porážky pro vítězství v Českém poháru! Letohradští Jeleni se doma postaví pražskému Kovu, jenž má dle slov hlavního kouče Tomáše Frimla každou sezónu výborné starty do podzimní části, takže je čeká velmi těžký soupeř.  

 

Kromě CROSSDOCK Extraligy začínají i zápasy 1.Ligy, ve kterých se představí loňský vítěz SK Kometa Polička, jenž na svém domácím hřišti přivítá TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec, bronzového medailistu z letošního Českého poháru. HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice čeká náročný víkend, neboť si střihne dvojzápas a to v sobotu s  HbK Karvinou, která v neděli změří své síly i s přeloučskými Jestřáby a v neděli i s SHC Opavou.

 

Starší dorostenci královehradeckých Pirátů společně se svítkovskými hvězdami se v sobotu doma utkají se silným soupeřem s pražské Hostivaře a českotřebovské hráče čeká výlet na pražskou Palmovku, kde na ně čeká domácí Kovo. Pardubičtí mladší dorostenci se v neděli vydají do Mladé Boleslavi a svitavští Sršni do Brna.

 

ZÁPASY V NAŠEM REGIONU:

 

Sobota 9.9.2017

CROSSDOCK Extraliga:

16:00 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice – HBC Rondo Most (Pardubice-Polabiny)

16:00 SK Hokejbal Letohrad – TJ KOVO Praha (Letohrad)

Extraliga staršího dorostu:

15:00 HBC Hradec Králové 1988 – HBC Hostivař (Hradec Králové)

2.LIGA:

13:00 SK Hokejbal Žamberk – TJ Lokomotiva Česká Třebová (Žamberk – Dlouhoňovice)

13:00 HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B - HBC Hradec Králové 1988 B (Pardubice – Svítkov)

13:30 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B – Ježci Heřmanův Městec (Pardubice – Polabiny)

14:00 1.HBC Svitavy – HbC Chlumec nad Cidlinou (Svitavy)

16:00 HBC Rangers Opočno – HC Jestřábi Přelouč B (Opočno)

 

Neděle 10.9.2017

1.LIGA:

14:00 SK Kometa Polička – TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec (Polička)

 

ZÁPASY MIMO NÁŠ REGION:

 

Sobota 9.9.2017

CROSSDOCK Extraliga:

16:00 Elba DDM Ústí nad Labem – HBC Hradec Králové 1988 (Ústí nad Labem)

1.LIGA:

15:00 HbK Karviná – HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Karviná)

Extraliga staršího dorostu:

13:30 TJ KOVO Praha – TJ Lokomotiva Česká Třebová (Praha – Palmovka)

 

Neděle 10.9.2017

1.LIGA:

14:00 SHC Opava – HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Opava)

15:00 HbK Karviná – HC Jestřábi Přelouč (Karviná)

Extraliga mladšího dorostu – skupina A:

14:30 HBC Tygři Mladá Boleslav – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Mladá Boleslav)

Extraliga mladšího dorostu – skupina C:

11:30 HBK Bulldogs Brno – TJ Sršni Svitavy (Brno – Nový Lískovec)