4.turnaj ???,      8.5.2018

2200190661/2010

Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

TITULNÍ STRANA » Splašenky dostaly o víkendu nálož jak od Delty, tak i od Ježků!
» 08:30 | Sršni Svitavy-Polička
» 09:30 | Sršni Svitavy-Autosklo PCE "bílí"
» 10:30 | Polička-Autosklo PCE "bílí"
» 11:30 | Polička-Sršni Svitavy
» 12:30 | Autosklo PCE "bílí"-Sršni Svitavy
» 13:30 | Autosklo PCE "bílí"-Polička
Ježci B - Splašenky (foto: Alena Čížková)

Splašenky dostaly o víkendu nálož jak od Delty, tak i od Ježků!

Jana Nekolová | 07.11.2017 17:00:08 | 940x

KHbL – V sobotu se dohrával zápas krajské ligy mezi Ježky a sedmi statečnými Splašenkami, které bohužel nenavázaly na svůj výkon proti Prachovicím před dvěma týdny a jak s Ježky, tak i pak v neděli s Deltou, která zastavila svá stavidla až na dvanácti gólech (hattrickem se blýskl Aleš Hübl), prohrály. V neděli pak pokračovalo osmé kolo, ve kterém vyrovnaný zápas mezi Prachovicemi a pardubickými Autoskláři nakonec rozhodly až nájezdy, ze kterých se díky Radkovi Burešovi radovali hosté. I přesto, že se Opatovice dostaly v první třetině do vedení, tak se nakonec musely před chrudimskými Žolíky sklonit a chlumecké Vrtačky načepovaly Ježkům říznou desítku.

Sobota 4.11.2017

Ježci Heřmanův Městec B vs. SK HBC Splašené Hole Pce 7:1 (1:0,4:0,3:1)

Sedm statečných Splašenek nestačilo na domácí Ježky, kteří jim nastříleli sedm gólů. „Po výkonu minulý týden, kdy jsme v osmi dokázali nějakou neskutečnou náhodou přetlačit Prachovice v nájezdech, jsme se o týden později sešli pro jistotu v počtu ještě o jednoho hráče chudší. Snažili jsme se hrát, co asi jediné v takovou chvíli šlo - vyhazovat, bránit střední pásmo, síly ale postupně docházely,“ zhodnotil zápas Lukáš Zitka.

Fotografie z utkání (autor Alena Čížková):

Neděle 5.11.2017

SK HBC Splašené Hole Pce vs. Delta Pardubice 2:12 (0:6,0:4,2:2)

Splašenky ani v neděli nenavázaly na svůj výkon proti Prachovicím před dvěma týdny a podlehly Deltě 2:12. „Letos je pro nás skutečně asi nemožné sejít se v nějakém normálním rozpoložení. I když se nám konečně podařilo přijít alespoň se dvěma útoky, jenže jeden hráč byl čerstvě po operaci a další si pro jistotu hnul s kolenem v noci předtím, prý při "tanci opilé opice", či co. Ale Delta přišla v devíti, takže na počet se tentokrát určitě vymlouvat nemůžeme. Jestli jsme si z víkendových zápasů alespoň něco dobrého odnesli, tak že jsme nebyli moc často vylučovaní. Hráči Delty opět jasně ukázali, že jejich kvality jsou někde jinde, než je průměr naší soutěže. Myslím si ale, že kdybychom předvedli disciplinovanější výkon, jako třeba před dvěma týdny s Prachovicemi, nebo jako v části zápasu s Heřmanovým Městcem, tak by ten výsledek vypadal jinak,“ komentoval průběh zápasu Lukáš Zitka.

Delta otevřela stavidla, která se zastavila až na dvanácti gólech v síti domácích Splašenek, hattrickem se blýskl Aleš Hübl. „Od počátku zápasu jsme byli lepším týmem, vypracovali jsme si dost šancí, ale skóre se poprvé měnilo až koncem 10. minuty. První branka otevřela stavidla, postupem času jsme se dostali až do komfortního náskoku 0:10. Desátý gól nás zjevně ukolébal, protože jsme viditelně polevili. Soupeř naopak zabral, dostal se do několika šancí, z nich 2 proměnil a skóre se tak zastavilo na 2:12 z pohledu domácích,“ popsal zápas Jaroslav Nečas.

Sestava Delty: Snížek - Kopecký, Macháček - Maixner - Michal, Stránský, Švihlík - Heller, Bílek, Hübl

Branky Delty: Hübl 3, Švihlík 2, Stránský 2, Macháček 2, Michal, Maxiner, Heller

SK Prachovice vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pce C 4:5ss (1:1,2:1,1:2-0:1)

Vyrovnaný zápas mezi domácími Prachovicemi a pardubickými Autoskláři rozhodly nakonec až nájezdy, ze kterých se radovali hosté. „Utkání na domácím hřišti týmu SK Prachovice skončilo výhrou pro hostující tým HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C. Zápas byl velice vyrovnaný, v základní hrací době byl stav 4:4. Nakonec rozhodly nájezdy. Už v 35. vteřině domácí prohrávali 0:1. Po více než pěti minutách domácí vyrovnali na 1:1. Tak skončila první třetina. Na konci druhé třetiny byl stav 3:2. Ve třetí třetině se změnilo skóre na 4:2. Po 5. minutách hosté stav snížili na 4:3. Třicet dva vteřin před koncem 3. třetiny hosté vyrovnali na 4:4. Následovaly nájezdy, které byly výherní šipkou pro Pardubice,“ vysvětlil k zápasu Martin Kolář.

Pardubičtí Autoskláři nakonec se štěstím vyhráli nad domácími Prachovicemi až v nájezdech, které rozhodl Radek Bureš. „V neděli jsme si sebevědomě nakráčeli na hřiště domácích Prachovic, kde jsme očekávali zisk tří bodů. Tuto myšlenku snadných bodů podpořil hned v 35 vteřině zápasu Korel svou první brankou. Naši hráči tak nabyli dojmu, že utkání je již vyhrané a není třeba vyvíjet další aktivitu. Soupeř se nás ale „překvapivě" nezalekl a ihned začal s okupováním našeho pásma a soustavným pohybem nás uváděl v šílenství, z čehož brzy vyplynula vyrovnávací branka. V podobném duchu se nesla velká část utkání. Běhavé Prachovice nás zahnaly do pásma, kde se snažily vyběhat z nás duši, zatím co my jsme se dostávali do sporadických a bezzubých protiútoků. Do vedení šly Prachovice po šťastné střele, která podivně zaplápolala a skončila v síti. Z nabídnuté přesilovky naštěstí záhy vyrovnával Jirák. Na herní projev to ale stále nemělo valný vliv, a tak se opakovalo na hřišti pořád to samé, z čehož domácí vymačkali další gól. Ve třetím dějství jsme definitivně propadli v 35. minutě, kdy nejprve náš gólman zlikvidoval akci 2 na nikoho, ale v pokračující akci, která se mezitím změnila na „tři na nikoho", už domácí nezaváhali 4:2. Zdálo se, že osud zápasu je zpečetěn. Naštěstí naši kluci konečně prozřeli a začali hrát. Rázem se hra usídlila v obraném pásmu Prachovic s řadou našich šancí. Když pak domácí šli do čtyř, udeřil opět Jirák a vykřesal jiskru naděje. Minutu před koncem jsme si vzali oddechový čas a zkusili to v šesti hráčích, po závaru před brankou dokázal míček pod víko zavěsit Standa Korel. Do konce hrací doby zbývala pouhá půl minuta, i přesto jsme ještě dokázali zahrozit, ale v klíčový moment Jirák promáchl, a tak se zápas přesunul do nájezdů. Jediným úspěšným exekutorem při nájezdovém rozstřelu byl Radek Bureš, a tak druhý bod putoval, zaplať pán bůh, na naše konto. Vzhledem k průběhu zápasu by všechny body zasloužili spíš domácí, hráli po většinu zápasu aktivněji, dvakrát trefili tyč, ale v posledních 7-8 minutách se ukázala skrytá síla našeho týmu a zvrat se nám podařil. Máme v nohách těžký zápas a další obrovské ponaučení, že samo se to nevyhraje, ani když jste první v tabulce. Další víkend naší formu prověří Delta!,“ shrnul průběh zápasu Petr Špaček.

Sestava Autoskla: Špaček (Škoda) - Kaša, Kopáč, Svoboda, Kubík - Korel, Jirák, Král - Choutka, Bureš, Novák - Matějovský, Loukota, Lankašová

Branky Autoskla: 1. Korel (Jirák, Král). 25, Jirák (Král, Korel), 40. Jirák (Korel, Bureš), 45. Korel (Jirák), roz. nájezd Bureš

HBC Opatovice nad Labem vs. HBC Jokerit Chrudim 1:3 (1:0,0:2,0:1)

I přesto, že se domácí Opatovice dostaly v první třetině do vedení, tak se nakonec musely před chrudimskými Žolíky sklonit.

HbC Chlumec nad Cidlinou B vs. Ježci Heřmanův Městec B 10:1 (2:0,4:1,4:0)

Chlumecké Vrtačky doma načepovaly Ježkům říznou desítku. Za velikou zmínku tohoto utkání stojí, že v čase 41:45 vyloučil rozhodčí Lukáš Diviš hráče domácích za vražení na hrazení a hostující hráč Ježků Heřmanův Městec Dominik Macenauer, který byl atakován, přišel za rozhodčím s tím, že se vyloučený protihráč nedopustil faulu na něj a žádal o odvolání trestu. Rozhodčí po tomto gestu trest odvolal. Toto jeho fair play chování bylo odměněno potleskem všech hráčů i přihlížejících diváků.