2.turnaj 3.12.2017 – ??? (Mikulášský turnaj)

3.turnaj ???, 14.4.2018

4.turnaj ???, 8.5.2018

2200190661/2010

Kancelář otevřena vždy ve čtvrtek 16:00 - 19:00!
POZOR! OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE (26.10.) BUDE MÍT KANCELÁŘ RSHb NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU 16:00 - 18:00!

TITULNÍ STRANA » Souboj postupujících vyzněl pro Pardubice, u mladšího dorostu je také rozhodnuto
» 09:00 | SK Jihlava-RSHb ČV
» 09:45 | Svítkov Stars-Autosklo PCE "modří"
» 10:30 | RSHb ČV-Sršni Svitavy
» 11:15 | Ježci HM-Svítkov Stars
» 12:00 | Sršni Svitavy-SK Jihlava
» 12:45 | Autosklo PCE "modří"-Ježci HM
MD Letohrad x Kyjov (foto: Iva Janoušková)

Ondřej Novotný | 16.03.2017 11:12:40 | 380x

Extraligy dorostů - Uplynulý víkend přinesl poslední zápasy v základní části Extraligy staršího dorostu, kde už byli postupující jistí. Tedy Hradec Králové a pardubičtí Autoskláři, jenž se na závěr základní části střetli na hřišti Pirátů. U kategorie mladšího dorostu je také jasno, Letohrad však ještě s Autosklem soupeří o první místo.

Extraliga staršího dorostu – skupina B

HBC Hradec Králové 1988 — HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3:6 (1:1, 0:2, 2:3)

Střely: 48:53 Vyloučení: 8:8 Využití přesilovek: 1:3 Oslabení: 0:1
Branky a nahrávky: 7. Pazourek (Šimek), 37 Šimek (Pazourek), 42. Pazourek (Černý) – 13. Kvapil (Bucek), 18. Strouhal, 22. Zajíček (Kubišta, Kvapil), 32. Holman (Blažek, Moravec), 33. Bucek, 45. Bucek (Kubišta)

V Hradci Králové bylo v sobotu k vidění východočeské derby. Do sousedního města totiž zamířili Autoskláři a došlo tak na střet dvou týmů, kteří měli postup jistý už před zápasem. I tak však na přihlížející čekala hodně ofenzivní podívaná s brankami na obou stranách. Domácí Piráti ještě v průběhu první periody drželi nadějný výsledek 1:1 a jediná branka stačila na ukořistění prvního místa v tabulce. To však nakonec zůstane Pardubickým. Ti totiž ve druhé a třetí třetině nasázeli do hradecké sítě pět branek a nakonec vysoko zvítězili. Hradec tak skončil v tabulce druhý, což mu ale
rozhodně vadit nemusí.

HBC Tygři Mladá Boleslav — HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 0:4 (0:1, 0:0, 0:3)

Střely: 11:34 Vyloučení: 6:2 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:1
Branky a nahrávky: 4. Hlavnička (Novotný), 38. Hlavnička (Novotný), 40. Hlavnička (Hlaváček), 43. Novotný (Málik)

Sobotní dopoledne přineslo také poslední zápas v základní skupině pro hokejbalisty Svítkova. Ty čekala cesta do středních Čech, a to do Mladé Boleslavi. Ta už měla jistotu postupu a do utkání s Východočechy tak mohla jít naprosto v klidu. Pardubice se však chtěly se základní částí rozloučit důstojně, a tak to také vypadalo na hřišti! Po první třetině domácí prohrávali o jednu branku a po konci utkání to nakonec bylo o čtyři! Svítkovští tak zvítězili v poměru 4:0!

Extraliga mladšího dorostu – skupina C

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice — HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Střely: 26:15 Vyloučení: 3:2 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0
Branky a nahrávky: 5. Augustin (Bucek), 8. Bucek (Augustin), 23. Bucek, 32. Bucek (Šimek)

O osudu postupujících je jasné už i u mladších dorostenců, i když těm ještě základní část neskončila. Jedním z posledních zápasů bylo tak i sobotní městské derby v Pardubicích! To se tentokrát odehrálo v Polabinách, kam zamířili hráči Svítkova. Ti drží v tabulce průběžné třetí místo, zatímco Autoskláři jsou první. Slibně je ale prohání Letohrad, takže si prohru nemohli dovolit. Podle toho to i vypadalo v utkání, kde dominovali domácí a zvítězili jednoznačně 4:0.

SK Hokejbal Letohrad — HBK Kyjov 9:2 (3:0, 4:1, 2:1)

Střely: 42:15 Vyloučení: 4:3 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0

Branky a nahrávky: 3. Faltus (Šafář), 7. Macháček (Halbrštátová), 11. Faltejsek (Macháček, Faltus), 16. Macháček, 19. Faltus (Levý), 22. Lux (Halbrštátová), 27. Halbrštátová (Faltus), 37. Macháček (Faltus), 38. Bečka – 16. Sedlář (Citterberg), 37. Jagoš (Slanina)

V sobotu čekal zápas i na Letohrad, kam cestoval Kyjov. A domů se mu příjemně nejelo, jelikož od domácích schytal devět branek. Největší brankový příděl přišel ve druhé periodě, kdy se Jeleni prosadili čtyřikrát a hosté jednou. Když se k tomu přidaly ještě další trefy z první a třetí periody, byla z toho pro Letohradské vysoká výhra 9:2.

TJ Lokomotiva Česká Třebová — HBK Kyjov 5:4ss (0:2, 3:1, 1:1 - 1:0)

Střely: 12:27 Vyloučení: 2:2 Využití přesilovek: 2:1 Oslabení: 0:0
Branky a nahrávky: 17. Vostrčil (Smutný), 18. Kvasničková (Vostrčil), 29. Hájek (Pirkl), 44. Vostrčil (Smutný), rozhodující nájezd: Vostrčil – 3. Svoboda (Studénka), 8. Hájek (Citterberg), 21. Pichler (Hájek, Studénka), 41. Toman (Hájek)

V sobotu se Česká Třebová do hry kvůli odloženému utkání nedostala. Čekalo na ti tak pouze nedělní střetnutí, a to proti Kyjovu. Ten chtěl napravit nedělní prohru v Letohradě a začal tak velice dobře. Po první periodě totiž u hostů na světelné tabuli svítila dvojka, kdežto u domácích nula. To se ale v prostřední části rychle změnilo. Už v osmnácté minutě bylo vyrovnáno a pár vteřin před sirénou pak Lokomotiva už vedla. Remízový stav platil i po třetí třetině, takže se rozhodlo v samostatných nájezdech. V těch byli úspěšnější domácí, jenž tak vybojovali bonusový bodík.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice — SHC Opava 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

Střely: 42:23 Vyloučení: 1:3 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0
Branky a nahrávky: 3. Novák (Novotný), 34. Novák (Novotný, Čech), 41. Novák (Čech, Novotný)

V neděli hodinu po poledni se podruhé za víkend dostali na hřiště také pardubičtí hráči Svítkova. Na ty tentokrát čekal soupeř, který přicestoval z Opavy. Východočeši v sobotu neskórovali ani jednou, což v neděli změnili už ve třetí minutě. Další branku přidali zkraje druhé třetiny, a když se prosadili v závěrečné periodě znovu jen domácí, byla z toho výhra 3:0.