4.turnaj ???,      8.5.2018

2200190661/2010

Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

» 08:30 | Sršni Svitavy-Polička
» 09:30 | Sršni Svitavy-Autosklo PCE "bílí"
» 10:30 | Polička-Autosklo PCE "bílí"
» 11:30 | Polička-Sršni Svitavy
» 12:30 | Autosklo PCE "bílí"-Sršni Svitavy
» 13:30 | Autosklo PCE "bílí"-Polička
ilustrační foto (foto: HBC Jestřábi Přelouč)

Přeloučské Nagano

Jiří Kozel | 18.10.2017 09:51:47 | 704x

Liga starších žáků - Přelouč po dlouhých letech vyhrála v kategorii starších žáků, dle komentáře trenéra Ježků však nešlo o nějakou náhodu, ale o skvěle odmakaný zápas ve kterém svého soupeře sice nepřestříleli, ale svoji houževnatostí si body doslova vydřeli.

Svítkov Stars pokračují v nadělování, kdy po 16 gólech v Přelouči dala stejný počet i Pirátům z Hradce Králové, kterým chyběl zraněný Rakovský.

Druhé částečné překvapení si přichystali domácí Letohrad, když dokázal porazit Autosklo a dostali se tak na druhé místo za Svítkov.

HC Jestřábi Přelouč : Ježci Heřmanův Městec 4 : 3 (1:1,0:2,3:0), střely 23:37

Šmíd M. (Jestřábi): „Krásné počasí, pohodové odpoledne, prostě ideální stav pro legendární vítězství! Ke čtyřem dlouhodobě zraněným, se "přidal" nemocný Říha. Naštěstí nám mohl přijet na výpomoc Herman z Jihlavy a také Dostál (měl volno na fotbale), který to nakonec vystřílel. Vyrovnaná první třetina nám ukázala, že i v malém počtu dokážeme soupeře zmáčknout. Ve druhé nás Ježci vyškolili v zakončení. I přes nepřiznívý stav nás naše hra, střely a nastřelené tyčky drželi v naději. Pak přišla třetí třetina snů. Úžasný obrat a myslím, že i zasloužené vítěztví za trpělivost, bojovnost a chuť otočit výsledek. V takovém zápase nemůžete chválit jednotlivce, odmakal to komplet celý tým a já jim za to moc děkuju. Byla to sladká odměna za to, že tahle parta to nezabalila i přes všechny předešlé prohry. Budeme favority kousat i nadále. To, jak to večer vypadalo v ulicích Přelouče a v místních barech......myslím, že to najdete někde v Blesku pod titulkem "Přeloučské Nagano!"

Kozel J. (Ježci): „Normálně bych to svedl asi na asfalt ;o) , ale tentokrát bych to soupeři nemohl udělat. Od začátku se i přes nízký počet hráčů více pral o míčky než my. Do všeho chodili na plno a Jestřábi místy vypadali, jako kdyby jich bylo na hřišti víc než nás. První třetinu nás zachránili dvě tyčky a šli jsme dokonce do vedení, které soupeř záhy vyrovnal. Ve druhé části jsme hráli asi nejlépe a soupeře trošku více přitlačili a vytěžili z toho dvě branky, zvláště po té na 3:1 jsme ještě dvakrát zahrozili a mohli jít do trháku o tři góly a mohli utkání rozhodnout. To se však nestalo a ačkoliv jsme hráče nabádali o druhé přestávce k chytřejší a opatrnější hře, tak oni chtěli stále hrát. Díky tomu, že jsme nedokázali změnit tempo hry, tak Jestřábi měli zbytečně moc šancí na korigování výsledku. Následně přišla ještě moje slabší chvilka, když jsem myslel, že náš hráč byl faulován a vzal si timeout – vyloučení však bylo na naší straně a soupeř si mohl trošku oddechnout a načerpat více sil naopak na svoji přesilovku, kterou využil. Poslední gól z úniku již byl definitivním hřebíčkem do rakve. Nemyslím si, že bychom odehráli nějak extra špatné utkání, samozřejmě zdaleka nebylo vše ideální, ale soupeř prostě vycítil šanci a šel si za ní. Troufám si říct, že pokud budou hrát Jestřábi takto, tak zdaleka nejsme poslední soupeř kterého porazili.“

Sestava (Jestřábi): Čára - Kratochvíl, Zwanzger, Moravec M, Dostál, Lauryn, Herman, Merta, Moravcová.

Sestava (Ježci): Páv – Kozel, Čapka, Musílek, Dufek, Synek, Šmíd, Vohralík, Pilař, Kubátová, Michut, Daníček, Baumgartner, Jožák, Málek.

HBC Hradec Králové 1988 : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice  3 : 16 (2:7,0:3,1:6)

Hlavsa M. (Svítkov): V brzkých ranních hodinách jsme odcestovali na východočeské derby do Hradce. Do zápasu jsme šli s respektem k soupeři, jelikož nám vypadlo několik klíčových obránců a museli jsme lehce improvizovat se sestavou. Kluci však do zápasu vlétli a rychlými góly nepřipustili dramatický zápas a udělali soupeři rychlý ranní budíček.  Hradec však přes špatný vstup do zápasu nesložil zbraně a dokázal s námi do konce první třetiny srovnat hru a korigovat skóre dvěma zásahy.  Hradec hrál sympaticky a zejména jeho útočné akce nám dělaly občas problém před naší brankou, kde jsme špatně rozebírali hráče okolo brankoviště. Skóre postupem zápasu narůstalo a zastavilo se na konečných 16:3. V zápase vyčnívali dva naši střelci Martin Korbel a Matyáš Bláha, kteří se blýskli 4 přesnými zásahy. Perfektní výkony předvádí Fíďa Brož, který odvádí neuvěřitelně moc černé práce pro tým a přesně plní naše taktické pokyny, které jsou mu uděleny.  Premiéru v dresu starších žáků si odbyl přípravkář Lukáš Korec a svým výkonem na hřišti nás přesvědčil o tom, že ho můžeme využít i v další části sezony. Stále je v naší hře spousty nedostatků, na kterých se budeme nadále zaměřovat na tréninku. Po první čtvrtině sezony jsme rádi, že jsme získali poznatky o všech týmech v soutěži a můžeme se nyní připravovat na zbývající průběh podzimní části. Nyní nás čeká těžký zápas na asfaltu v Letohradě, který dokázal porazit Alfu. Určitě nepojedeme k Jelenům na výlet, ale budeme chtít opět získat 3 body. Jsme sice na vítězné vlně, ale heslo v naší kabině je:  #POKORA a tímto se budeme prezentovat do konce sezony.“

Sestava (Svítkov): Procházka, Šídlo - Malý, Brož, Bláha, Novotný Š., Janíček, Cahlík, Gregor, Novotný L., Korbel, Bukač, Vojtěch, Vlašič L., Drozd, Korel L.

SK Hokejbal Letohrad : HBC Autosklo HAK Pardubice 3 : 1 (1:0,1:0,1:1)

Jakub Sudík (Letohrad): „Před naším, prvním domácím utkáním měli kluci i holky asi trošku respekt z urostlejších hráčů soupeře, ale ti, co zažili loňskou sezonu, tak s tímto „deficitem“ hráli prakticky proti většině soupeřů (úsměv). Od první třetiny se hrál vyrovnaný a ofenzivní hokejbal se spoustou šancí na obou stranách, kdy se nedá ani o jednom říct, kdo byl tím lepším či horším týmem, což dokládají i střely v zápase. Náš výkon se odrážel jako vždy od výborně chytajícího Šimona a týmové hry kdy tam každý nechal vše, co jen mohl. V příštím kole přivítáme Svítkov a věřím, že předvedeme další povedený a týmový výkon.“