SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

HOKEJBALOVÉ MS 2017

 

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

Otevírací doba registračních pracovišť:

Pardubice (kancelář RSHb)

červen - červenec = zavřeno

Odloučené pracoviště:

Verměřovice č.p. 100

vždy po telefonické domluvě

(Eva Králová, tel. 773 781 140)

 

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Poprvé v historii klubu se uskutečnil turnaj VČ přeboru mikropřípravek v Letohradě a povedl se na vý
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Kolouščci z Letohradu (foto: Iva Janoušková)

Poprvé v historii klubu se uskutečnil turnaj VČ přeboru mikropřípravek v Letohradě a povedl se na vý

Jana Nekolová | 12.05.2017 13:29:32 | 416x

VČ přebor mokropřípravek - V pondělí 8.5.2017 se odehrál přeložený druhý turnaj VČ přeboru mikropřípravek poprvé v historii v Letohradě za účasti sedmi celků z našeho regionu a povedl se na výbornou! Týmy po náročném nedělním turnaji minipřípravek v Pardubicích Polabinách a v Chlumci nad Cidlinou neváhaly a přijely i na turnaj mikropřípravek do Letohradu. Turnaj se nesl za krásného počasí a ještě lepšího hokejbalové ho zážitku, děti si zahrály a strávily půlden pohybem.

Pro domácí letohradské Jeleny, kteří měli ještě v nohách nedělní turnaj minipřípravek z předchozího dne, to byl turnaj neproměněných šancí. Dle slov své trenérky turnaj splnil svůj cíl a to si zahrát a strávit den půlden pohybem. Přeloučští Jestřábi turnaj otevřeli a uzavřeli vítězstvím,  v ostatních utkáních po velkých bojích nakonec podlehli, ale všichni makali a školkové posily se ukázaly ve velmi dobrém světle. Ježci, kteří jako jediný postavili dva týmy, se těšili z krásného počasí a ještě lepšího hokejbalového zážitku. Dle slov svého trenéra není nic hezčího, než pohled na malé Ježky jak bojují za své barvy a užívají si hru. Je vidět, že každý další a další turnaj jim dává nové a hlavně praktické zkušenosti. Bavila je atmosféra turnaje a opět dávají všem týmům za 1. Českotřebovští Kohouti byli s předvedenou hrou svých svěřenců a především s jejich bojovností i přes náročný nedělní turnaj v Pardubicích, který odehráli v kategorii minipřípravek, spokojeni a snad se jim povede dát tým dohromady i na další akci do Heřmanova Městce. 

 

Turnaj – modrý:

SK Hokejbal Letohrad

HC Jestřábi Přelouč

Ježci Heřmanův Městec „modrý tým“

TJ Sršni Svitavy

 

Turnaj – červený:

HC Rangers Opočno

Ježci Heřmanův Městec „bílý tým“

TJ Lokomotiva Česká Třebová

 

 

OHLASY PO TURNAJI

 

Iva Janoušková (SK Hokejbal Letohrad): „V Letohradu se turnaj mikropřípravek konal poprvé v historii klubu a musím konstatovat, že se povedl. Pro sedmičku Jelenů, z nichž většina měla v nohách turnaj minipřípravek z předchozího dne, to však byl turnaj neproměněných šancí. Tolik tyček, břeven a těsných minutí branky jsem snad na jednom turnaji ještě nevidělaJ. Musím však konstatovat, že turnaj splnil svůj cíl: Jeleni i hráči všech ostatních týmů si zahráli, strávili půlden pohybem, počasí vyšlo a co víc si přát?!"

 

Tomáš Hájek (HC Jestřábi Přelouč): „Minulý víkend jsme se s našimi nejmenšími zúčastnili turnaje mikropřípravky v Letohradu. Jelikož někteří z rodičů využili prodlouženého víkendu k odjezdu za odpočinkem, byli jsme v poněkud menším počtu, než jsme předpokládali. V pondělí jsme s prakticky stejným kádrem doplněným o ty úplně nejmenší školkové Jestřáby vyrazili k pěti utkáním na turnaj kategorie mikropřípravky do Letohradu. Turnaj jsme otevřeli a uzavřeli vítězstvím,  v ostatních utkáních jsme po velkých bojích nakonec podlehli. Všichni makali a školkové posily se ukázaly ve velmi dobrém světle. Turnaj se nám velmi líbil, přesto si neodpustím drobnou poznámku. Je velmi zajímavé jak velké a herně a mentálně vyspělé mají v některých týmech mikropřípravkové děti.“ 

 

J. Šulc (Ježci Heřmanův Městec „modrý tým“): S výhledem deštivého a chladného svátku jsme vyrazili na turnaj s našimi nejmenšími Ježky do Letohradu. Předpověď zase našim prognostikům nevyšla a my se těšili z krásného počasí a ještě lepšího hokejbalového zážitku. Není nic hezčího, než pohled na malé Ježky jak bojují za své barvy a užívají si hru. Modrý tým ve složení Roztočil T., Mareček M., Šulc D., Vejtruba M. a Kobera R. odehrál pět krásných zápasů, ve kterých bylo vidět, že i ti nejmenší se pomalu otrkávají a že už se nezaleknou ani větších protihráčů. Bylo skvělé sledovat, jak si snaží přihrát, jak zkouší obejít soupeře a dát gól do branky a že jim nevadí prohra, protože vědí, že dali do zápasu celé své srdce. Je vidět, že každý další a další turnaj jim dává nové a hlavně praktické zkušenosti. Velké dík patří těm, kteří reprezentovali Ježky den před turnajem v Chlumci nad Cidlinou a nenechali své kamarády na holičkách ani v Letohradu. Samozřejmě Velké poděkování patří i ostatním, za perfektní výkony a jejich rodičům, bez kterých by to nešlo."

 

J. Kozel (Ježci Heřmanův Městec „bílý tým“): Asi nejlepší turnaj hráčů, kteří se věnují hokejbalu u Ježků prvním rokem. Aź do tohoto turnaje tým vždy spoléhal hlavně na ty starší hráče, ale tentokrát to již tolik neplatilo a všichni si připsali několik gólů. Od nás to byla úplně ofenzivní smršť. Kluci už pochopili, že když budou koukat a stát, tak se k míčku moc nedostanou a musím říct, že nás bylo plné hřiště a přitom jsme hráli strašně šikovně, kdy jsme již nelítali jen všichni za míčkem, ale již bylo vidět, že hráči začínají chápat, jak a kudy se hra má ubírat, aby soupeře přehráli. Bavila mě atmosféra turnaje a opět dávám všem týmům za 1."

 

Jaroslav Badzik (TJ Lokomotiva Česká Třebová): „Do Letohradu jsme odjížděli po náročném nedělním turnaji v Pardubicích. Naštěstí se nám z víkendového volna vrátil Filip a podařil se nám ulovit nový hráč z hokejbalové dynastie Démlu Denis. V prvním zápase s Opočnem jsme první polovinu ještě spali, protože to co nám soupeř do mini branky nasypal, jsme celou druhou dotahovaly, leč nedotáhli. Naštěstí nám o výsledek nejde, ale tým ukázal svoji bojovnost a chuť hrát a hokejbalem se bavit. Nejhezčí utkání s Ježky bylo dlouho bez branek a soupeř se zastřeloval a značkoval tyčky, než ukázal svoje trumfy. S předvedenou hrou jsme spokojeni a snad se nám povede dát tým dohromady i na další akci do Heřmanova Městce. Děkuji všem hráčům a hráčkám za bojovnost a především rodičům za účast ve dnech volna, kdy hokejbalu a dětem věnovali většinu volného času.“ 

 

Fotografie z turnaje (autor Iva Janoušková):