SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Polička se dotahuje na druhé místo, Chlumec znovu vyhrál!
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Vrtačky x Kelti (foto: web Chlumec nad Cidlinou)

Polička se dotahuje na druhé místo, Chlumec znovu vyhrál!

Ondřej Novotný | 16.03.2017 07:36:36 | 259x

Soutěže ČMSHb - 1. Národní hokejbalová liga má za sebou další jarní kolo. V tom například potvrdil Chlumec, že svoji prvoligovou účast skutečně nehodlá ztratit a na jaře podruhé vyhrál. Ze západu Čech pak odjížděli spokojeni hráči Přelouče, kterým na tři body stačila jedna branka. Tu naopak dostali v Karviné Pardubice, Svítkov tak důležitý krok směrem k vyřazovací části tentokrát neudělal.  

SK Kometa Polička — HBK Bulldogs Brno 5:0 (3:0, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 1. Holec, 8. Grubhoffer (Kašpar), 13. Adamec (Tobiáš), 17. Hejtmánek J. (Štefka) 19. Hejtmánek D.
Střely: 30:14 Vyloučení: 4:3 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0

Nedělním dopoledním zápasem byl střet domácí Poličky, kam cestovali hráči Bulldogs Brno. Ti jistě přijížděli s myšlenkou, že by si chtěli odvážet minimálně jeden bod, který by měl v dolní polovině tabulky svoji cenu. Jenže veškeré plány vzaly za své už po osmadvaceti vteřinách, kdy se prosadil domácí Holec, na něhož do konce první periody navázali ještě dva spoluhráči a bylo tak prakticky rozhodnuto. Když ze začátku dalšího pokračování přišly ještě dvě trefy do hostující klece, Polička už v pohodě uhájila své vedení a zvítězila vysoko 5:0.


SK Kelti 2008 - HbC Chlumec nad Cidlinou 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 12. Šanda (Masopust), 13. Malý (Horák, Marek), 37 Kozák (Skřivánek)
Střely: 29:27 Vyloučení: 8:5 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0

V neděli odpoledne přivítali Kelti zvedající se Chlumec nad Cidlinou. Ten přijížděl na hřiště celku, který bojuje o osmičku, s velkým odhodláním. Chlumečtí se v posledním zápase, tedy prvním jarním, zvedli a získali veledůležité body. A k dalším třem nakročili už v první periodě, kdy dvěma slepenými brankami ve dvanácté a třinácté minutě rázem vedli 2:0. Prostřední perioda pak změnu skóre nepřinesla, hosté pak navíc v polovině třetí části zápasu vstřelili další branku a zvítězili tak jednoznačně 3:0.


TJ Tatran Třemošná — HC Jestřábi Přelouč 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Branka a nahrávky: 39. Příhoda (Kazimír, Svoboda)
Střely: 23:32 Vyloučení: 4:5 Využití přesilovek: 0:0

Dvě hodiny po poledni začínal v neděli také jeden souboj na západě Čech. Do Třemošné totiž zajížděla Přelouč. Před zápasem byl mezi oběma soupeři skutečně malý rozdíl, a to pouhý jeden bod. Navíc se oba nachází spíše na chvostu tabulky, proto byl tento duel velice důležitý. A podle toho to také vypadalo, jelikož nikdo nechtěl pochopitelně udělat zbytečnou chybu. Rozhodla tak nakonec jediná branka, o kterou se postaral východočeský Příhoda v devětatřicáté minutě, jenž tak přisoudil důležitou výhru na stranu Jestřábů, kteří tudíž měli zpáteční cestu velice příjemnou.


HbK Karviná — HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Střely: 32:19 Vyloučení: 4:8 Využití přesilovek: 1:0

Pardubické hráče Svítkova čekala v neděli naopak daleká cesta do Karviné, tedy na hřiště ještě minulý rok ligového celku. Ten se v první národce drží v horní polovině tabulky a stále ještě reálně bojuje o druhé místo. To Pardubičtí mají trochu odlišné starosti, jelikož ti nemají ani jistotu vyřazovací části. K důležitému bodovému zisku neměli však daleko v Karviné, ovšem ta necelé tři minuty před koncem třetí periody, dokázala využít jednu z osmi početních výhod. Jediná branka tak rozhodla o tom, že tři body zůstanou u domácích!


SK Jihlava — TJ Lokomotiva Česká Třebová 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 27. Jobák (Harasim), 30. Smutný (Jobák), 38. Brázda (Smutný, Jobák), 44. Jobák (Smutný) - 12 Dobrovský (Podařil, Řehák), 17. Hynek (Řehák), 45 Švec (Kvasnička)

Střely: 28:37 Vyloučení: 8:4 Využití přesilovek: 1:2 Oslabení: 0:0

Česká Třebová zajížděl na hřiště Jihlavy a byli to právě domácí, jenž dostali před utkání vizitku favorita duelu. Kdo však na utkání zavítal, nemohl vůbec litovat! Lokomotiva totiž převážila převahu na svoji stranu a brankami v dvanácté a sedmnácté minutě se dostala do dvoubrankového trháku! Ovšem domácí nic nevzdali, nejprve snížili a v vteřinu před druhou sirénou pak dokonce vyrovnali! Psychická výhoda byla v tu chvíli na straně Jihlavy, která ji převtělila v obrat zápasu. V průběhu poslední třetiny se tak domácí dostali do vedení 4:2, které v závěru hosté už jen kosmeticky upravili.