Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

TITULNÍ STRANA » Polička jeden krok od titulu! Kladno bude muset odvracet mečbol

MS 2017 - vstupenky

Radost Komety ve finál.utkání 20.5.2017 (foto: kometapolicka.rajce.idnes.cz)

Polička jeden krok od titulu! Kladno bude muset odvracet mečbol

Ondřej Novotný | 24.05.2017 19:20:51 | 391x

1.NHbL - 1.Národní hokejbalová liga zvedla o předchozím víkendu svoji finálovou oponu. O přímý postup do CCM Extraligy letos usiluje východočeský celek z Poličky, jenž narazil na druhý kladenský tým, tedy ten Jungle Fever. A po úvodních dvou zápasech jsou rozhodně více spokojení hráči Komety, jelikož ti budou moci už příští sobotu nebo neděli slavit titul!

1. utkání

SK Kometa Polička — Jungle Fever Kladno 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)

Střely: 35:31 Vyloučení: 9:10 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:0

Favoritem série je celek z Poličky, jelikož se po základní části umístil na lepší pozici. Ovšem s touto rolí se rozhodně nechtěli hráči Kladna smířit, kteří se tak do první periody vehnali s velkou vervou a dostali se dokonce do vedení. Kometa však ukázala v prostřední periodě svoji sílu a dvěma brankami dokázala vývoj zápasu otočit na svoji stranu. Ve třetí třetině pak padla už jen jedna branka, a to znovu do středočeské sítě, Polička se tudíž po sobotě ujala vedení v sérii 1:0.

2. utkání

SK Kometa Polička — Jungle Fever Kladno 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Střely: 32:33 Vyloučení: 4:3 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:0

Obrovská psychická výhoda tak byla v druhý víkendový den na straně domácích. Ti totiž věděli, že pokud se jim podaří zvítězit i ve druhém domácím zápase, bude jejich pozice do utkání na Kladně více než dobrá. Moc dobře si toho byli vědomi ale také hráči Jungle Fever, kterým se první dvě třetiny povedly o poznání lépe než v sobotu. Na začátku třetí periody tak svítilo na světelné tabuli skóre 2:2, což se však v následujících dvaceti minutách už změnilo. Kralovat totiž začala Polička, která dvěma brankami strhla vedení na svoji stranu a do příští soboty si tak vybojovala vysněný mečbol!