SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Pokračuje východočeský přebor žen 2016! Další turnaj se uskuteční v České Třebové
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
ilustrační foto - VČ Přebor žen Letohrad (foto: Iva Janoušková)

Pokračuje východočeský přebor žen 2016! Další turnaj se uskuteční v České Třebové

Filip Červinka | 25.08.2016 20:40:36 | 1168x

Upoutávka - Východočeský přebor žen 2016 OPEN má v letošním roce na programu již čtvrtý turnaj, který se odehraje na půdě českotřebovské Lokomotivy. Jedná se o pokračující turnajovou soutěž minihokejbalu žen a v Třebové se představí úchvatný počet devíti po úspěchu dychtivých družstev! Na půdu východočeského regionu opět zavítají pravidelní zahraniční účastníci ze Slovenska v podobě silného Zvolenu a Rebelek ze Skalice.

Čtvrtý turnaj v seriálu minihokejbalu žen v rámci Východočeského přeboru 2016 OPEN nejen pro naše regionální družiny se odehraje ve formátu 3+1 gólmanka na 2x7 minut s dvouminutovou přestávkou.

Turnaj je rozdělen do dvou výkonnostních skupin. Ve skupině A se představí vítězky ze Zvolenu „áčkové“ skupiny posledního turnaje, jenž se uskutečnil v Polabinách. Za nimi skončila nyní domácí českotřebovská Lokomotiva, která bude chtít slovenské oponentky srazit z trůnu, stejně jako dvojice pardubických celků z Autoskla respektive ze Svítkova a také neustále se zlepšující přeloučské Roštěnky.

O postup do elitní skupiny se z „béčkové“ skupiny pokusí kyjovské Bárbíny, jež v Pardubicích skončily poslední a chtějí se předvést ve značně blyštivějším světle. Proti druhému zahraničnímu týmu to ale nebudou mít ani trochu jednoduché, jelikož na ně vyrukují slovenské hokejbalistky ze Skalice. Heřmanoměstecké Bodliny pak jistě svedou nelítostnou vyrovnanou bitvu s letohradskými laněmi, kterým postup do skupiny A na posledním turnaji unikl jen o fous na úkor postupujících Roštěnek z Přelouče.

Dají se očekávat opět atraktivní hokejbalové boje neustále se zlepšujících hokejbalistek, jež se hokejbalem především baví, ale celkové umístění jim rozhodně jedno není! V akci se jistě představí několik adeptek na reprezentační dres a domácí Mistrovství světa v Pardubicích! Pokud nechcete přijít o všechny důležité informace této vrcholné akce letošní sezony 2016/17, STAŇTE SE FANOUŠKY FACEBOOKOVÉ STRÁNKY!

 

Skupina A:                                                 Skupina B:

ALTSOHL Zvolen                                                Bárbíny Kyjov

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice                          HBTF Rebels Skalica

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice                     Bodliny Heřmanův Městec

TJ Lokomotiva Česjý Třebová                             SK Hokejbal Letohrad

HC Roštěnky Přelouč

 

Rozpis turnaje ZDE: