SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Petr Novák: Náš tým je mladší a dravější, jen chybí trochu více zkušeností
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Petr Novák v akci ... (foto: Jiří Krejsa)

Petr Novák: Náš tým je mladší a dravější, jen chybí trochu více zkušeností

Patrik Ticháček | 23.09.2016 20:33:23 | 1203x

Čtení na víkend - Výraznou změnu na postu trenéra A týmu prodělal před sezonou extraligový Hradec Králové. Ke Karlu Kaniovi přišel na lavičku Pirátů jeden z nejlepších českých hokejbalistů, kapitán mistrů světa z Plzně, Petr Novák. Tato stále ještě hrající legenda našeho sportu se v krátkém rozhovoru nejen ohlédla za zápasem z uplynulého víkendu proti pražskému Kovu, který nakonec Hradeckým nepřinesl žádné body.

Petře, ztráta bodů v domácím utkání s Kovem určitě mrzí, navíc když jste Kovo přestříleli, je problémem číslo jedna přesná koncovka?

Kovo jsme sice přestříleli, ale jen o špatné koncovce to nebylo. Spíše nám dělalo problém vytvořit si gólové pozice. Pár jsme jich sice měli, ale bohužel je nevyužili. Kovo bylo v tomto pohledu nebezpečnější a hlavně efektivnější, proto zaslouženě bralo body.

 

Po dvou zápasech máte na kontě jeden bod, což určitě nemá na začátek soutěže žádnou vypovídající hodnotu, nicméně, jaký vidíš rozdíl mezi loňským týmem a tím letošním? 

Jeden bod je určitě málo a není to dobrý start. Kovo patrně bude patřit k týmům, které se budou chtít prát o play off a ztráta s nimi na domácím hřišti je zlá. Tým je trochu jiný. Je sice mladší a dravější, ale chybí mu klid, zkušenosti a to se prostě nějaký čas bude projevovat. Je dobré, že cítíme chuť hrát a bojovat, musíme to ale sladit s klidem v koncovce, poctivým a zodpovědným přístupem a pak by to mohlo začít fungovat.

 

Je tedy zřejmé, že Hradec čeká dlouhá a náročná cesta zpět na výsluní, kde se tento tým právě s Petrem Novákem na hřišti ještě v sezoně 2012-2013, nacházel. Nicméně Hradec Králové disponuje kvalitními hráči, kteří nám určitě v sezoně svoji sílu ukáží. Ostatně i někteří z hráčů Hradce mají ambice dostat se do finální nominace reprezentačního týmu pro Mistrovství světa v hokejbale v roce 2017 v sousedních Pardubicích.

 

A pokud se chcete o slovech Petra přesvědčit osobně, berte tento minirozhovor jako pozvánku na první východočeské derby v této sezoně, které čeká právě hradecké tuto neděli, kdy na svém hřišti přivítají celkem slušně rozjeté letohradské Jeleny. Utkání začíná v neděli 25.9.2016 v 11:00 hodin.