SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.LIGAKRAJSKÁ LIGALIGA starších žákůPŘEBOR mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE MLÁDEŽE RSHB

Východočeský přebor přípravek 2017-2018

1.turnaj 23.9.2017 – H.Králové

2.turnaj 14.10.2017 – Polabiny

3.turnaj 4.11.2017 – Svítkov, Chlumec n.C.

4.turnaj 24.3.2018 – Svítkov a Přelouč (propozice)

5.turnaj 21.4.2018 – Svítkov a Česká Třebová (propozice)

6.turnaj 12.5.2018 – Polabiny a Opočno (propozice)

7.turnaj 2.6.2018 – Letohrad a Svitavy (propozice)

 

Východočeský přebor minipřípravek 2017-2018

1.turnaj 30.9.2017 – ZS Svitavy

2.turnaj 21.10.2017 – Přelouč

3.turnaj 11.11.2017 – Letohrad

4.turnaj 7.4.2018 – H. Králové a Č. Třebová (propozice)

5.turnaj 28.4.2018 – Svitavy a Polabiny (propozice)

6.turnaj 19.5.2018 – Opočno a Přelouč (propozice)

7.turnaj 9.6.2018 – H. Městec a Chlumec n/C. (propozice)

 

Východočeský přebor mikropřípravek 2017-2018

1.turnaj 8.10.2017 – H.Městec

2.turnaj 3.12.2017 – Hala Pardubice

3.turnaj 27.1.2018 – Hala Pardubice

4.turnaj 15.4.2018 – Přelouč (propozice)

5.turnaj 6.5.2018 – Hradec Králové (propozice)

6.turnaj 27.5.2018 – Letohrad (propozice)

7.turnaj 17.6.2018 – Heřmanův Městec (propozice)

MLADŠÍ ŽÁCI - TURNAJE

  1. -   17.9.2017 - Heřman. Městec

  2. -   1.10.2017 - Jihlava

  3. - 15.10.2017 - Svitavy

  4. - 22.10.2017 - Hradec Králové

  5. -   5.11.2017 - Svítkov

  6. - 19.11.2017 - Pardubice

-----------------------------------------------

  7. - 25.3.2018

      - Pardubice / Hradec Králové

  8. -   8.4.2018

      - Svítkov / Letohrad

  9. - 22.4.2018

      - Jihlava / Polička

10. -   6.5.2018

      - Heřmanův Městec / Svítkov

11. - 20.5.2018

      - Svitavy / ???

12. -   3.6.2018

      - Letohrad / ???

13. - 17.6.2018

      - Hradec Králové / Jihlava

-----------------------------------------------

Propozice turnajů MŽ

TURNAJE ŽEN RSHB

Východočeský přebor žen 2017 (OPEN)

1.turnaj 21. 4. 2018 – Č. Třebová
2.turnaj 26. 5. 2018 – Letohrad
3.turnaj 24. 6. 2018 – Polabiny
4.turnaj 1. 9. 2018 – Svítkov
5.turnaj 28. 10. 2018 – Přelouč

(propozice VČ přeboru žen)

NÁBOR ROZHODČÍCH


kontakt: Lukáš Dubský
mail: rozhodci@hokejbal-vc.cz

LIGA VETERÁNŮ

Liga veteránů (open)

1.turnaj ???,  14.10.2017 - zrušen

2.turnaj ???,  17.11.2017 - zrušen

3.turnaj ???,    14.4.2018 - zrušen

4.turnaj ???,      8.5.2018

5.turnaj ???, červen 2018 (bude upřesněno)

 

Propozice ligy - zde ke stažení

ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111


Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Pardubický kraj skončil po roce opět na medailových příčkách!
HLEDEJ V ARCHIVU
SO 21.04.2018 | 14:00
1 : 4 (0:1,0:2,1:1)
SO 21.04.2018 | 14:00
3 : 7 (0:2,1:3,2:2)
SO 21.04.2018 | 15:30
4 : 7 (1:4,2:2,1:1)
SO 21.04.2018 | 14:00
0 : 14 (0:2,0:6,0:6)
SO 21.04.2018 | 14:00
2 : 4 (1:2,1:1,0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 28.04.2018
» 14:00 | Chlumec n./C.-Rangers Opočno
» 14:00 | Č.Třebová-Žamberk
» 16:00 | Autosklo PCE B-Přelouč B
» 18:00 | Ježci HM-1.HBC Svitavy
NE 15.04.2018 | 15:30
5 : 6 (1:2,3:2,1:2)
NE 15.04.2018 | 10:30
7 : 0 (1:0,3:0,3:0)
NE 15.04.2018 | 17:30
4 : 2 (1:0,2:2,1:0)
NE 15.04.2018 | 14:30
2 : 3 ss (1:1,0:0,1:1-0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 28.04.2018
» 11:00 | Chrudim-Opatovice n./L.
» 11:00 | Chlumec n./C. B-Prachovice
» 13:30 | Autosklo PCE C-Splašené Hole Pce
» 13:30 | Delta PCE-Ježci HM B
SO 21.04.2018 | 11:30
2 : 1 (0:0,1:0,1:1)
SO 21.04.2018 | 12:00
1 : 3 (1:1,0:1,0:1)
SO 21.04.2018 | 09:30
3 : 10 (1:2,1:1,1:7)
SO 21.04.2018 | 09:30
1 : 2 ss (0:1,1:0,0:0-0:1)
Nejbližší utkání - Sobota 28.04.2018
» 09:30 | H.Králové-Ježci HM
» 09:30 | Svítkov Stars-Autosklo PCE
» 15:00 | Přelouč-Letohrad
NE 22.04.2018 | 08:30
10 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 09:15
4 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 10:15
0 : 8 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 11:00
0 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 12:00
0 : 11 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 12:45
5 : 3 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 13:45
5 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 14:30
5 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 08:30
3 : 6 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 09:30
3 : 2 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 10:30
9 : 0 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 11:30
1 : 1 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 12:30
1 : 4 (0:0,0:0,0:0)
NE 22.04.2018 | 13:30
0 : 5 (0:0,0:0,0:0)
Turnaj krajských výběrú žen 28.9.2017 v Přelouči (foto: Pavel Shejbal)

Pardubický kraj skončil po roce opět na medailových příčkách!

Jana Nekolová | 07.10.2017 08:06:35 | 594x

Turnaj krajských výběrů žen – Ve sváteční čtvrtek 28.9.2017 se na hokejbalovém hřišti v Přelouči uskutečnil třetí ročník „Turnaje krajských (regionálních) výběrů žen“, kde prvenství obhájil Moravskoslezský kraj, který si poradil s ostatními třemi celky a neobdržel za celý turnaj ani jeden gól. Druhá a třetí příčka stejně jako v loňském roce patřila domácímu žlutému a modrému týmu Pardubického kraje a na čtvrtém místě se umístil Jihomoravský kraj.

„Naše výsledky s tímto výběrem jsou lepší než v minulé sezoně a to mě těší,“ říká trenér žlutého týmu Filip Oliva

 

Jak hodnotíš vystoupení a konečné umístění vašich dvou týmů na Turnaji krajských (regionálních) výběrů žen 28.9.2017 v Přelouči? 

 

Určitě kladně. Výběr Morava sever byl sice nad síly obou, ale v utkáních s Moravou jih i vzájemném byl k vidění pěkný hokejbal.

 

Jsi spokojen s výkonem jednotlivých hráček a jejich přístupem?

 

Jsem. Tady musím děvčata jednoznačně pochválit. Byť nám v posledním zápase trochu docházely síly, nikdo nic nevzdával a toho si moc cením.

 

Proč myslíš, že se Vám opět nepodařilo porazit tým Moravskoslezského kraje? V čem byl soupeř lepší než vy?

 

Na děvčatech je vidět, že jsou sehraná, navíc valná část z nich nastupuje i v reprezentacích. My týmy skládáme trošku odlišným způsobem a tohle je možná i daň za to, že máme v turnaji 2 týmy. Přesto jsou naše výsledky s tímto výběrem lepší než v minulé sezoně a to mě těší.

 

Konečné pořadí turnaje:


1. Morava Sever
2. Čechy Východ - žlutý tým
3. Čechy Východ - modrý tým

4. Morava Jih

ALL STARS turnaje:

Brankářka: Petra Outratová (Čechy Východ)
Obránkyně: Kateřina Němcová (Morava Sever), Kateřina Držmíšková (Čechy Východ – žlutý tým)
Útočnice: Tereza Ištoková (Morava Jih), Petra Kvasničková (Čechy Východ – modrý tým), Patricie Škorpíková (Morava Sever)

Výsledky zápasů:

RSHb Čechy Východ - žlutý tým vs. RSHb Čechy Východ - modrý tým 2:0 (0:0,2:0)
Branky a nahrávky: 15. Kalousková (Korelová), 23. Halbrštátová (Kandrová)
Nejlepší hráčka zápasu: Kateřina Držmíšková (Čechy Východ – žlutý tým), Petra Kvasničková (Čechy Východ – modrý tým)

 

Sestava (Čechy Východ – žlutý tým): Nováková Radka - Podařilová Jana, Kandrová Kateřina, Držmíšková Kateřina, Siantová Jaroslava - Topičová Martina, Halbrštátová Vanesa, Hlídková Jana Kolínková Lenka, Mešťanová Stanislava, Lacioková Veronika - Kalousková Radka, Korelová Hana, Nekolová Jana

 

Sestava (Čechy Východ – modrý tým): Teplá Kateřina - Baráková Karolína, Škodová Eliška, Bláhová Lucie, Uhlířová Beatrice - Kvasničková Petra, Holoubková Petra, Dušková Zuzana, Kloučková Tereza, Čapková Lucie, Moravcová Adéla, Mačátová Kristýna, Lankašová Hanka


RSHb Morava Sever vs. RSHb Morava Jih 10:0 (4:0,6:0)
Branky a nahrávky: 4. Škorpíková, 5. Kubínová (Stoklasová), 6. Kubínová (Stoklasová), 7. Kubínová (Stoklasová), 13. Škorpíková (Pížová), 16. Němcová (Palová), 18. Pížová (Škorpíková), 20. Kubínová, 21. Škorpíková, 24. Škorpíková

RSHb Čechy Východ - modrý tým vs. RSHb Morava Sever 0:1 (0:0,0:1)
Branky a nahrávky: 22. Palová
Nejlepší hráčka zápasu: Petra Outratová (Čechy Východ)

 

Sestava (Čechy Východ – modrý tým): Outratová Petra - Baráková Karolína, Škodová Eliška, Bláhová Lucie, Uhlířová Beatrice - Kvasničková Petra, Holoubková Petra, Dušková Zuzana, Kloučková Tereza, Čapková Lucie, Moravcová Adéla, Mačátová Kristýna, Lankašová Hanka


RSHb Morava Jih vs. RSHb Čechy Východ - žlutý tým 1:0ss (0:0,0:0-1:0)
Branka: rozh. náj. Procházková
Nejlepší hráčka zápasu: Vanesa Halbrštátová (Čechy Východ – žlutý tým) 

 

Sestava (Čechy Východ – žlutý tým): Teplá Kateřina - Podařilová Jana, Kandrová Kateřina, Držmíšková Kateřina, Siantová Jaroslava - Topičová Martina, Halbrštátová Vanesa, Hlídková Jana Kolínková Lenka, Mešťanová Stanislava, Lacioková Veronika - Kalousková Radka, Korelová Hana, Nekolová Jana


RSHb Morava Jih vs. RSHb Čechy Východ - modrý tým 1:2 (0:1,1:1)
Branky a nahrávky: 21. Ištoková (Procházková) – 11. Moravcová (Mačátová, Lankašová), 24. Lankašová
Nejlepší hráčka zápasu: Kristýna Mačátová (Čechy Východ – modrý tým)

 

Sestava (Čechy Východ – modrý tým): Nováková Radka - Baráková Karolína, Škodová Eliška, Bláhová Lucie, Uhlířová Beatrice - Kvasničková Petra, Dušková Zuzana, Kloučková Tereza, Čapková Lucie, Moravcová Adéla, Mačátová Kristýna, Lankašová Hanka


RSHb Čechy Východ - žlutý tým vs. RSHb Morava Sever 0:4 (0:3,0:1)
Branky a nahrávky: 2. Němcová, 7. Kudělová (Seroiszková), 10. Stoklasová, 17. Pížová

Nejlepší hráčka zápasu: Radka Kalousková (Čechy Východ – žlutý tým)

 

Sestava (Čechy Východ – žlutý tým): Outratová Petra - Podařilová Jana, Kandrová Kateřina, Držmíšková Kateřina, Kolínková Lenka - Halbrštátová Vanesa, Korelová Hana, Hlídková Jana - Kalousková Radka, Mešťanová Stanislava, Lacioková Veronika - Nekolová Jana