4.turnaj ???,      8.5.2018

2200190661/2010

Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

TITULNÍ STRANA » Pardubické derby nakonec vyznělo pro Autoskláře!
» 08:30 | Sršni Svitavy-Polička
» 09:30 | Sršni Svitavy-Autosklo PCE "bílí"
» 10:30 | Polička-Autosklo PCE "bílí"
» 11:30 | Polička-Sršni Svitavy
» 12:30 | Autosklo PCE "bílí"-Sršni Svitavy
» 13:30 | Autosklo PCE "bílí"-Polička
Autosklo - Splašenky (foto: Jana Nekolová)

Pardubické derby nakonec vyznělo pro Autoskláře!

Jana Nekolová | 03.10.2017 17:38:04 | 762x

KHbL – V neděli se odehrálo třetí kolo krajské ligy, ve kterém si Autoskláři po slušném výkonu nad Splašenkami, které se trápí v zakončení a ztrátou svých hlavních tvořivých hráčů, odnesli tři body. Opatovice narazily na soupeře o dvě třídy lepšího a to chlumecké Vrtačky, které je přejely výborným pohybem a dobrou kombinací. Chrudimští Žolíci si po prohře s Prachovicemi v předešlém kole, tentokrát spravili chuť výhrou nad zatím neporaženou Deltou, kterou tak sesadili z první příčky. Ježci zvládli derby s Prachovicemi na jedničku, když ani jednou neinkasovali a naopak třikrát zvedli ruce nad hlavou.

HBC Autosklo-H.A.K. Pce C vs. SK HBC Splašené Hole Pce 6:2 (1:0,2:0,3:2)

Splašenky se trápí v zakončení a ztrátou svých hlavních tvořivých hráčů. „Zápasy s Alfou jsou pro nás vždycky velmi napjaté i kvůli tomu, že mnoho našich hráčů v Alfě hokejbalově vyrůstalo. Nedělní utkání se ze začátku neslo v uvolněnějším tempu, bez většího důrazu. Po chybě při střídání jsme inkasovali první branku, pak i v celkem rychlém sledu další tři. Ve třetí třetině jsme se trošku vzepjali a byli schopni vstřelit alespoň dvě branky, potýkáme se ale se ztrátami našich hlavních tvořivých hráčů. V zakončení máme stále problémy, na jeden gól spotřebujeme snad sto padesát šancí. Alfa si po slušném výkonu zaslouženě odnesla tři body,“ zhodnotil zápas Lukáš Zitka.

Autoskláři si po slušném výkonu nad Splašenkami zaslouženě odnesli tři body. „V neděli nás čekal tým Splašenek, pro které vyzněly poslední vzájemné zápasy lépe a proto jsme jim to chtěli konečně vrátit. Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, což jsme v první třetině potvrdili pouze jedním gólem z hole Loukoty. Ve druhé třetině jsme si dále vytvářeli šance a po gólech Zelinky a Švába jsme šli do poslední části s pohodlným náskokem 3:0. Ve třetí třetině jsme hodně polevili, což hosté dokázali využít a snížit na rozdíl dvou gólů. Uklidnění ale přišlo vzápětí, kdy se trefili Král a Matějovský. Jsme rádi, že jsme proti, poslední dobou, neoblíbenému týmu dokázali vyhrát a tři body zůstaly doma,“ komentoval průběh zápasu Patrik Král.

Sestava Autoskla: Škoda - Kaša, Kopáč, Podařil, Podařilová, Váňa, Kubík - Král, Matějovský, Šatara - Choutka, Bureš, Šváb - Korel, Lankašová, Loukota, Zelinka

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

HbC Chlumec nad Cidlinou B vs. HBC Opatovice nad Labem 9:1 (5:1,3:0,1:0)

Chlumecké Vrtačky zaslouženě doma vyhrály nad Opatovicemi, kterým nadělily devět gólů. „První domácí zápas proti Opatovicím jsme rozhodli v první třetině, kterou jsme vyhráli 5:1. Druhou třetinu jsme přidali další 3 branky. Soupeř to nesl hodně špatně, na hřišti se dost přitvrdilo, nás to malinko rozhodilo, ale přidali jsme ve třetí třetině ještě jednu branku a zaslouženě vyhráli. Spoustu šanci jsme ještě neproměnili. Šance na 10 gól byla velká, Šanda a Kozák šli sami na brankáře, ten je výborným zákrokem vychytal. Do sestavy se vrátil Staněk Petr st. a bylo to hodně znát. Musím pochválit i naši třetí lajnu Čuřík (Steven Seagal), Hanyš, Novák. Příští zápas jedem do Prachovic, kde nás určitě čeká těžký zápas,“ shrnul průběh zápasu Ladislav Demjanovič.

Sestava Chlumce: Šanda,  Gottwald, Němec, Peřina, Matys, Doskočil, Kozák, Šanda, Staněk, Chára, Doležal, Čuřík, Hanyš, Novák

Branky Chlumce: Šanda 2, Chára 2, Čuřík, Novák, Doskočil, Peřina, Doležal

Opatovice narazily na soupeře o dvě třídy lepšího a to chlumecké Vrtačky, které je přejely výborným pohybem a dobrou kombinací. „K tomuto zápasu není z naší strany moc co komentovat. Narazili jsme na soupeře o dvě třídy lepšího. Jediné plus tohoto zápasu pro nás je, že jsme se poučili ze zbytečných vyloučení „za kecy" a s rozhodčím se bavil pouze náš kapitán. Hrál se silový a hodně kontaktní hokejbal. Soupeř nás zkrátka přejel výborným pohybem a dobrou kombinací a výsledek tomu odpovídá. Chlumci B gratuluji k vítězství. My nyní musíme nabrat síly a připravit se na (pro nás) asi nejdůležitější zápas se Splašenkama," popsal zápas Filip Kopa.

HBC Jokerit Chrudim vs. Delta Pardubice 3:2 (1:0,1:2,1:0)

Chrudimští Žolíci si po prohře s Prachovicemi v předešlém kole, tentokrát spravili chuť výhrou nad zatím neporaženou Deltou, kterou tak sesadili z první příčky.

Ježci Heřmanův Městec B vs. SK Prachovice 3:0 (0:0,2:0,1:0)

Ježci zvládli derby s Prachovicemi na jedničku, když ani jednou neinkasovali a naopak třikrát zvedli ruce nad hlavou.