2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

TITULNÍ STRANA » Pardubice zažily povedený víkend, Letohrad dvakrát prohrál po nájezdech a Hradec opět ztratil
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

Mladší dorostenci Letohradu (foto: Iva Janoušková)

Ondřej Novotný | 27.04.2017 08:14:45 | 441x

O uplynulém víkendu pokračovala nadstavbová část a skupina o umístění u mladšího i staršího dorostu. Pardubice nasbíraly za dva zápasy pět bodů a Letohradu se v sobotu ani v neděli nepovedlo zakončit utkání vítězně po nájezdech. Naopak starší dorostenci Hradce podruhé za sebou padli.

NADSTAVBOVÁ ČÁST Extraligy staršího dorostu

HBC Kovodemont Most — HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 4:1 (3:1, 1:0, 0:0)

Střely: 33:12 Vyloučení: 4:9 Využití přesilovek: 2:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 30 Rozhodčí: Cícha, Žák

Starší dorostenci Pardubic zajížděli na hřiště Mostu a už před utkáním bylo jasné, že to bude souboj o průběžné první místo v tabulce. Ten nakonec lépe zvládli hráči Kovodemontu, kteří si tři body vybojovali prakticky už v první třetině, po které vedli 3:1. Východočeši měli během celého zápasu hned devět vyloučených hráčů, takže nakonec se ani nedostali ke zdramatizování.

HBC Hradec Králové 1988 — HBC ALPIQ Kladno 2:4 (1:2, 0:2, 1:0)

Střely: 31:36 Vyloučení: 5:9 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 43 Rozhodčí: Diviš, Havelka

Hradec Králové platil do předminulého víkendu za jednoho z největších favoritů nadstavbové skupiny, jelikož v úvodních zápasech nenašel přemožitele. Předminulý týden ho však v derby porazily Pardubice a minulý víkend přišla další prohra. Tentokrát do Hradce cestovalo Kladno, které v prvních dvou třetinách vstřelilo po dvou brankách a pro Středočechy z toho tak nakonec bylo poměrně hladké vítězství.

SKUPINA O UMÍSTĚNÍ Extraligy staršího dorostu

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice — HBC Enviform Třinec 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Střely: 29:17 Vyloučení: 6:6 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:0
Ve skupině o umístění čekal na hráče Svítkova domácí duel s Třincem. Svítkovští zatím dohrávají sezonu se ctí a povedené utkání je potkalo i minulý víkend. Hosty především díky prostřední periodě porazili o dvě branky.

NADSTAVBOVÁ ČÁST Extraligy mladšího dorostu

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice — SK Hokejbal Letohrad 3:2ss (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)

Střely: 20:17 Vyloučení: 4:3 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:0

Už v sobotu se odehrálo regionální derby mezi pardubickým Autosklem a Letohradem. Do zápasu vstoupili jednoznačně lépe Autoskláři, kteří se dostali v první periodě do dvoubrankového náskoku. A když se v další třetině neměnilo skóre ani na jedné straně, vypadalo to s hostujícími nadějemi už špatně. Jeleni však nakonec zabrali, srovnali a vynutili si tak nájezdy. V těch ale svoji ztrátu Pardubice napravily a vyhrály je.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice — HBC ALPIQ Kladno 4:3 (0:1, 1:2, 3:0)

Střely: 26:16 Vyloučení: 6:5 Využití přesilovek: 0:1 Oslabení: 0:0

O den později čekal na mladší dorost Pardubic další domácí zápas, a to tentokrát s Kladnem. To se během prvních dvou třetin dostalo už do dvoubrankového náskoku a vypadalo to, že si tři body hráči Alpiqu pohlídají i ve třetí třetině. V té však Autosklo předvedlo fantastický obrat a po jedné ze svých nejlepších třetin v nadstavbě nakonec překlopilo všechny tři body na svoji stranu.

SK Suchdol nad Lužnicí — SK Hokejbal Letohrad 3:2ss (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
Střely:
19:19 Vyloučení: 2:1 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 57 Rozhodčí: Boháček, Hrazdira

Druhý zápas za víkend čekal i na Letohrad, který tentokrát cestoval na hřiště Suchdola nad Lužnicí. Dalekou cestou se však hosté rozhodit nenechali a odehráli vyrovnanou úvodní třetinu s jednou brankou na každé straně. Když se pak Suchdol dostal do vedení, Jeleni na to během třetí části dokázali najít odpověď a i toto utkání tak muselo dojít do samostatných nájezdů. V těch byli opět úspěšnější domácí, takže Letohrad i svoje druhé penaltové rozzuzlení nakonec nezvládl.

SKUPINA O UMÍSTĚNÍ Extraligy mladšího dorostu

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice — HBK Kyjov 19:1 (5:0, 9:0, 5:1)

Střely: 60:13 Vyloučení: 0:1 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0

Ve skupině o udržení si o víkendu s chutí zastříleli také hráči mladšího dorostu, kteří vyhráli nad Kyjovem o osmnáct branek. Nejvíce jich hostům vsítili v prostřední části, a to rovných devět.