SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Pardubice dál válí, Hradec i Letohrad mají play off!
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Piráti Hradec Králové (foto: Iva Janoušková)

Pardubice dál válí, Hradec i Letohrad mají play off!

Ondřej Novotný | 23.03.2017 07:56:57 | 646x

CCM Extraliga - Uplynulý víkend přinesl dvě kompletní kola CCM Extraligy a tedy pět zápasů pro východočeská mužstva, jelikož Letohrad měl v neděli volno. Příliš mu to však zřejmě nevadilo, den předtím si totiž vybojoval jistotu první osmičky, když zvítězil na jihu Moravy. O den později se radoval i Hradec Králové a obhájci titulu z Pardubic už na první místo ztrácí méně.  

SOBOTA

HBC Rakovník — HBC Hradec Králové 1988 2:1ss (0:0, 0:0, 1:1)

Střely: 22:22 Vyloučení: 3:5 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 50 Rozhodčí: Kettner, Černý
Branky a nahrávky: 45. Míka (Tvarůžek, Šíma), rozh. náj. Hnízdil – 33. Šimek (Bacovský)

V sobotu cestovali Hradečtí do Rakovníka a na dálku to pro ně byl souboj se Sudoměřicemi. Šlo tedy hlavně o to, kdo si ze sobotního zápasu odnese více bodů. Ve středních Čechách nejprve diváci viděli dvě třetině neproměněných šancí, což už neplatilo ze začátku třetí periody. Tady se totiž piráti už dokázali prosadit, jenomže jen pár vteřin před závěrečnou sirénou Rakovník vyrovnal a muselo se tak jít do samostatných nájezdů! A tady už byli úspěšnější raci, tudíž celá situace se prvním víkendovým dnem ještě více zamotávala.


SK Sudoměřice — SK Hokejbal Letohrad 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

Střely: 23:23 Vyloučení: 6:5 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 95 Rozhodčí: Kralovič, Danylec
Branky a nahrávky: 20. Konderla – 2. Lux O. (Halbrštat, Lajčiak), 23. Vychytil (Lajčiak), 29. Lux J. (Košťál), 43. Lux J. (Košťál)

A k tomu, že se na konci osmičky podstatě nic nejprve nezměnilo, jen Hradec dotáhnul bodový zisk Sudoměřic, dopomohlo právě utkání u Jihomoravanů. Sem zajížděl Letohrad, jenž tři kola před koncem klidně mohl přijít o svoje postavení. A tak musel také nuceně naplno bodovat, k čemuž nakročil po první třetině. Na jednobrankové vedení navázali jeleni v prostřední periodě, po které šli do kabin za dvoubrankového vedení. Definitivně o exportu tří bodů pak rozhodli hosté v poslední části a společně s výhrou si na východ Čech odváželi i jistotu play off!


HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice — HBC Kovodemont Most 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)

Střely: 34:15 Vyloučení: 2:7 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 51 Rozhodčí: Vrba, Zbořil
Branky a nahrávky: 6. Kubeš (Česák, Filip), 29. Česák, 41. Březina (Filip), 45. Kubeš (Březina) – 7. Krajíček (Šnajdr), 40. Chytrý (Švancar)

Sobotní odpoledne pak patřilo duelu v Pardubicích. Ten však komplikoval déšť, který na plastu tentokrát dělal problémy nejen hostujícímu Mostu, ale také Autosklářům. Ti se s tím však vypořádali nejprve lépe, když se dostali do vedení, což však na konci první části neplatilo, protože Kovodemont rychle vyrovnal. V prostřední třetině déšť přidal na síle a v nějakém velkém tempu se tak hrát nemohlo. Také proto padla jen jedna branka, a to když domácí proměnili samostatné střílení. Hostům se sice v poslední části povedlo vyrovnat, ovšem pak Pardubice rychle zabraly a dvěma brankami strhly vedení zpět na svoji stranu.


NEDĚLE

HBC Hradec Králové 1988 vs. SK Sudoměřice 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)

Střely: 40:38 Vyloučení: 6:5 Využití přesilovek: 0:1 Oslabení: 0:0 Diváků: 37 Rozhodčí: Horský, Vokurka
Branky a nahrávky: 14. Bacovský (Novák, Mitra), 18. Šimek (Mitra), 26. Bacovský (Mitra), 31. Bacovský (Novák), 34. Bacovský (Mitra, Hudeček) – 16. Konderla (Kaluža), 35. Hruboš (Kaluža)

Snad nejzajímavější utkání celých víkendových zápasů CCM Extraligy se událo v neděli s dopoledním startem v Hradci Králové. Sem cestovali Sudoměřice a došlo tak na přímý souboj o postup do play off. Jihomoravané přijížděli v zádech s lepším vzájemným zápasem z podzimu, o který nechtěli pod Bílou věží přijít. Piráti však využívali každou nabídnutou šanci a především kvůli čtyřem nahrávkám Patrika Mitry a stejné porci branek Jana Bacovského, se z postupu radovali hradečtí hokejbalisté!


TJ KOVO Praha vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 1:4 (0:0, 0:3, 1:1)

Střely: 23:33 Vyloučení: 3:5 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 30 Rozhodčí: Černý, Pečený.
Branky a nahrávky: 41. Drak (Lain) – 21. Česák Josef (Kubeš, Filip), 24. Filip (Kubeš, Česák), 29. Urbanec (Česák, Bílý), 37. Bílí (Urbanec, Förstl).

Posledním víkendovým utkáním bylo to, když Pardubice zajížděly do hlavního města k zápasu proti Kovu. To se přes zimu drželo na nejlepších místech, které pro něho mohly být. Na jaře už se však nepatrně propadlo, což nevylepšilo ani střetnutí proti Autosklu. To totiž po první bezbrankové třetině zabralo, v prostřední části dalo tři branky a tedy, dá se říci, rozhodlo. V poslední periodě se ještě oba celky prosadily po jednom gólu, takže z toho nakonec byla hladká výhra hostů a snížení náskoku prvního Kladna na dva body.