SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Ohlasy po 2. ročníku hokejbalového kempu žen
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Účastnice campu 2016 (foto: mladežnický hokejbal)

Ohlasy po 2. ročníku hokejbalového kempu žen

Jana Martinů | 27.07.2016 15:44:33 | 1260x

HCŽ 2016 - Od 22 do 24.7.2016 se uskutečnil 2. ročník hokejbalového kempu žen na zimním stadionu v Litomyšli, kterého se zúčastnilo celkem 38 hráček včetně 3 brankářek z celé České republiky. Pro hráčky byl na kempu připraven vícefázový tréninkový program. Kondiční příprava byla vedena trenérem Ondřejem Almašim a vedení tréninkových jednotek se ujal trenérský tým složený z trenérů Martina Komárka, Lukáše Grebeníčka, Michala Broulíka doplněný o kapitánku Reprezentace žen Míšu Rullovou.

V pátek hokejbalistky absolvovaly tréninkovou jednotku v plné hokejbalové výzbroji na ploše zimního stadionu a poté i kondiční trénink venku na hřišti. Po fyzickém drilu je čekala zasloužená večeře v blízkém internátu, kde byly i ubytované.

V sobotu dopoledne se pak hokejbalistky rozdělily na dvě skupiny, kde jedna skupina absolvovala tréninkovou jednotku na ploše zimního stadionu a druhá kondiční trénink venku na hřišti. Po krátké pauze se pak skupiny vyměnily. Poté následoval oběd a zasloužilý odpočinek. Odpoledne pak následoval společný kruhový trénink s hokejkami i rukavicemi a kondiční trénink na zimním stadionu. Náročný den byl zakončen společnou večeří.

V neděli pak celý tréninkový kemp skončil dvěma tréninkovými jednotkami, jak v plné výzboji na ploše zimního stadionu, tak i kondičním tréninkem venku na hřišti.

 

Jak hodnotíš 2.ročník hokejbalového kempu žen v Litomyšli?

 

Karolína Baráková (TJ Sršni Svitavy): Nemůžu ho porovnat s minulým ročníkem, protože jsem se ho nezúčastnila. Ale tento ročník hodnotím velice kladně. Nic bych nevytkla. Jak prostředí, strava tak i program byli velice dobré.

Jana Kubátová (HBC Autosklo-H.A.K. Pce): Kemp můžu hodnotit určitě jedině pozitivně. Byl to již druhý ročník, ten první jsem neabsolvovala, tak nemohu posoudit rozdíly. Každopádně nelituji, že jsem jela, protože takovéto kempy mě posunou zase o krok dál.

Martina Topičová (HBC JTEKT Svítkov Stars Pce): Loňský ročník nasadil laťku hodně vysoko. A tak jsem doufala, že i 2. ročník bude bezvadný. Troufnu si říct, že pomyslnou laťku ještě přeskočil. Počínaje zázemím, přes organizaci, tréninkovými jednotkami konče.  A i proto už vyhlížím jeho třetí pokračování. Toho bychom se snad mohly dočkat už v únoru. Snad mě děti a manžel pustí. J

Kristýna Mačátová (SK Hokejbal Letohrad): Camp se mi jako minulý rok velmi líbil. Jsem ráda, že se ženský hokejbal začal brát vážně a pracuje se na rozvoji hráček i touto formou.

 

Proč si se tohoto kempu zúčastnila a splnil tvoje očekávání?
 

Karolína Baráková (TJ Sršni Svitavy): Snažím se jezdit na všechny možné kempy, protože každý kemp mi dává další informace a zkušenosti, které jsou potřeba. Moje očekávání splnil na 100%. Jak říkám, nic bych nevytkla.

Jana Kubátová (HBC Autosklo-H.A.K. Pce): Kempu jsem se zúčastnila, protože jsem ho chtěla zkusit J Určitě splnil moje očekávání. Byla jsem mile překvapena přístupem trenérů, i celkovým zpracováním tréninkových jednotek. Všechno mělo svůj smysl.

Martina Topičová (HBC JTEKT Svítkov Stars Pce): Loni jsem se během kempu naučila spoustu nových věcí a poznala několik zajímavých lidí. A tak jsem po návratu z něj doma dětem a manželovi oznámila: “Příští rok jedu zas!” Očekávání opět předčil. Tréninkové jednotky mi přišly zajímavější a tak se můj hokejbalový repertoár snad zase trochu rozrostl.

Kristýna Mačátová (SK Hokejbal Letohrad): Na camp jsem jela s cílem naučit se něco nového, co třeba v klubu neděláme.  To se mi splnilo. Fyzické tréninky byly opět super. Dozvěděla jsem se například, jak dělat správně dřep i s mými problémy s koleny, což odpovídá kvalitnímu individuálnímu přístupu jak na hřišti, tak i na  fyzičce.  Tento rok jsme měly dobrou partu, doufám, že na to navážeme i příští rok.

 

Jak se podle tebe děvčata popasovala s tréninkovými dávkami?

 

Karolína Baráková (TJ Sršni Svitavy): Musím potvrdit, že tréninky byly náročné. I mně už na posledním tréninku docházely síly. Ale myslím, že všechny ženy a děvčata, které se zúčastnily kempu, ho zvládly. Šlo vidět, že všechny mají ten náboj do hry a chtějí se zlepšit. Samozřejmě trenéři nás dost podporovali a dost nám poradili, co dělat a co nedělat při zápase.

Jana Kubátová (HBC Autosklo-H.A.K. Pce): Podle mě to všechny zvládly na výbornou. Kemp byl sice náročný, ale vše bylo rovnoměrně rozděleno, jak fyzicky tak herně. S kempem jsem jednoznačně spokojená a rozhodně bych ho všem doporučila.

Martina Topičová (HBC JTEKT Svítkov Stars Pce): Pro nás ostřílenější (čti na kempu podruhé) byla adaptace o maličko lehčí. Nováčci kempu se ze začátku rozkoukávali, během několika chvil na nich však nebylo poznat, že cvičení dělají poprvé. V porovnání s loňským rokem je nad slunce jasnější, že úroveň všech hráček a i celého ženského hokejbalu stoupla. Určitě to jde ruku v ruce s tím, že čím dál víc holek hrává mezi kluky-dorostenci-muži a získávají cenné zkušenosti.

Kristýna Mačátová (SK Hokejbal Letohrad): Dávkování tréninků bylo přiměřené. Užila si to jak mladší děvčata, tak i ta zkušenější. Trenéři nás rozdělili do několika vyrovnaných skupin, aby se mohla dělat cvičení podle hráčské zdatnosti. Děkuju všem trenérům a doufám, že se uvidíme i příští rok. smiley

 

Hráčky z našeho regionu: Kristýna Mačátová (SK Hokejbal Letohrad), Kateřina Držmíšková (TJ Lokomotiva Česká Třebová), Karolína Baráková (TJ Sršni Svitavy), Jana Kubátová a Jana Martinů (HBC Autosklo-H.A.K. Pce), Martina Topičová, Lucie Bláhová, Nina Lednová, Marie Horáková, Kateřina Teplá, Beáta Motalová (HBC JTEKT Svítkov Stars Pce)

 

Fotografie z HCZ v Litomyšli:

http://mladeznickyhokejbal.rajce.idnes.cz/HCZ_2016_LITOMYSL_22.07.2016/

http://mladeznickyhokejbal.rajce.idnes.cz/HCZ_2016_LITOMYSL_23.07.2016/

http://mladeznickyhokejbal.rajce.idnes.cz/HCZ_2016_LITOMYSL_24.07.2016/