Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

MS 2017 - vstupenky

Autosklo x Letohrad (foto: David Kerschbaum)

Oba týmy z Pardubic braly 6 bodů

Jiří Kozel | 04.04.2017 13:50:36 | 394x

Přebor MŽ - Parádní počasí provázelo i další zápasy Východočeského přeboru. V Letohradu stříleli pouze hosté, ale v druhém zápase strhli zápas až v poslední třetině. V Hradci bylo dlouho vyrovnané zase naopak první utkání, ale Svítkov si nakonec s Piráty poradil a pokračuje ve velmi dobrých jarních výsledcích.

SK Hokejbal Letohrad : HBC Autosklo HAK Pardubice 0:7 (0:2,0:3,0:2)

Góly: Drbal 2x, Kábrt, Kamaryt, Kopsa, Krudenc, Papp

SK Hokejbal Letohrad : HBC Autosklo HAK Pardubice 0:6 (0:0,0:1,0:5)

Góly: Novák, Malina, Kábrt, David, Kopa, Krudenc

Janoušková I. (Letohrad): "Mladší žáci mají za sebou další dva zápasy východočeského přeboru mladších žáků. Oba zápasy se nesly za jarního, slunečného počasí a kouč Lukáš Fišer měl na střídačce k dispozici devět Jelenů a tři Laňky. Všichni makali na sto procent, na věkově starší a zkušenější Autoskláře ale neměli. V prvním zápase ve své brance gólman Denis Vacek lovil míček sedmkrát, v tom druhém Letohradští drželi po celou první třetinu bezbrankové skóre. V jedenácté minutě, ale bezbrankové skóre protrhl Novák a Autoskláři nakonec vyhráli 0:6. Soupeř sice Jeleny obral o šest vítězných bodů, ti se ale nenechali obrat o další nabyté zkušenosti, které jistě brzy zúročí v dalších zápasech."

Kamaryt M. (Autosklo): „Do Letohradu jsme jeli s oslabenou sestavou o pár jedinců. Nicméně nebudeme si nic nalhávat i přesto jsme byli favoritem. V prvním zápase nám trochu trvalo než se kluci rozhýbali po cestě a než jsme si opět zvykli na asfaltový povrch. Od druhé třetiny jsme měli už jasnou převahu a zápas dohráli v poklidu. Druhý zápas jsme chtěli začít aktivněji, ale opak byl pravdou. Letohrad hrál první dvě třetiny velice vyrovnaně a zdálo se, že vyhrát může kdokoliv. Před třetí třetinou jsem musel trochu kluky namotivovat, protože nechat nějaké body domácím jsme opravdu nechtěli. Kluci pochopili a došli jsme si jasně pro vítězství.
Nedělám to často, ale chtěl bych pochválit obránce, kteří pracovali na jedničku a hlavně Tomáše Martana, který hrál velice dobře.
V týmu jsme měli i kluky, pro které to byl teprve první soutěžní zápas. Děkuji domácímu týmu za vlídné přijetí.“

Sestava (Letohrad): Vacek - Bříza, Břízová, Černohous, Fišer, Kalousková, Kerschbaum (C), Kerschbaumová, Lux, Maixner, Motyčka, Neruda, Švec

Sestava (Autosklo): Kuryviál - Kamaryt, Novák, Kopa, Kábrt, Kopsa, Martan, Martinů, Drbal, Papp, David, Krudenc, Malina

Fotogalerie (Kerschbaum D.): 1. zápas

Fotogalerie (Kerschbaum D.): 2. zápas

HBC Hradec Králové 1988 : HBC JTEK Svítkov Stars Pardubice  0 : 4 (0:0,0:2,0:2)

Góly: Bláha 2x, Novotný, Shejbal

HBC Hradec Králové 1988 : HBC JTEK Svítkov Stars Pardubice  3 : 10 (0:4,2:2,1:4)

Góly: Korec 4x, Bláha, Vlašič J., Shejbal, Novotný, Kňava, Seidl

Vlašič L. (Svítkov): „První zápas jsme zvládli dobře hrou ze zabezpečené obrany a zaslouženě vyhráli. Ve druhém jsme pokračovali stejně jako v tom prvním, ale poté, co jsme získali bezpečný náskok, jsme trochu zlehkovážněli a nechali soupeře jít několikrát do přečíslení. Z toho pramenily góly v naší síti. Celkově chci ale kluky za předvedený výkon pochválit. Potěšilo mne, že se o góly podělilo více hráčů včetně svátečních střelců.“

Sestava (Svítkov): Pospíšil, Procházka - Gregor, Janíček, Vlašič L., Vlašič J., Bláha, Drozd, Kňava, Korec L., Korec A., Malý, Nadrchal, Novotný, Seidl, Shejbal