SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Nejproduktivnější hráč podzimní části 2.NHbL a KHbL
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
ilustrační foto (foto: Eva Králová)

Nejproduktivnější hráč podzimní části 2.NHbL a KHbL

Jana Nekolová | 14.12.2016 17:00:00 | 1246x

Rozhovor – Po podzimní části soutěže máme nejproduktivnějšího hráče 2.NHbL Martina Čejgla z týmu HBC Jokerit Chrudim, který je lídrem tabulky 2.NHbL, jenž má jarní ambice opravdu vysoké, stejně jako nejproduktivnější hráč KHbL Lukáš Čeřovský z týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pce B, lídrem KHbL, který věří, že s týmem vyhraje soutěž a oslaví tak další titul.  

Martin Čejgl (HBC Jokerit Chrudim):

 

Po podzimní části sezony jsi nejproduktivnější hráč 2.NHbL a tvůj tým je na prvním místě tabulky. Jsi spokojen s podzimní části sezony?

Tak spokojenost je bezpochybně na místě. Abych nebyl širokou veřejností osočen za alibistického chronického lháře, ve zkratce sdělím, co za úspěchem stojí. Cíleně se vyhýbám sportovnímu klišé, že za momentální postavení týmu v tabulce a moje gólové příděly mohou spoluhráči, bez kterých bych to nedokázal - nebyla by to pravda. To tým děkuje mně! Nicméně klukům nic nevyčítám, a vnitřně věřím, že mi na jaře více pomůžou a stane se z toho opět v Chrudimi Za Vodojemem pohledný „kolektivní" sport.
 

Jak bude u tebe probíhat zimní příprava? 

Zimní příprava už u mě probíhá, jak jinak než individuálně. Jedu rýsovačku a po redukci 17 kg se cítím nejen velice sličný, ale převážně jako znovuzrozený. Na jaro budu 100% připravený a hlásím kolosální návrat legendy #99 v top formě.
 

Jaké jsou tvoje ambice do jarní části sezony? 

Ambice: 1. Vítěz kanadského bodování 2. NHbl, 1. Nejlepší střelec 2. NHbl, Nejúžitečnější hráč play off 2 NHbl, 1. Nejlepší brankář 2. NHbl (v případě záskoku za gólmana) 1. Vítěz Jokerit Chrudim 2 NHbl., 1. vítěz Jokerit Chrudim B KHbl a v případě obnovení angažmá ve Svítkově: asi jen vítěz Svítkov Stars 1. NHbL. A poslední přání, mít v regionu hodně přátel.

Martin Čejgl (autor: Andrea Jirásková)

Lukáš Čeřovský (HBC JTEKT Svítkov Stars Pce B):

 

Po podzimní části sezony jsi nejproduktivnější hráč KHbL a tvůj tým je na prvním místě tabulky. Jsi spokojen s podzimní části sezony?

Ano, spokojený docela jsem, i když popravdě mě trochu mrzí naše dvě jediné prohry proti Chlumci. Ale samozřejmě mohlo být i hůř. Ale myslím, že je to zásluha všech kluků z týmu a tímto bych jim chtěl poděkovat, že mohu hrát právě za Svítkov B a že nám to dohromady spolu šlape jako tým. To si myslím, že je nejdůležitější, než vyhrát podzimní část jako nejproduktivnější hráč KHbL. Samozřejmě, si to ani nepřipouštím J. Ale trochu to potěší, i když je to jen "KHbL".

 

Jak bude u tebe probíhat zimní příprava? 

Nevím o jaké přípravě se vůbec bavíme J. Myslím, že v KHbL se člověk nemusí zas tak připravovat. Občas si max. zajdu s kamarádama zastřílet na branku, když už mě doma svrbí ruce a v rohu vidím postavenou hokejku. Možná, že zajdu s klukama z Áčka na nějaký trénink se proběhnout přes zimu, abych úplně nezlenivěl. Jinak žádná speciální příprava u mě probíhat nebude.

 

Jaké jsou tvoje ambice do jarní části sezony? 

Moje ambice jsou skromné J. Vyhrát bodování v KHbL a mimo jiné s klukama vyhrát celou soutěž a oslavit opět titul, i když to nebude tak cenné jak minulý rok v 2.NHbL, ale pohár po roce opět potěší a myslím, že za ty výkony (zatím) si to náš tým zaslouží, ne nadarmo jsme přeci minulý rok vyhrály 2.NHbL.

Lukáš Čeřovský (autor Alena Novotná)

 

Moc Vám všem děkuji za zasílané komentáře a přeji Vám všem krásnou a pohodovou zimní pauzu a na jaře zase na viděnou!