2.turnaj 3.12.2017 – ??? (Mikulášský turnaj)

3.turnaj ???, 14.4.2018

4.turnaj ???, 8.5.2018

2200190661/2010

Kancelář otevřena vždy ve čtvrtek 16:00 - 19:00!
POZOR! OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE (26.10.) BUDE MÍT KANCELÁŘ RSHb NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU 16:00 - 18:00!

TITULNÍ STRANA » Nájezdovou loterii rozhodl pro Autoskláře famózní Michal Veselík
» 09:00 | SK Jihlava-RSHb ČV
» 09:45 | Svítkov Stars-Autosklo PCE "modří"
» 10:30 | RSHb ČV-Sršni Svitavy
» 11:15 | Ježci HM-Svítkov Stars
» 12:00 | Sršni Svitavy-SK Jihlava
» 12:45 | Autosklo PCE "modří"-Ježci HM
Michal Veselík Autosklo (foto: Jana Nekolová)

Nájezdovou loterii rozhodl pro Autoskláře famózní Michal Veselík

Jana Nekolová | 01.11.2016 08:11:40 | 2348x

KHbL – V neděli se odehrálo další kolo zápasů krajské hokejbalové ligy, kde chrudimští Žolíci díky své „tragické“ koncovce podlehli svítkovským hvězdám a jejich skvěle chytajícímu gólmanovi Lukáši Lagronovi. Žamberk si nic než výhru nad Splašenkami nepřipouštěl a podle toho taky zápas začal i skončil. Ježci i přes nepříznivý začátek zápasu, kdy museli dohánět dvoubrankové manko, nakonec zvládli a dotáhli zápas s Opatovicemi do vítězného konce a nájezdovou loterii mezi chlumeckými Vrtačkami a pardubickými Autoskláři rozhodl pro hosty famózní Michal Veselík.

HBC Jokerit Chrudim B - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B 1:2 (1:0,0:2,0:0)

Střely na branku: 27:23, Vyloučení: 7:4, Přesilovky:2:4, Využití:0:1, V oslabení: 0:0

Chrudimští Žolíci díky své „tragické“ koncovce podlehli svítkovským hvězdám a jejich skvěle chytajícímu gólmanovi Lagronovi. „V dalším zápase nás čekal první tým tabulky a tak bylo jasné, že pokud chceme uspět, musíme se sejít v početnější sestavě. To se podařilo a v zápase to bylo vidět. Soupeř sice přijel s několika dorostenci v sestavě, ale úroveň zápasu to vůbec nesnižovalo, naopak všichni odehráli velice kvalitní zápas a je vidět, že ve Svítkově dělají práci s mládeží velice dobře. Zápas se hrál od začátku ve výborném tempu a věřím, že divákům se musel líbit. V první třetině jsme se ujali vedení, když se po vyhraném vhazování trefil L. Novelinka. Nakonec rozhodla třetina druhá, když se soupeř 2x trefil po krásných střelách a ujal se vedení. Celý zápas si oba soupeři vytvářeli spoustu šancí, které skvělými zákroky likvidovali oba brankáři. Nebýt naší "tragické" koncovky, kdy jsme se několikrát ocitli sami před brankářem nebo i před prázdnou bránou, mohlo to dopadnout úplně jinak. Bohužel se nestalo a díky brankáři Langronovi vyhrál šťastnější tým,“ zhodnotil zápas Ladislav Solnický.

Sestava Jokeritu Chrudim: Novelinka P. - Pirk, Hladík, Bobek, Mouric, Vala - Filip, Solnický, Hořeňovský - Jirák, Dyntar, Žáček - Novelinka L.(1+0), Řehák(0+1), Gabriel (0+1)

Svítkovské hvězdy si připsaly další výhru na své konto, premiéru mezi muži si odbil mladší dorostenec Jiří Dudík. „V neděli nás čekal další těžký soupeř a to loňský vítěz KHbL Jokerit Chrudim "B". Zápas pro nás nezačal dobře a hned v úvodu jsme prohrávali 1:0. Hra v průběhu první třetiny byla vyrovnaná, ale oba brankáři drželi svoje týmy. Do druhé třetiny jsme vstoupili více odhodlaní a k vyrovnání nám pomohla přesilová hra, kterou využil kapitán Mifek. Druhou branku vstřelil osm vteřin před koncem třetiny Čeřovský. Ve třetí třetině jsme hlavně nechtěli inkasovat. To se nám dařilo do konce třetiny, ale v závěru jsme soupeři nabídli dvě přesilové hry, které se nám podařilo ubránit a to hlavně zásluhou skvěle chytajícího brankáře Lukáše Lagrona, a tak jsme si připsali další výhru v sezóně. V zápase si odbyl premiéru mezi muži mladší dorostenec Jiří Dudík. Pochvala pro něj a samozřejmě pro celý tým,“ komentoval průběh zápasu Dominik Mlateček.

Sestava Svítkova: Lagron L., Mifek M., Peřina M., Bugel J., Tulach M., Ježek T., Čeřovský L., Michal P., Dudík J., Tesař S., Modrý O., Zelinka T., Mlateček Da., Mlateček Do

Branky Svítkova: 20:20 Mirek (Čeřovský), 29:52 Čeřovský (Bugel, Ježek)

SK Hokejbal Žamberk - SK HBC Splašené Hole Pce 8:1 (3:0,4:1,1:0)

Střely na branku: 43:24, Vyloučení: 2:3, Přesilovky:3:2, Využití:3:0, V oslabení: 0:0

Žamberk si nic než výhru nad Splašenkami nepřipouštěl a podle toho taky zápas začal i skončil. „V neděli jsme za poměrně nepříznivého počasí hostili v Nekoři Splašenky. Kvůli tragické události, která zasáhla náš sport, byl zápas zahájen vzpomínkovou minutou ticha. Co se týče utkání jako takového, tak z našeho pohledu jsme si nic jiného, než výhru nepřipouštěli a podle toho také začali. Ihned po buly jsme začali diktovat tempo hry a soupeře zavírat v jeho obranném pásmu. První gól na sebe díky tomu nenechal dlouho čekat a v čase 3:39 otevřel skóre Vašek. Chvíli po něm přidal čárku na střelecký účet Grund a ve 4. minutě bylo skóre 2:0, což nám dodalo klid. Do branky soupeře padla ještě jedna střela, takže třetina skončila 3:0 s poměrem střel 21:3. Ve druhé části jsme ve hře pokračovali stejným způsobem a v její půlce vedli již 6:0. Ukolíbáni vysokým vedením jsme se pak soustředili někdy i trochu divoce pouze na útok, z čehož logicky pramenily nedůslednosti v obraně a trochu chaotická hra. To sebou přineslo zvýšenou aktivitu soupeře, který se začal dostávat do šancí a podařilo se mu dokonce i vstřelit branku. Třetí třetina měla podobný obraz: měli jsme více z hry, soupeř ovšem občas také hrozil, nicméně padla jen jediná branka, kdy v čase 37:33 uzavřel skóre v přesilové hře Kacálek. Početní výhody jsme celkově v neděli sehráli efektivně (3/3). Jsme také rádi za vyšší počet branek. Pohodový zápas, jehož jedinou kaňkou může být zbytečně inkasovaný gól. Za týden jedeme do Svítkova, kde nás čeká úplně jiné utkání, tak snad budeme při chuti,“ popsal zápas Jakub Krejčí.

Sestava a branky Žamberku: Janoušek - Krejčí, Doleček, Blecha (0+1), Kmeť (1+1), Horák, Smetana (1+1) - Nožka (1+1), Stejskal Josef, Kacálek (1+2), Grund (2+0), Forman, Vítek (0+2), Ptáček (1+0), Exler, Vašek (1+0)

Torzo Splašenek nestačilo na nabitou střídačku Žamberka. „Poslední dobou se u nás stalo již tradicí, že do Žamberka jezdí pouze torzo týmu a tuto neděli tomu nebylo jinak. Při pohledu na početnou sestavu domácích a s přihlédnutím na jejich kvality nám nezbývalo nic jiného než věřit v zázrak. Ten se bohužel nedostavil,“ shrnul průběh zápasu Jan Feranec.

Ježci Heřmanův Městec B - HBC Opatovice nad Labem 8:2 (2:2,3:0,3:0)

Ježci i přes nepříznivý začátek zápasu, kdy museli dohánět dvoubrankové manko, nakonec zvládli a dotáhli zápas s Opatovicemi do vítězného konce. „Náš soupeř začal utkání o poznání lépe. Lépe se pohyboval, byl důraznější a byla na něm vidět velká chuť u nás bodovat. Už ve druhé minutě se ujal zaslouženě vedení a když svítilo na tabuli 6:23 bylo to už 0:2. Nabídnutou přesilovku přeměnili ve dvougólové vedení. Teprve poté jsme trochu začali měnit vývoj utkání my a nutno přiznat, že v této fázi výrazně pomohl brankář Ondřej Kučera, který nedovolil hostům přidat z několika šancí třetí gól. Ve 14. minutě po obléhání hostující branky snížil Tomáš Pilař a velmi důležitý přišel devět vteřin před koncem první třetiny, kdy se nám podařilo srovnat na 2:2. Zlom nastal ve druhé třetině, kdy nám Opatovice nabídly dvě přesilovky, které jsme využili a soupeři odskočili na rozdíl dvou gólů. V dalším průběhu už pak byl zápas pod naší kontrolou. Ačkoliv skóre tak úplně nehovoří, nejednalo se o snadné a jednoznačné utkání. Jsem rád, že jsme ho zvládli vítězně. Navíc své první branky v dresu Ježků zaznamenali Robin Padyšák a Luboš Pavlík a tak se týmová kasička má na co těšit,“ vysvětlil k zápasu předseda Josef Kozel

Opatovice sice prohrály, ale zbraně neskládají a věří, že černou sérii prolomí a budou mít lepší výsledky. „K zápasu snad ani není moc co dodat. Snad že naše předvedená hra v 1. třetině se už blížila k tomu, co jsme chtěli hrát od začátku sezóny. Bohužel za stavu 2:0 jsme nedokázali přidat 3 gól a tím soupeře zlomit. Místo toho jsme k závěru třetiny soupeři pomohli vrátit se do zápasu a soupeř toho dokonale využil. Vrátil se tak do zápasu a ve zbylých dvou třetinách byl jasně lepší. Celkově bych chtěl poděkovat klukům za super výkon a opět bych chtěl vyzdvihnout našeho gólmana Málka, který si z 49 střel připsal opět úžasných 41 zákroků. Zbraně rozhodně neskládáme a jedeme dál a věříme, že tuhle naši černou sérii prolomíme a výsledky začnou být lepší,“ hodnotil průběh zápasu Michal Motyčka.

Sestava Opatovic: Málek – Motyčka, Novotný T., Plháček, Novotný P. - Kopa D., Netušil, Novotný D., Mlynář, Kade, Šurkala, Hohenberger, Robová A.

HbC Chlumec nad Cidlinou B - HBC Autosklo-H.A.K. Pce C 2:3ss (0:1,1:1,1:0-0:1)

Chlumecké Vrtačky odehrály s Autosklem nejhorší zápas v sezóně a v nájezdech vyhořely v koncovce. „Za chladného počasí jsme sehráli domácí zápas proti Autosklu Pardubice C. Tento zápas byl náš nejhorší v sezóně. Všude jsme byli pozdě, hráči jako kdyby byli poprvé na hřišti. První třetinu vyhráli hosté a to zaslouženě, střela od červené čáry a před brankou dva úplně volní hráči následná teč skončila v brance 0:1. Ve druhé třetině jsme vyrovnali, Ondra Němec pod víko nedal gólmanovi šanci 1:1. Hosté ale za chvíli po zmatku našich obránců šli opět do vedení 1:2. Ve třetí třetině jsme už trochu začali mačkat soupeře a hrát naši hru o vyrovnání se postaral opět Ondra Němec 2:2. V závěru jsme měli šance a mohli i vyhrát, ale bohužel jsme opět vyhořeli v koncovce. V nájezdech byli úspěšní hosté a zaslouženě si odváží 2 body, Dnes to byl špatný výkon celého týmu, málo střelby hodně vylučování, to se musí změnit. Další utkání hrajeme s týmem Opatovice, ten nesmíme podcenit. Ve večerních hodinách přišla zpráva, že sezóna skončila pro Honzu Kloza (přetrhané vazy v kotníku), přejeme mu brzký návrat na hřiště,“ okomentoval zápas Ladislav Demjanovič.

Sestava Chlumce: Šanda, Gotwald Kloz, Ježek Hanyš, Joudal Doležal Staněk, Doskočil Chára Staněk, Čuřík Novák Němec.

Nájezdovou loterii mezi chlumeckými Vrtačkami a pardubickými Autoskláři rozhodl pro hosty famózní Michal Veselík. „Nedělní zápas s Chlumcem se zařadí mezi naše povedené. Ač nebylo vše stoprocentní, jsme za dva body rádi. Zápas jsme začali dobře, hned v prvním střídání tečoval ránu od červené Patrik Král a poslal nás do vedení. První třetinu jakoby domácí ještě spali, více ze hry jsme měli my, ale to i díky několika přesilovkám. V druhé části už domácí byli aktivnější a začali nám zatápět. Po delším tlaku, kdy jsme nedokázali vyhodit míček nebo jinak přerušit, se domácím povedlo vyrovnat. Míček ze změti těl náhle vyletěl až do branky. V druhé části jsme začali být vylučování a řada oslabení nám komplikovala hru. Až na jedno, ve kterém napadající Bureš zachytil rozehrávku a v brejku pak parádní kličkou vyškolil chlumeckého gólmana - 1:2. Vedení nám zůstalo až do poslední třetiny, kdy se opakoval obraz hry z druhé části, Chlumec byl ten lepší a tvořivější, zatím, co my se spíš bránili a jen občas zahrozili z rychlých akcí. Několik slibných šancí Chlumce zlikvidoval skvěle chytající Škoda, bohužel na jednu střelu domácích byl krátký - 2:2. Zbytek utkání jsme se už spíš snažili jen ubránit remízu a to se nám povedlo. V nájezdové loterii pak bod navíc vystřelil, jako vždy famózní, Veselík! Velká pochvala však patří celému týmu, za urputný boj, dva body z Chlumce mají skutečně velkou hodnotu, soupeř nám je nedal zadarmo a měli jsme i slušnou dávku štěstí. Další víkend máme volno, tak si od hokejbalu před vrcholem podzimu trochu odpočineme, abychom měli dost sil na zisk bodů v poslední dvou kolech," popsal zápas Petr Špaček

Sestava Autoskla: Škoda (Špaček) - Kaša, Kopáč - Kubík, Nevřala - Váňa st., Svatoš - Král, Veselík, Bureš - Pražan, Zelinka, Průšek, Kubátová

Branky Autoskla: Král, Bureš, roz. nájezd Veselík