ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

TITULNÍ STRANA » Mladší dorosty v nadstavbě nezažily úspěšný víkend a Hradec jede na vítězné vlně

0 : 20 (0:11,0:5,0:4)

V dané sezóně nebylo dosud odehráno žádné utkání.

Starší dorost Hradce Králové (foto: web HBC Hradec Králové)

Ondřej Novotný | 13.04.2017 09:55:13 | 192x

Soutěže dorostů - Minulý víkend pokračovala sezona pro mladší i starší dorosty nadstavbovými částmi a také skupinami o konečné umístění. Starší dorost Hradce prokázal, že hraje ve velké pohodě a tentokrát se radoval po samostatných nájezdech. Mladší kategorie v nadstavbové části nebodovaly.

Extraliga staršího dorostu – nadstavbová skupina

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice — HBC ALPIQ Kladno 4:2 (0:0, 3:0, 1:2)

Střely: 37:28 Vyloučení: 2:4 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 50 Rozhodčí: Havelka, Vrba.

Pardubičtí Autoskláři sehráli o uplynulém víkendu domácí utkání. Na východ Čech cestoval celek z Kladna a první třetina přinesla vyrovnanou hru. Domácí favorit však poté zabral a během druhé periody nastřílel do středočeské klece hned tři branky. Na to v závěrečné části navázal i Alpiq, více než ke snížení se však nedostal.

HBC Plzeň — HBC Hradec Králové 1988 2:3ss  (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)

Střely: 21:17 Vyloučení: 6:7 Využití přesilovek: 1:1 Oslabení: 0:0 Diváků: 65 Rozhodčí: Boháček, Prudík.

Starší dorostence Hradce Králové čekala delší cesta do Plzně. Tou se však Piráti rozhodit nenechali a v první třetině se dostali do vedení. Mečouni však svůj výkon poté zlepšili, takže druhé pokračování patřilo jim a dvěma brankami otočili vývoj utkání na svoji stranu. Hradeckým se ovšem povedlo ve třetí třetiny vyrovnat a rozhodnout tak musela až samostatní střílení. Ta ovládli hosté, kteří tak v nadstavbové skupině ještě neprohráli!

Extraliga staršího dorostu – skupina o umístění B

HBC Hostivař — HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 2:3 (1:0, 0:3, 1:0)

Střely: 16:31 Vyloučení: 3:0 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 11 Rozhodčí: Gráca, Volkán.

Ve skupině o umístění jeli mladí hokejbalisté Svítkova do hlavního města. Zde sice nezačali dobře a poprvé šli do kabin v roli prohrávajícího celku, ovšem druhá třetina patřila jim a nakonec z toho tak bylo, byť těsné, ovšem vítězství za tři body.

Extraliga mladšího dorostu – nadstavbová skupina

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice — HBC Hostivař 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)

Střely: 20:30 Vyloučení: 3:2 Využití přesilovek: 0:1 Oslabení: 0:0 Diváků: 30 Rozhodčí: Řezníček, Karous.

Nadstavbová skupina mladšího dorostu je více vyrovnanější než u mladší kategorie a prohra Pardubic s Hostivaří tak může Autoskláře mrzet. Každopádně to tak však od úvodních minut nevypadalo, protože první dvě třetiny utkání změnu skóre nepřinesly. Závěrečná část to ale všechno změnila a Pražané třemi brankami nakonec strhli utkání na svoji stranu.

HBC Plzeň — SK Hokejbal Letohrad 3:2 (1:0, 0:0, 2:2)

Střely: 23:23 Vyloučení: 3:2 Využití přesilovek: 0:1 Oslabení: 0:0

Víkendové utkání se nepodařilo ani dalšímu východočeskému zástupci v kategorii mladšího dorostu. Letohrad totiž sehrál utkání v Plzni, do kterého vstoupili lépe domácí. Prostřední část změnu skóre nepřinesla a pro Jeleny tak rozhodně nebylo nic ztraceno. Ofenzivní podívaná ve třetí části však přinesla shodný počet branek na obou stranách, takže Mečouni své hubené vedení uhájili.

Extraliga mladšího dorostu – skupina o umístění C

SHC Opava — HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)

Střely: 26:26 Vyloučení: 2:2 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 63 Rozhodčí: Zbořil, Škrobák

Ve skupině o umístěné cestoval Svítkov do Opavy. A byli to domácí, kteří vstoupili do zápasu lépe, jelikož se dostali do vedení. To bylo v dalším pokračování ještě navýšeno na dvoubrankový náskok a Pardubičtí to v tuto chvíli už měli hodně těžké. Ve třetí periodě se sice Svítkov prosadil, hned dvakrát ale i domácí, kteří si tak tři body s přehledem pohlídali.

TJ Lokomotiva Česká Třebová — HBC Malenovice 6:2 (1:2, 1:0, 4:0)

Střely: 26:17 Vyloučení: 4:5 Využití přesilovek: 2:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 40 Rozhodčí: Kánský, Hubálek

To na Českou Třebovou čekalo domácí utkání, a to když přivítala Malenovice. Těm se úvodní třetina povedla jistě podle představ, jelikož po první siréně byly ve vedení. Na to však dokázala Lokomotiva ve druhé periodě odpovědět a na závěrečnou část si schovala pořádnou kanonádu. Čtyři branky do hostující klece totiž rozhodly o domácím jednoznačném vítězství.