Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

TITULNÍ STRANA » Mladší dorost Hradce v derby utrpěl první porážku v nadstavbě

MS 2017 - vstupenky

SD Hradec Králové (foto: web HBC Hradec Králové)

Mladší dorost Hradce v derby utrpěl první porážku v nadstavbě

Ondřej Novotný | 19.04.2017 09:47:54 | 413x

Soutěžě dorostů - Velikonoční víkend přinesl několik zápasů mladších i starších dorostenců. Nejzajímavější duel byl jednoznačně v Hradci Králové, kam zajížděly k třaskavému derby Pardubice. A Piráti nakonec v domácím prostředí nedokázali navázat na své předchozí bodové zisky a poprvé v nadstavbové části prohráli.

Extraliga staršího dorostu – nadstavbová skupina

HBC Hradec Králové 1988 — HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3:5 (2:1, 0:2, 1:2)

Střely: 36:36 Vyloučení: 5:5 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0

V sobotu bylo na programu derby v kategorii staršího dorostu a favoriti byli hradečtí hokejbalisté, jelikož ti v nadstavbové skupině ještě neprohráli. K dalšímu úspěchu chtěli nakročit už od první třetiny proti Pardubicím, což se povedlo. Jednobrankové vedení ale Pirátům dlouho nevydrželo, protože v prostřední periodě se dvakrát prosadili Autoskláři a najednou tak byli ve vedení oni. A takto to zůstalo i po konci třetí třetiny, Pardubice si tak připsaly velice cenný skalp!

Extraliga mladšího dorostu – nadstavbová skupina

SK Hokejbal Letohrad — HBC Hostivař 0:4 (0:1, 0:3, 0:0)

Střely: 34:31 Vyloučení: 3:7 Využití přesilovek: 0:1 Oslabení: 0:0

Mladší dorost Letohradu bojuje o poslední postupové místo na finálový turnaj. O uplynulém víkendu ho však čekal těžký oříšek, a to když přivítal na svém hřišti Hostivař. Ta celou skupinu vede a neponechala nic náhodě ani tentokrát a především kvůli třetí třetině, ve které vsítila tři branky, tak rozhodla o dalších třech bodech. Pražané tudíž zároveň potvrdili, že hrají ve velkém fazoně.

SK Suchdol nad Lužnicí — HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Střely: 26:17 Vyloučení: 0:8 Využití přesilovek: 2:0 Oslabení: 0:0

To Pardubice jely na hřiště Suchdola nad Lužnicí a byl to velice důležitý duel, jelikož domácí chtěli uhájit svůj náskok právě před Východočechy. Celý zápas tak přinesl vyrovnanou hru, přičemž v první a třetí třetině se po jedné brance prosadily oba týmy. V prostřední periodě však jen hosté a nakonec z toho tak bylo těsné vítězství Autoskla!

Extraliga mladšího dorostu – skupina o umístění

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice — TJ Lokomotiva Česká Třebová 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Střely: 33:23 Vyloučení: 2:3 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:0

O víkendu na sebe ve skupině o umístění narazili mladší dorostenci Svítkova a České Třebové. Po první bezbrankové třetině se v té druhé dostali do vedení Pardubičtí a ve stejném rytmu pokračovali i v závěrečné periodě. V té se totiž dostali k dalším dvěma brankám a nakonec tak z toho byla jasná výhra domácího celku.