SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

HOKEJBALOVÉ MS 2017

 

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

Otevírací doba registračních pracovišť:

Pardubice (kancelář RSHb)

červen - červenec = zavřeno

Odloučené pracoviště:

Verměřovice č.p. 100

vždy po telefonické domluvě

(Eva Králová, tel. 773 781 140)

 

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Mistry našeho regionu se stali letohradští Jeleni!
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
SŽ Letohrad (foto: http://hokejbal-letohrad.rajce.idnes.cz/)

Mistry našeho regionu se stali letohradští Jeleni!

Jana Nekolová | 15.05.2017 17:48:44 | 477x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály poslední zápasy letošní sezony v kategorii starších žáků, ve kterých svitavští Sršni drželi krok s královéhradeckými Piráty jen první dvě třetiny a přeloučští Jestřábi utrpěli debakl s favoritem. Mistry našeho regionu se stali letohradští Jeleni, vicemistry pardubičtí Autoskláři a na třetím místě skončili královéhradečtí Piráti. Osm nejlepších týmů ze tří regionů z celé republiky postoupí do MČR SŽ. Třídenní turnaj se hraje o víkendu 26 - 28. května v Plzni na zimním stadionu a v hokejbalové hale.  

HBC Hradec Králové 1988 vs. TJ Sršni Svitavy 7:1 (1:0,1:1,5:0)

 

V posledním zápase letošní sezony drželi svitavští Sršni krok s královéhradeckými Piráty jen první dvě třetiny. „Před posledním utkání sezóny bylo pořadí dané. Hráčům jsme dali jednu radu, ať si zahrají a v klidu dohrajeme sezónu. První dvě třetiny tým makal a pomáhal gólmanovi. Bohužel po pár strkanicích ve třetí třetině se koncentrace vytratila a soupeř toho využil. Gratulujeme Hradci ke třetímu místu v našem regionu,“ zhodnotil zápas trenér svitavských Sršňů Zdeněk Beneš.

Sestava Svitav: O. Hoch - V. Dvořáček, M. Horák, L. Kříž, J. Šimek, D. Nepraš, M. Šindelka, P. Schőn, Z. Beneš, T. Radová, V. Hloušek, J. Neubauer, A. Hamza, J. Gálik

 

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice vs. HC Jestřábi Přelouč 18:0 (1:0,9:0,8:0)

 

V posledním zápase letošní sezony utrpěli přeloučští Jestřábi debakl s favoritem. „V posledním zápase sezony jsme utrpěli s favoritem debakl, ale myslím, že zbytečně vysoký! Jako minule v HK jsme zahráli dobře první třetinu. Tentokrát ještě lépe a na konci třetiny jsme při přesilovce sahali po vyrovnání. To nepřišlo a naopak se opět objevily naše tradiční výpadky, kdy jsme dostávali slepené góly v krátkých pasážích. Pro mě prostě nepochopitelné?! Kvalitu domácích nelze popřít, ale jsem přesvědčen, že jsme jim některé góly zbytečně ulehčili a darovali. Na konci utkání jsme opět v přesilovce mohli vstřelit alespoň čestný úspěch, bohužel se to nepovedlo. Sezonu končíme bez bodu, což mě osobně mrzí hodně. Dílčí úspěch, nemít nejvíce obdržených branek, jsme dokázali uhrát, i přesto, že po hráčích nechci žádný "beton", ale aby zkoušeli hrát směrem dopředu. Počet obdržených branek nám kazí tři jarní zápasy (2x Pce + 1x HK), kdy jsme dost nepochopitelně, ale vždy zkolabovali po dobře odehraných prvních třetinách. Nevím proč, ale vytratila se naše bojovnost z podzimu a začátku jara, snad ji do nové sezony opět najdeme. Hráčům a hráčkám děkuji za odehranou sezonu, docházku na tréninky a přeji do dalších roků hodně sportovní i osobní spokojenosti,“ shrnul zápas trenér přeloučských Jestřábů Martin Šmíd.

Sestava Přelouče: Čára - Kratochvíl, Zbořil, Pavlíček, Moravec M. - Bittner, Herman, Kubátová, Merta, Moravce F., Říha, Moravcová, Lauryn, Rozkošný, trenér: Šmíd

 

MČR SŽ (26-28.5.2017, ZS a hokejbalová hala Plzeň)

Po základní části osm nejlepších týmů ze tří regionů z celé republiky postoupí do MČR SŽ. Třídenní turnaj se hraje o víkendu 26-28.května v Plzni na zimním stadionu a v hokejbalové hale.