» 09:00 | SK Jihlava-Autosklo PCE "modří"
» 09:45 | Svítkov Stars-Autosklo PCE "bílí"
» 12:00 | Autosklo PCE "modří"-Ježci HM
» 12:45 | Sršni Svitavy-Svítkov Stars

Mistry našeho regionu se stali letohradští Jeleni!

Jana Nekolová | 15.05.2017 17:48:44 | 594x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály poslední zápasy letošní sezony v kategorii starších žáků, ve kterých svitavští Sršni drželi krok s královéhradeckými Piráty jen první dvě třetiny a přeloučští Jestřábi utrpěli debakl s favoritem. Mistry našeho regionu se stali letohradští Jeleni, vicemistry pardubičtí Autoskláři a na třetím místě skončili královéhradečtí Piráti. Osm nejlepších týmů ze tří regionů z celé republiky postoupí do MČR SŽ. Třídenní turnaj se hraje o víkendu 26 - 28. května v Plzni na zimním stadionu a v hokejbalové hale.

HBC Hradec Králové 1988 vs. TJ Sršni Svitavy 7:1 (1:0,1:1,5:0)

V posledním zápase letošní sezony drželi svitavští Sršni krok s královéhradeckými Piráty jen první dvě třetiny. „Před posledním utkání sezóny bylo pořadí dané. Hráčům jsme dali jednu radu, ať si zahrají a v klidu dohrajeme sezónu. První dvě třetiny tým makal a pomáhal gólmanovi. Bohužel po pár strkanicích ve třetí třetině se koncentrace vytratila a soupeř toho využil. Gratulujeme Hradci ke třetímu místu v našem regionu,“ zhodnotil zápas trenér svitavských Sršňů Zdeněk Beneš.

Sestava Svitav: O. Hoch - V. Dvořáček, M. Horák, L. Kříž, J. Šimek, D. Nepraš, M. Šindelka, P. Schőn, Z. Beneš, T. Radová, V. Hloušek, J. Neubauer, A. Hamza, J. Gálik

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice vs. HC Jestřábi Přelouč 18:0 (1:0,9:0,8:0)

V posledním zápase letošní sezony utrpěli přeloučští Jestřábi debakl s favoritem. „V posledním zápase sezony jsme utrpěli s favoritem debakl, ale myslím, že zbytečně vysoký! Jako minule v HK jsme zahráli dobře první třetinu. Tentokrát ještě lépe a na konci třetiny jsme při přesilovce sahali po vyrovnání. To nepřišlo a naopak se opět objevily naše tradiční výpadky, kdy jsme dostávali slepené góly v krátkých pasážích. Pro mě prostě nepochopitelné?! Kvalitu domácích nelze popřít, ale jsem přesvědčen, že jsme jim některé góly zbytečně ulehčili a darovali. Na konci utkání jsme opět v přesilovce mohli vstřelit alespoň čestný úspěch, bohužel se to nepovedlo. Sezonu končíme bez bodu, což mě osobně mrzí hodně. Dílčí úspěch, nemít nejvíce obdržených branek, jsme dokázali uhrát, i přesto, že po hráčích nechci žádný "beton", ale aby zkoušeli hrát směrem dopředu. Počet obdržených branek nám kazí tři jarní zápasy (2x Pce + 1x HK), kdy jsme dost nepochopitelně, ale vždy zkolabovali po dobře odehraných prvních třetinách. Nevím proč, ale vytratila se naše bojovnost z podzimu a začátku jara, snad ji do nové sezony opět najdeme. Hráčům a hráčkám děkuji za odehranou sezonu, docházku na tréninky a přeji do dalších roků hodně sportovní i osobní spokojenosti,“ shrnul zápas trenér přeloučských Jestřábů Martin Šmíd.

Sestava Přelouče: Čára - Kratochvíl, Zbořil, Pavlíček, Moravec M. - Bittner, Herman, Kubátová, Merta, Moravce F., Říha, Moravcová, Lauryn, Rozkošný, trenér: Šmíd

MČR SŽ (26-28.5.2017, ZS a hokejbalová hala Plzeň)

Po základní části osm nejlepších týmů ze tří regionů z celé republiky postoupí do MČR SŽ. Třídenní turnaj se hraje o víkendu 26-28.května v Plzni na zimním stadionu a v hokejbalové hale.