V dané sezóně nebylo dosud odehráno žádné utkání.

Ježci x Jeleni (foto: David Kerschbaum)

Sezona starších žáků je minulostí a čeká nás MČR …

Jana Nekolová | 22.05.2017 21:21:29 | 483x

MČR SŽ doplněno -  Pro některé týmy kategorie starších žáků už letošní sezona skončila, jako pro Svítkov, který je s průběhem sezóny na jejím konci celkem spokojen, neboť umístění v tabulce plně odpovídá jeho očekávání. Svitavští Sršni hodnotí uplynulou sezónu pozitivně, neboť se v podzimní části potýkali s marodkou, ale v jarní části se jim podařilo stabilizovat a rozšířit kádr o nové přínosné hráče. Brněnští Buldoci neměli před sezonou nijak velké cíle, co se týká umístění, jelikož se jim na poslední chvíli zeštíhlil kádr o pár hráčů a museli nasadit převážně kluky z mladších žáků nebo přípravky, což byla ale pro ně obrovská škola. Ježkům, kteří měli sestavu složenou s převážné většiny hráči mladších žáků, sezóna ukázala, že jsou vlastně lepší, než si mysleli.

Mistry našeho regionu se stali letohradští Jeleni!

Jana Nekolová | 15.05.2017 17:48:44 | 422x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály poslední zápasy letošní sezony v kategorii starších žáků, ve kterých svitavští Sršni drželi krok s královéhradeckými Piráty jen první dvě třetiny a přeloučští Jestřábi utrpěli debakl s favoritem. Mistry našeho regionu se stali letohradští Jeleni, vicemistry pardubičtí Autoskláři a na třetím místě skončili královéhradečtí Piráti. Osm nejlepších týmů ze tří regionů z celé republiky postoupí do MČR SŽ. Třídenní turnaj se hraje o víkendu 26 - 28. května v Plzni na zimním stadionu a v hokejbalové hale.

Svítkov (foto: Jana Nekolová)

Starší žác Hradce a Svítkova jednoznačně vyhráli.Mladší žáci Ježků a Pirátů naplno bodovali

Jana Nekolová | 09.05.2017 08:37:32 | 547x

MČR SŽ – Ve čtvrtek se dohrával zápas svitavských Sršňů a letohradských Jelenů, ve kterém svitavští Sršni i přesto, že prohráli, tak odehráli s letohradskými Jeleny jeden z nejlepších zápasů letošní sezony. V sobotu se pak dohrály předposlední (pro některé i poslední) zápasy, ve kterých přeloučští Jestřábi drželi krok s královéhradeckými Piráty díky výborně chytajícímu gólmanovi Hermanovi jen první třetinu, pak už na ně nestačili a Svítkov tahal po celý zápas s brněnskými Buldoky za delší konec provazu a pomalu navyšoval skóre, které se zastavilo na desítce. Ježčí mladší žáci zvládli dvojutkání se Svítkovem a dál můžou snít o 1. místě přeboru mladších žáků na kterém minimálně na týden vystřídali tým Autoskla, které má dva zápasy k dobru. V druhém dvojzápase tohoto víkendu si Piráti zajeli pro body do Letohradu.

Jestřábi (foto: Martin Šmíd)

Až nájezdy rozhodly o vítězství Autosklářů nad Piráty! Přelouč potrápila Svítkov!

Jana Nekolová | 01.05.2017 22:14:00 | 242x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých měli letohradští Jeleni zápas s brněnskými Buldoky od začátku do konce ve své režii a na závěr se tak mohli radovat z vítězství. Svitavští Sršni si ovládnutím zápasu s brněnskými Buldoky vysloužili pochvalu. Vyrovnanou bitvu mezi královéhradeckými Piráty a pardubickými Autoskláři rozhodly až nájezdy ve prospěch hostů a ve sváteční pondělí se svítkovské hvězdy dlouho střelecky trápily díky skvěle chytajícímu gólmanovi domácích, ale ve třetí třetině již rozhodly zápas na svou stranu a odvezly si z Přelouče tři body.

Svítkov x Letohrad (foto: David Kerschbaum)

Až dva rychlé góly přinesly výhru Letohradu nad Svítkovem!

Jana Nekolová | 24.04.2017 20:20:08 | 593x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých se utkání mezi letohradskými Jeleny a domácími svítkovskými Hvězdami zlomilo až na začátku třetí třetiny, kdy hosté vstřelili dva rychlé góly a zápas se pak už dohrával v poklidném tempu. V nedělní dohrávce si pak Svítkov spravil chuť výhrou nad svitavskými Sršni. Královehradečtí Piráti se dlouho nemohli prosadit proti domácím bojovným svitavským Sršňům a až když otevřeli skóre zápasu, tak si mohli konečně oddychnout a zápas dovést do vítězného konce. Pardubičtí Autoskláři si otevřeli střelnici proti devíti statečným heřmanovským Ježkům, kteří jen těžko odolávali jejich kanonádě.

SŽ Svítkov x Hradec (foto: Alena Novotná)

Velikonoce přinesly vysoké gólové nadílky!

Jana Nekolová | 17.04.2017 20:53:58 | 594x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých svitavští Sršni sice doma nad oslabenými, ale bojovnými Ježky vyhráli, ale ti je vyškolili z produktivity. Brněnští Buldoci zaskočili favorita z Letohradu vedoucím gólem, ale to bylo z jejich strany vše, neboť zbytek zápasu už měli pod svou taktovkou letohradští Jeleni. Autoskláři převálcovali devět statečných přeloučských Jestřábů, kteří jen těžko mohli čelit převaze domácích a svítkovské hvězdy zaslouženě vyhrály nad oslabenými královehradeckými Piráty.

Svítkov x Přelouč (foto: Štefan Havran)

Autoskláři vyhráli přetahovanou se Sršni! Přelouč srdnatě bojovala se Svítkovem!

Jana Nekolová | 10.04.2017 17:03:19 | 497x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých přeloučští Jestřábi i přesto, že ztratili koncentraci ve druhé třetině, tak zápas nevzdali a bojovali se svítkovskými hvězdami, které v druhé polovině třetí třetiny přestaly hrát svoji hru a nechaly přeloučské Jestřáby dvakrát skórovat, až do konce. Ježci sice favoritovi z Letohradu vysoko podlehli, ale udělali jim radost proměněné šance a inkasované branky neřeší. Svitavští Sršni se s Autoskláři přetahovali o výsledek po celý zápas, šťastnější však byli nakonec domácí.

Autosklo x Letohrad (foto: David Kerschbaum)

Jeleni se rozjeli na 110% a porazili běhavé a bojovné Autoskláře!

Jana Nekolová | 03.04.2017 16:57:00 | 525x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých se Ježci ještě v první třetině střelecky hledali, ale po čtvrtém vstřeleném gólu sebrali brněnským Buldokům, kterým ve druhé třetině došli síly, chuť bojovat a už jen navyšovali skóre. Pro královehradecké Piráty byl zápas s oslabenými brněnskými Buldoky, kteří přijeli bez svých opor, jednoduchou záležitostí a díky tomu, že letohradští Jeleni makali na 110%, tak porazili běhavé a bojovné pardubické Autoskláře.

Svítkov x Ježci (foto: Alena Novotná)

Ježci opět dokázali vystrčit růžky a z minima vytěžili hned dvě branky!

Jana Nekolová | 27.03.2017 17:55:50 | 529x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých se Autoskláři po ospalém začátku zápasu, pomalu rozjeli až ve druhé třetině, kde prořídlým řadám svitavských Sršňů nadělili hned sedm gólů. Svítkovské hvězdy díky zlepšené kombinační hře jednoznačně vyhráli nad Ježky, kteří opět dokázali vystrčit růžky a z minima vytěžili hned dvě branky, které se jim i přes rychlou hru Svítkova podařilo vstřelit. Královehradečtí Piráti i přes mizernou koncovku dovedli zápas s přeloučskými Jestřáby, kteří s nimi hráli v první třetině vyrovnanou partii, do zdárného konce.

Autosklo x Svítkov (foto: Alena Novotná)

Kolotoč jarních zápasů SŽ se rozjel na plné obrátky!

Jana Nekolová | 21.03.2017 08:43:06 | 497x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých šli svitavští Sršni za svým cílem zisku tří bodů, což se jim s oslabenými brněnskými Buldoky povedlo. Přeloučští Jestřábi sice obě utkání s favorizovaným Letohradem doma i přes svoji bojovnost prohráli, ale povzbuzením pro ně je, že se gólově prosadili. Královehradečtí Piráti kontrolovali zápas s domácími Ježky od začátku až do konce a svítkovským hvězdičkám štěstíčko nepřálo a tak podlehly třem rovnocenným lajnám domácích Autosklářů.

Další aktuality

» 14.03.2017 |
 V kategorii SŽ podrželi své týmy jejich gólmani!

» 07.03.2017 |
 Jaro už začalo, ale někteří se ještě neprobudili ze zimního spánku …

» 01.03.2017 |
 V sobotu se otevřou brány i pro kategorii SŽ!

» 28.11.2016 |
 Podzim uzavřel brány SŽ a jaké je hodnocení jednotlivých týmů?