2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

TITULNÍ STRANA » Maximální možný počet vybojoval finále! Poslední vstupenku si obstaral Letohrad
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

Ex MD Letohrad (foto: Iva Janoušková)

Maximální možný počet vybojoval finále! Poslední vstupenku si obstaral Letohrad

Ondřej Novotný | 25.05.2017 07:37:55 | 340x

Dorosti - Extraliga mladšího a staršího dorostu pomalu uzavírá své letošní brány. Ještě předtím, než začne nadcházející finálový turnaj v Kutné Hoře, se však musely dohrát nadstavbové skupiny. Ty pro celky z východních Čech znamenaly už jen jeden souboj u starších dorostenců. Ten zároveň rozhodl o tom, že do Kutné Hory pojede naše maximální možné regionální obsazení.

Extraliga staršího dorostu – nadstavbová skupina

SK Hokejbal Letohrad — HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Střely: 24:19 Vyloučení: 2:3 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 100 Rozhodčí: Halbrštát, Havelka

Poslední kolo čtvrtfinálové skupiny se pro Letohrad odehrálo na domácí půdě. A byl to velice důležitý zápas, jelikož Jeleni se před střetnutím nacházeli na první nepostupové pozici. Na závěr je navíc čekal složitý oříšek v derby proti Pardubicím, ve kterém se však domácí dokázali dostat do vedení. Hosté sice v prostřední periodě ztrátu vymazali, pak ale už dávali branky jen Letohradští, kteří tak slavili postup do Kutné Hory.

Extraliga staršího dorostu – skupina o umístění

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice — HBC Malenovice 9:3 (2:1, 3:1, 4:1)

Střely: 46:20 Vyloučení: 3:3 Využití přesilovek: 0:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 32 Rozhodčí: Synková, Laczko

Skupina o umístění v kategorii staršího dorostu tentokrát začala už v pátek, jelikož v tento den čekal odpoledne zápas na domácí Svítkov, jenž přivítal Malenovice. V každé třetině však byli více produktivnější domácí, a to především v té poslední, tudíž tři body zůstaly zaslouženě u Východočechů.

TJ Lokomotiva Česká Třebová — HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 11:1 (5:0, 4:1, 2:0)

Střely: 27:20 Vyloučení: 5:9 Využití přesilovek: 2:1 Oslabení: 0:0 Diváků: 25 Rozhodčí: Řezníček, Havelka

Hned druhé dopoledne Svítkov cestoval do nedaleké České Třebové, kde ho čekalo druhé utkání ve dvou dnech. Úvod tentokrát vyšel o hodně lépe Lokomotivě, protože ta po první periodě vedla už o pět branek a bylo tak podstatě rozhodnuto. To se i v následujících minutách potvrdilo a domácí zvítězili vysoko 11:1.

HBC Gladiators Olomouc — TJ Lokomotiva Česká Třebová 2:9 (1:2, 1:5, 0:2)

Střely: 12:26 Vyloučení: 3:4 Využití přesilovek: 1:2 Oslabení: 0:0

Dva zápasy ve dvou dnech čekaly i na Českou Třebovou, ta v neděli zajížděla do Olomouce, kde se hrála poměrně vyrovnaná úvodní třetina. Hosté po ni sice vedli, ovšem jen o jednu branku, což se však změnilo hned v následujících dvaceti minutách. Ty už patřily jen Lokomotivě, která si tak v poklidu dojela pro šest bodů během jednoho víkendu.