SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Letohradský brankář Michal Šupík posílil na podzim prvoligový Chlumec
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Michal Šupík (foto: Iva Janoušková)

Letohradský brankář Michal Šupík posílil na podzim prvoligový Chlumec

Jana Martinů | 02.12.2016 15:40:44 | 1007x

Čtení na víkend - Prvoligový Chlumec nad Cidlinou je na posledním místě v tabulce, a tak přišel do týmu na střídavý start Miroslav Šupík, zkušený brankář s pořádnou porcí extraligových zkušeností z extraligového Letohradu, kterého baví pomáhat týmům v nouzi. Michal Šupík pochází z Kolína, s Vlašimí to dotáhl do finále Extraligy a s Letohradem bojuje o playoff, kde je však díky velmi dobře chytajícímu Janu Šimarovi (reprezentačnímu brankáři) téměř nevytížený. V minulé sezóně působil v kádru konkurenta z Přelouče, letos však zavítal do Chlumce.

Poházíš z Kolína, s Vlašimí si to dotáhl do finále Extraligy a s Letohradem bojuješ o playoff, ovšem díky velmi dobře chytajícímu Janu Šimarovi si téměř nevytížený. Je pro gólmana těžké udržet si fazónu, když se nedostane tolik do zápasu a bylo to důvodem, proč sis hledal angažmá jinde?  

Je to tak..,pokud mám být v bráně ještě někomu platný, potřebuji chytat zápasy a také absolvovat víc, než jeden trénink týdně.

 

V loňské sezóně si působil u konkurenčních přeloučských Jestřábů, proč sis letos vybral právě Chlumec? Je to proto, že tě baví pomáhat týmům v nouzi?

Bohužel díky zranění, jsem za Přelouč prakticky nic neodchytal, pak se najednou ozval Letohrad a naše cesty se rozešly..,teď díky mé zmíněné nevytíženosti jsme se dohodli s Chlumcem, což je nejbližší kvalitní tým od Kolína, kde bydlím..,to kolikátý Chlumec je, na to nemělo zas až takový vliv..,i když pomoci se odrazit „ode dna“, je samozřejmě výzva J. 

 

Chlumec se po vydařeném rozjezdu, kdy porazil Svítkov, nyní nachází na posledním místě v tabulce. Věříš, že se tým i díky tobě zvedne ode dna tabulky a posune se do vyšších pater?

Samozřejmě, že věřím, jinak by nemělo smysl se snažit..,ale určitě to není o jednom hráči, musí šlapat úplně všichni a sám jsem za ty dva zápasy viděl, že když to tak je, můžeme hrát a hlavně i vyhrát s každým.

 

Jak se ti jako gólmanovi chytá pod vysokou diváckou kulisou, která doprovází všechny domácí zápasy v Chlumci? Dokáže z tebe vytáhnout lepší výkon?

Musím se přiznat, že je to super a mě osobně to dokáže slušně namotivovat..,více jak dvě třetiny extraligových týmů, může takové divácké návštěvy, jako má Chlumec, jen závidět.

 

Kromě tebe přišli na střídavé starty i dvě posily z pardubického Autoskla Jakub Merta a mladý obránce Jakub Ryba. Myslíš, že jsou pro tým přínosní a zaznamenal si po jejich příchodu zlepšení výkonu Chlumce?

Samozřejmě, že kluci co působí v extralize, jsou pak na hřišti hodně znát, jde jen o to sejít se na co nejvíc zápasů.

 

Podzimní část sezony jste v neděli uzavřeli domácí výhrou 3:1 nad Jihlavou. Jak teď bude probíhat tvoje zimní příprava a na čem v ní nejvíce zapracuješ?

Co se hokejbalu týče, možná se objevím v Přeloučské zimní lize..,jinak chodím pravidelně hrát hokej a v neposlední řadě se budu věnovat své rodině J.

 

Jak hodnotíš podzimní část sezony a jaké jsou tvoje cíle do jarní části? Kam až bys to chtěl s Chlumcem dotáhnout?

Tak co se týče Letohradu, tak věřím, že se udržíme na pozicích zaručujících play-off..a s Chlumcem to bude jednoznačně záchrana v soutěži.

 

 

HBC Chlumec nad Cidlinou (18. místo)

Chlumecké Vrtačky skončily podzimní část soutěže na posledním 18. místě v tabulce se 15 odehranými zápasy, ve kterých si připsaly dvě výhry a to hned v prvním zápase nad Svítkovem a v posledním zápase podzimní části sezony nad Jihlavou, dvě výhry v nájezdech nad kladenským Jungle Fever a Plzní Litice, dvě remízy s Tygry Mladá Boleslav a s přeloučskými Jestřáby a devět proher, díky čemuž zakončily podzimní část soutěže s celkovým počtem 12 bodů na svém kontě.

Chlumecké Vrtačky získaly na střídavé starty i útočníka Autoskla H.A.K. Pardubice Jakuba Mertu, který odehrál utkání proti Novému Strašecí a při své premiéře v červeno-černých barvách zaznamenal branku a mladého obránce s dobrými defenzivními schopnostmi Jakuba Rybu, který naskočil v zápase proti Kladnu.