SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Letohrad si ve středu zahraje o postup do semifinále! Autosklo slaví, Hradec smutní
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
CCM Extraliga Letohrad x Kert Praha (foto: David Kerschbaum)

Letohrad si ve středu zahraje o postup do semifinále! Autosklo slaví, Hradec smutní

Filip Červinka | 11.04.2017 20:58:49 | 495x

CCM Extraliga - Východočeský trojlístek zápolící v nejvyšší mužské soutěži v České republice se o víkendu představil v dalších čtvrtfinálových bojích Play off CCM Extraligy! Obhájce titulu z pardubického Autoskla si to nakráčel nejkratší možnou cestou do semifinále. Královéhradečtí piráti se statečně bili s kladenskými rysy, ti ale nakonec hradecké hokejbalisty poslali na dovolenou. Letohrad svedl vyrovnané duely s favorizovaným Kert Parkem a o postupu rozhodne až pátý zápas již tuto středu!  

Jeleni se pokusí o senzaci na Lužinách! Vymažou opět Kert Park?


19:30 HC Kert Park Praha vs. SK Hokejbal Letohrad, středa 12.4. v Praze na Lužinách


Výsledky v sérii: 4:2, 1:4, 2:0, 0:4.
Stav série: 2:2.
Sledujte utkání živě na ONLAJNECH -> ZDE!

Letohradští hokejbalisté zažívají nejpovedenější jarní část za posledních deset let. Po základní části skončili na pátém místě a ve čtvrtfinále Play off CCM Extraligy narazili na nejofenzivnější tým základní části v podobě pražského Kert Parku. Jeleni se ale s pražskými velikány více než statečně bijí a po čtyřech duelech je stav série stále nerozhodný. O postupujícím mezi čtyři nejlepší extraligové celky tak rozhodne až pátý rozhodující duel již tuto středu v 19:30 v Praze na Lužinách!


Víkendové výsledky čtvrtfinále CCM Extraligy:


Sobota 8.4


TJ KOVO Praha vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)


Branky a nahrávky: 3. Vlasák (Urbanec), 28. Březina (Filip, Kubeš), 35. Kubeš, 41. Urban.
Střely: 14:23, vyloučení: 4:3, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0, diváků: 82, rozhodčí: Koskuba, Šulo.
Konečný stav série: 0:3.
 

Obhájci titulu z pardubického Autoskla vyrazili v sobotu na půdu Kladna, kde pražské KOVO našlo své alternativní hřiště. Od prvních minut se otěží zápasu chopili Pardubičtí, kteří se již ve třetí minutě dočkali jednobrankového vedení. Pražané se ale nechtěli vzdát bez boje a rozhodli se zápasit o každý metr hřiště. Na Stárka v brance Autoskla ale vyslali málo střel, a když už ho ohrozili, tak je vychytal loňský nejužitečnější hráč play off! Autoskláři nakonec pražské KOVO vynulovali a navýšili svůj náskok až na čtyři branky, což znamenalo hladký postup do semifinále Play off CCM Extraligy!

Sestava Autoskla: Stárek (Chmelík) – Filip, Kosina, Krejčí, Novotný, Urban, Vlasák – Bílý, Březina, Česák, Förstl, Kasal, Kubeš, Merta, Skřivánek, Urbanec.


SK Hokejbal Letohrad vs. HC Kert Park Praha 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)


Branky a nahrávky: 19. Rozenberg (Nýdl, Šperl), 45. Plzák (Kovář, Nýdl).
Střely: 19:16, vyloučení: 4:6, využití přesilovek: 0:1, oslabení: 0:0, diváků: 220, rozhodčí: Kettner, Záhora.
Stav série: 1:2.

Od začátku utkání se hrálo velmi opatrně, nikdo nechtěl udělat chybu a bylo to znát na malém počtu střeleckých pokusů na obou koncích letohradského kolbiště. Kert Park pak přeci jenom přidal na obrátkách a nepouštěl Jeleny do většího ohrožení Mikla. Šimara si také vedl velice dobře, ale kapituloval v prostřední části po nešťastném momentu před brankou, kdy mu vypadla hokejka, jeho spoluhráč mu jí podával a během toho Nýdl respektive tečující Rozenberg prostřelil jejich „hradbu“. Tento gól nakonec rozhodl o osudu třetího čtvrtfinálového duelu.

Sestava Letohradu: Šimara (Šupík) – Adamaec, Anýž, Böhm, Hejtmánek J., Teplý, Věchet, Vychytil – Běloušek, Cvejn, Halbrštát, Hejtmánek D., Košťál, Lajčiak, Lux J., Lux O., Válek.


HBC Hradec Králové 1988 vs. HBC ALPIQ Kladno 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)


Branky a nahrávky: 20. Petr (Bacovský) – 5. Štěpáník (Špaček, Hnízdil), 8 Barnošák (Kohout, Potěchin), 42. Barnošák (Hnízdil, Špaček), 44. Špaček.
Střely: 28:50, vyloučení: 5:5, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0, diváků: 82, rozhodčí: Škrobák, Zbořil.
Stav série: 1:2.

Piráti chtěli vycházet proti Kladnu opět ze zabezpečené obrany, to se ale královéhradeckým hokejbalistům nedařilo. Středočeši se v polovině úvodní patnáctiminutovky propracovali do dvoubrankového vedení. Domácí hokejbalisté ale nic nevzdávali, držel je precizně chytající Veselý, a když Petr snížil na 1:2, bylo zaděláno na drama. Kladno však přidalo na obrátkách a před koncem utkání dvěma trefami do černého strhlo definitivně vítězství na svoji stranu.

Sestava Hradce Králové: Veselý (Brykner) – Hrabica, Hrubý, Jiřík, Pekárek, Soukup, Šimek, Škoda – Bacovský, Fišer, Hudeček, Ježek, Krejčík, Mitra, Novák, Petr, Rail, Svoboda, Tesař.


Neděle 9.4.


SK Hokejbal Letohrad vs. HC Kert Park Praha 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)


Branky a nahrávky: 18. Běloušek (Věchet, Cvejn), 24. Běloušek (Věchet, Cvejn), 31. Hejtmánek D. (Hejtmánek J., Adamec), 44. Běloušek (Lux O., Vychytil).
Střely: 34:26, vyloučení: 4:8, využití přesilovek: 2:0, oslabení: 0:0, diváků: 133, rozhodčí: Olesz, Černý.
Stav série: 2:2.

Letohradští jeleni sice nedělní duel o všechno nezačali vůbec dobře, ale po první nevýrazné třetině, kdy tlačil především Kert Park, rozjeli show. Zkraje prostřední části si důrazně před Miklem počínal Běloušek, který v polovině utkání navýšil na rozdíl dvou branek, a jelenů bylo rázem plné hřiště! Pražané nestíhali zachytávat dravý pohyb letohradských hokejbalistů, kteří se díky Davidu Hejtmánkovi dočkali tříbrankového vedení. Před koncem utkání byly k vidění nevybíravé zákroky Kert Parku, jenž za to logicky pykal a Běloušek se díky přesilovkové pohledné akci těšil z hattricku! Letohrad tak vyrovnal stav série a o postupujícím do semifinále rozhodne až středeční duel v Praze na Lužinách.

Sestava Letohradu: Šimara (Šupík) – Adamaec, Anýž, Böhm, Hejtmánek J., Teplý, Věchet, Vychytil – Běloušek, Cvejn, Halbrštát, Hejtmánek D., Košťál, Lajčiak, Lux J., Lux O., Šír.


HBC Hradec Králové 1988 vs. HBC ALPIQ Kladno 2:4 (0:1, 1:0, 1:3)


Branky a nahrávky: 21. Novák (Bacovský, Hrabica), 36. Šimek (Hrabica, Hrubý) – 7. Šrámek (Ogurčák, Rejthar), 31. Štěpáník (Pospíšil), 37. Barnošák (Kohout), 45. Barnošák (Ogurčák).
Střely: 36:37, vyloučení: 6:9, využití přesilovek: 1:2, oslabení: 0:0, diváků: 108, rozhodčí: Horský, Vokurka.
Konečný stav série: 1:3.

Královéhradečtí piráti od začátku duelu sváděli s favorizovanými rysy vyrovnanou bitvu, ale do vedení se opět dostali právě hosté ze středních Čech. Piráti ale v prostřední části vyrovnali zásluhou živoucí legendy Petra Nováka a do třetí periody se vstupovalo za nerozhodného stavu 1:1. Kladno tak muselo znervóznit, ale hned zkraje závěrečné patnáctiminutovky se prosadil Štěpáník, který poslal loňské vicemistry do vedení. Na jeho gól našel ještě odpověď Šimek, ale radost Hradeckých z vyrovnání netrvala ani minutu a Kladno šlo opět do vedení. V závěru upravoval na konečných 4:2 pro Kladno Barnošák a Hradec v play off po statečném boji skončil.

Sestava Hradce Králové: Veselý (Brykner) – Hrabica, Hrubý, Jiřík, Soukup, Šimek, Škoda – Bacovský, Černý, Fišer, Hudeček, Ježek, Krejčík, Mitra, Novák, Petr, Rail, Svoboda, Tesař.