SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Královehradečtí Piráti si otevřeli střelnici proti Sršńům i Jelenům
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
MŽ Letohrad x Hradec Králové (foto: David Kerschbaum)

Královehradečtí Piráti si otevřeli střelnici proti Sršńům i Jelenům

Jana Nekolová, Jiří Kozel | 24.10.2016 16:09:25 | 1629x

MČR SŽ, Přebor MŽ – O víkendu se odehrála další porce zápasů žáků, kde osm starších žáků královehradeckých Pirátů rozjeli gólovou jízdu proti svitavským Sršňům, která se zastavila na jedenácti brankách, ale svitavští Sršni i přes nepříznivý začátek zápasu nic nevzdali a bojovali až do konce, vstřelili i tři branky. Přeloučští Jestřábi nestačili na gólovou kanonádu pardubických Autosklářů, která se zastavila na dvaceti brankách. Mladší žáci bojovali v Heřmanově Městci, kde si Ježci a Svítkov rozdělili body rovným dílem a v Letohradě, odkud si Piráti odvezli plný počet.

MČR STARŠÍCH ŽÁKŮ

 

Osm královehradeckých Pirátů v sobotu doma rozjelo gólovou jízdu proti svitavským Sršňům, která se zastavila na jedenácti brankách, ale svitavští Sršni i přes nepříznivý začátek zápasu nic nevzdali a bojovali až do konce, vstřelili i tři branky. V neděli doma přeloučští Jestřábi nestačili na gólovou kanonádu pardubických Autosklářů, která se zastavila na dvaceti brankách.

 

Sobota 22.10.2016

HBC Hradec Králové 1988 - TJ Sršni Svitavy 11:3 (5:0,2:1,4:2)

Střely na branku: 31:15, Vyloučení: 3:5, Přesilovky: 3:1, Využití: 2:1, V oslabení: 0:0

 

Osm královehradeckých Pirátů rozjeli gólovou jízdu proti svitavským Sršňům, která se zastavila na jedenácti brankách, ale Sršni se nevzdali a třikrát skórovali. „V sobotu k nám zajížděl soupeř z nedalekých Svitav. V našem počtu jsme věděli, že to nebude nic lehkého, protože hrát 3x15 minut v osmi hráčích není nic jednoduchého. Ihned od prvních minut se nám podařilo otevřít gólově manko na 1:0 při přesilovce. Čekali jsme, že se Svitavy prezentují nějakými rychlými výpady, ale nic z toho se bohužel nestalo. Naše gólová jízda se zastavila na jedenácti brankách. Ale sršni se nevzdali a také jsme museli inkasovat a to hned třikrát! První branka padla po nešťastné teči našeho útočníka. Dvě branky dostal náš druhý brankář Budil, pro kterého to byla vůbec druhá zkušenost v zápase. Přišlo nám trošku zbytečné ty dvě šarvátky vyprovokované hráči ze Svitav při stavu 11:0. Závěr zápasu proběhl v klidu. Soupeři děkujeme za zápas. Přejeme mu hodně štěstí do dalších duelů,“ zhodnotil zápas trenér královehradeckých Pirátů Vratislav Novák.

Sestava Hradce: Baše (Budil) - Dlouhý, Telenský, Kubát - Rakovský, Novák, Kulhánek, Hruška, Kynčl

Branky Hradce: Novák (5x), Rakovský (4x), Hruška, Kynčl 

 

Svitavští Sršni i přes nepříznivý začátek zápasu nic nevzdali a bojovali až do konce, vstřelili i tři branky. „Na zápas do Hradce jsme odjížděli už jen s poloviční marodkou, přetrvávající od minulé neděle. V začátku utkání jsme darovali soupeři dvě přesilovky, kterými Piráti nepohrdli a využili je. Nováčci na hřišti kupili chyby, služebně starší se k nim přidávali a bylo po zápase. Ve druhé a třetí třetině si soupeř už jen hlídal brankový odstup,“ komentoval průběh zápasu trenér svitavských Sršňů Zdeněk Beneš. 

 

Neděle 23.10.2016

HC Jestřábi Přelouč B - HBC Autosklo-H.A.K. Pce 0:20 (0:7,0:4,0:9)

Střely na branku: 3:40, Vyloučení: 4:1, Přesilovky: 0:0, Využití: 0:2, V oslabení: 0:0

 

Přeloučští Jestřábi nestačili na gólovou kanonádu pardubických Autosklářů, která se zastavila na dvaceti brankách. „Hosté byli jednoznačně lepší. Nás mrzí, že jsme nebyli kompletní a také závěr utkání, kdy nám soupeř naložil zbytečně moc gólů!,“ konstatoval trenér přeloučských Jestřábů Martin Šmíd.

Sestava Autoskla: Kuryviál - Hálek, Kopřiva, Křemenák, Svoboda, Školoudík, Baráková, Kamaryt - Kábrtová, Kopsa M., Oršoš, Šťastný, Tichý, Kábrt, Drbal, Bitnar, Koreček, Petráš

 

PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

 

Další porci zápasů si připravil přebor mladších žáků pro čtveřici týmů. O body se bojovalo v Heřmanově Městci, kde si je Ježci a Svítkov rozdělili rovným dílem a v Letohradě, odkud si Piráti odvezli plný počet.

 

Ježci Heřmanův Městec – HBC JTEKT Svítkov Stars Pce 4:0 (1:0,1:0,2:0)

Střely na branku: 18:27, Vyloučení: 1:1 Přesilovky: 0:0, Využití :0:0, V oslabení: 0:0

Ježci Heřmanův Městec – HBC JTEKT Svítkov Stars Pce 2:4 (2:1,0:1,0:2)

Střely na branku: 18:15 Vyloučení: 0:0 Přesilovky: 0:0 Využití: 0:0, V oslabení: 1:0

 

Leoš Vlašič (Svítkov): Mladší žáci zajížděli v sobotu 22. 10. na půdu Ježků z Heřmanova Městce, kde v jednom zápasu prohráli a ve druhém zvítězili. 1. zápas jsme měli nehoráznou smůlu, měli jsme střeleckou převahu, ale i přes bojovný, někdy až zarputilý výkon se nám nepodařilo Ježkům vstřelit branku. Ježci nás přehrávali ne často, ale hlavně jednoduchým přechodem ve středním pásmu. Musíme se z toho poučit. 2. zápas byl z naší strany snad se 120% nasazením a tak jsme se dočkali vedoucího gólu. Pak se hra přelévala ze strany na stranu a byl to velmi pohledný hokejbal. Naší lavičku udržovalo ve vysokém tempu časté střídání a neutuchající touha po vítězství J.  Po 30 minutách jsme mohli zvednout ruce vítězně nad hlavu. Oba zápasy odehráli kluci až na jedno vzájemné vyloučení za šarvátku čistě a bez zbytečných faulů.“

Sestava Svítkova: Pospíšil (1.zápas), Procházka (2.zápas) – Malý, Kňava, Bláha, Seidl, Vlasiš L., Vlasič J., Shejbal, Drozd, Gregor, Nadrchal, Synek, Koudela, Král, Janíček

Branky Svítkova (2.zápas): Shejbal, Seidl, Bláha

Sestava Ježků: Páv – Kozel, Čapka, Musílek, Holub, Dufek, Šmíd, Daníček, Pilař, Málek, Kachlík, Hladký, Baumgartner, Krásný, Sedlák

Branky Ježků: Daníček 2x, Musílek, Málek (1.zápas), Málek, Kachlík (2.zápas)

 

SK Hokejbal Letohrad - HBC Hradec Králové 1988 0:6 (0:0,0:2,0:4)

Střely na branku: 7:16, Vyloučení: 0:1, Přesilovky: 1:0, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0

SK Hokejbal Letohrad - HBC Hradec Králové 1988 1:7 (0:3,0:2,1:2)

Střely na branku: 8:25, Vyloučení: 2:2 Přesilovky: 2:2, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0

 

V sobotu se odehrály dva zápasy mezi sousedy v tabulce a to domácími letohradskými Jeleny a královehradeckými Piráty, kteří je i napodruhé porazili. Jeleni tak zůstávají na posledním místě bez jediné výhry a s nulou bodů na svém kontě.

 

Fotografie z utkání (autor David Kerschbaum):