Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

MS 2017 - vstupenky

finále KHbL (foto: Jana Nekolová)

Jak hodnotí sezonu semifinalisté a finalisté KHbL?

Jana Nekolová | 07.06.2017 23:36:36 | 474x

KHbL Finále krajské hokejbalové ligy je už za námi a letošní sezona tak skončila i pro semifinalisty a finalisty. U Žamberku zatím spíše převládá zklamání, protože jeho tajným cílem bylo, si konečně zahrát vysněné finále a bohužel to opět nevyšlo, i když k tomu letos měl ještě blíže než loni. Páté semifinálové zápasy jsou pro něj zatím zakleté, ale myslí si, že postupem času, až prvotní zklamání pomine, zhodnotí sezónu jako úspěšnou. Chrudimští Žolíci hodnotí letošní sezonu pozitivně. Obhajoba titulu je sladká a být mistrem se nikdy neomrzí. O ztrátě motivace nemůže být vůbec řeč, všichni to hrají pro zábavu a hlavně pro žízeň a všichni vědí, že pivo více chutná po vítězném zápase.

Vítězná Chrudim (foto: archiv Chrudim)

Chrudim obhájila loňský titul a stala se po roce opět vítězem KHbL

Jana Nekolová | 06.06.2017 17:53:00 | 273x

KHbL – Ve středu se dohrával pátý finálový zápas playoff krajské hokejbalové ligy, ve kterém porazili chrudimští Žolíci domácí Svítkov a pozvedli tak po roce opět nad hlavy pohár pro Mistry. Bylo to utkání, kterému naprosto nic nechybělo. Zápas měl výbornou diváckou kulisu, náboj, tempo, krásné akce, týmovou hru, nádherné zákroky brankářů, góly a závěrečné drama, které by ani Hitchcock nevymyslel. Nejužitečnějším hráčem playoff se stal chrudimský brankář Filip Kaván.

Chrudim x Svítkov (foto: Jana Nekolová)

Chrudim srovnala sérii se Svítkovem! O vítězi rozhodne pátý zápas!

Eva Králová | 31.05.2017 09:55:18 | 443x

KHbL – O víkendu odstartovaly třetí a čtvrté finálové zápasy playoff krajské hokejbalové ligy, ve kterých se chrudimským Žolíkům podařilo doma vyrovnat finálovou sérii a tak bude rozhodovat až pátý středeční zápas ve Svítkově. V sobotu se blýskl hattrickem Seidler a nedělní výsledek podtrhl svým bezchybným výkonem brankář Kaván, který domácí podržel v nejdůležitějších chvílích obou zápasů a jeho odměnou bylo vychytané čisté konto. Žolíci se už těší na středeční duel a věří, že dokonají obrat a na krku se jim budou opět po roce blýskat zlatá medaile.

Svítkov x Chrudim (foto: Alena Novotná)

Svítkov má sice po víkendu mečbol na své straně, ale Chrudim chce vrátit sérii zpět do Svítkova!

Jana Nekolová | 23.05.2017 17:43:56 | 552x

KHbL – O víkendu odstartovaly první a druhé finálové zápasy playoff krajské hokejbalové ligy, ve kterých Svítkov vyhrál první finálový zápas nad chrudimskými Žolíky až v prodloužení díky gólu Jakuba Krále. Ve druhém se dostal do čtyřbrankového vedení, které však ke konci zápasu ztratil, když nechal soupeře přiblížit se na rozdíl jednoho gólu. Tento výsledek nakonec udržel a ujal se vedení v sérii 2:0. Chrudimským Žolíkům však poslední třetina ukázala směr, kudy můžou jít a svého soupeře přehrát. Rozhodně zbraně nesložili a budou chtít celou sérii vrátit zpět do Svítkova.

ilustrační foto (foto: Alena Čížková)

Jak hodnotí sezonu týmy, pro které zůstala brána semifinále uzavřena?

Jana Nekolová | 20.05.2017 09:11:39 | 532x

KHbL – O víkendu odstartují finálové zápasy krajské hokejbalové ligy. Ale mi vám dlužíme ještě zhodnocení týmů pro které skončila sezona ve čtvrtfinále. Pro Ježky Heřmanův Městec B, HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C, SK HBC Splašené Hole Pardubice a HBC Hradec Králové 1988 B skončila letošní sezona už ve čtvrtfinále. Ježci jsou spokojeni, protože se jim podařilo obhájit 5. místo a už se těší na novou sezonu, která bude ještě lepší s cílem konečně prolomit bránu semifinále. Autosklářům se sezona hodnotí těžko, neboť si věřili, že postoupí do semifinále, což se jim nepovedlo. Nicméně ví, na čem do příští sezóny zapracovat. Splašenky jsou zklamané, že nepokračují v soutěži dál, protože každý by si chtěl zahrát semifinále, ale zároveň jsou realisté a víl že proti Svítkovu měli jen velmi mizivou šanci.

Autosklo x Delta (foto: Josef Česák)

Finalisty jsou Autoskláři vs Opočno a Svítkov vs. Chrudim!

Jana Nekolová | 18.05.2017 22:54:05 | 733x

2.NHbL, KHbL – doplněno - Ve středu se dohrály rozhodující páté semifinálové zápasy playoff druhé národní a krajské hokejbalové ligy, ve kterých byli Autoskláři od začátku lepším týmem než Delta, která díky honbě za vítězstvím otevírala vrátka do obrany, čehož dokázali domácí využít. Chrudimští Žolíci dokázali díky skvělému výkonu brankáře Kavána vyhrát v nájezdech nad Žamberkem a podívají se tak do finále, kde se utkají se Svítkovem, jenž po nevyužitém mečbolu a dvou prohrách v Chlumci nakonec chlumecké Vrtačky doma hlavně i díky „mladým puškám“ porazil a postoupil do finále.

Chlumec x Svítkov (foto: Alena Novotná)

O finalistech KHbL rozhodnou až páté středeční zápasy!

Jana Nekolová | 16.05.2017 14:04:21 | 851x

KHbL – O víkendu odstartovaly třetí a čtvrté semifinálové zápasy playoff krajské hokejbalové ligy, ve kterých Svítkov nevyužil mečbol a nechal chlumecké Vrtačky vyrovnat, takže bude rozhodovat pátý zápas ve středu ve Svítkově a bude to jisto jistě bitva se vším všudy, tak jak se na playoff patří. Chrudimští Žolíci v sobotu díky špatnému vyhození ve 44. minutě inkasovali od Žamberka rozhodující branku. V neděli se jim však podařilo urvat výhru a prodloužit tak sérii na rozhodující pátý zápas, ve kterém udělají vše pro finále, stejně jako Žamberk, který v obou zápasech soupeře přestřílel a v neděli podal i lepší výkon na to, aby urval postup a věří, že je v jejich silách si udělat středu hezkou.

Svítkov x Chlumec (foto: Jana Nekolová)

Svítkov má mečbol na své straně, obhájce titulu srovnal sérii na 1:1!

Jana Nekolová | 09.05.2017 17:20:26 | 825x

KHbL – O víkendu odstartovaly 1. a 2. semifinálové zápasy playoff krajské hokejbalové ligy, ve kterých má mečbol na své straně Svítkov, který doma v obou zápasech porazil Chlumec. V sobotu díky obrovské hrubce v prodloužení a v neděli mu to tam nespadlo, takže se pokusí v sobotu udělat všechno proto, aby k němu Svítkov přijel i v neděli. Žamberku se v sobotu díky velmi dobrému výkonu brankáře Šolce a notné dávce sportovního štěstí, podařilo ubojovat výhru nad obhájcem titulu z Chrudimi. Tomu se však v neděli ve vyrovnaném souboji doslova podařilo urvat bod v prodloužení a tím srovnat stav série na 1:1 a věří, že doma budou silnější a že se vyvarují zbytečných faulů a tím si usnadní následné pokračování série.

Heř.Městec x Chrudim (foto: Ondřej Hronek)

Semifinalisty jsou Žamberk vs. Chrudim a Svítkov vs. Chlumec!

Jana Nekolová | 02.05.2017 20:32:13 | 697x

KHbL – V sobotu odstartovaly třetí čtvrtfinálové zápasy playoff krajské hokejbalové ligy, ve kterých se Žamberku i přes zaváhání v první polovině zápasu nakonec podařilo ukončit čtvrtfinálovou sérii s královehradeckými Piráty a postoupit stejně jako loni do semifinále, kde na něj čekají chrudimští Žolíci. Svítkov zdolal Splašenky v nejkratším možném čase a postoupil do semifinále, kde se utká s chlumeckými Vrtačkami, kterým se díky třem výhrám nad pardubickými Autoskláři poprvé v historii podařilo postoupit do semifinále a Ježci ani ve třetím čtvrtfinálovém zápase díky individuálním chybám a nesporným kvalitám soupeře nezvrátili sérii a skončili.

Žamberk x Hradec Králové (foto: David Kerschbaum)

Žamberk, Svítkov, Chlumec a Chrudim mají mečbol na své straně!

Jana Nekolová | 25.04.2017 18:02:41 | 960x

KHbL – O víkendu odstartovaly čtvrtfinálové zápasy playoff krajské hokejbalové ligy, ve kterých královehradečtí Piráti sice s Žamberkem oba zápasy prohráli, ale v žádném případě neskládají zbraně a půjdou třetinu od třetiny k obratu v sérii. Splašenky se v prvním čtvrtfinálovém zápase nechaly od Svítkova vyškolit ve všech oblastech, ale ve druhém už makaly na 100% a ukázaly Svítkovu, že nedají svoji kůži zadarmo, v čemž chtějí pokračovat i v sobotu v Polabinách. Autoskláři předvedli v Chlumci týmový výkon, za který se nemusí stydět a v sobotu věří, že odvrátí hrozbu vyřazení a prodlouží sérii. Chrudimští Žolíci v prvním čtvrtfinálovém zápase doslova smetli Ježky, v druhém už byla hra vyrovnanější, Ježci však prohrávají 0:2 na zápasy a tak se v sobotu pokusí ještě zdramatizovat sérii.