SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Kometa si nejdříve vybojovala semifinálový mečbol, nakonec ale rozhodne až pátý zápas!
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
ilustrační foto (foto: fcb HbK Karviná)

Kometa si nejdříve vybojovala semifinálový mečbol, nakonec ale rozhodne až pátý zápas!

Filip Červinka | 10.05.2017 15:11:40 | 515x

1.NHbL - Družina Komety z Poličky se o víkendu představila v pokračování semifinálové série play off 1. ligy na půdě Karviné za stavu 1:1 na zápasy. Hned sobotní duel ale i přes nevydařený začátek třetího utkání nakonec ovládla Kometa, která si vybojovala postupový mečbol do prvoligového finále. V nedělním čtvrtém utkání se Polička dostala v úvodní patnáctiminutovce do vedení, ale v prostřední části obdržela dvě branky a obrátit vývoj se jí už nepovedlo. Série se tak za stavu 2:2 na zápasy stěhuje k pátému rozhodujícímu duelu do Poličky!  

3. zápas semifinále play off 1.NHbL:

HbK Karviná vs. SK Kometa Polička 3:5 (2:1, 0:1, 1:3)

Střely: 28:22, vyloučení: 5:8, využití přesilovek: 2:1, oslabení: 0:0.

Stav série: 1:2

 

Polička nevstoupila do utkání příliš dobře, i když vstřelila v úvodní patnáctiminutovce jeden gól, tak ale dva obdržela a do prostřední části vstupovala s jednobrankovým mankem. Východočeši v ní však dokázali vyrovnat a ve třetí periodě se roztrhl gólový uragán Komety, která obrátila vývoj skóre a těšila se z postupového mečbolu! „Celý tým dřel jeden za druhého a Míša Novák chytal výtečně,“ vysekává poklonu dorosteneckému strážci svatyně útočník Komety David Hejtmánek. „Právě tyto dva zmíněné aspekty byly hlavním podmětem k vyhranému zápasu,“ upozorňuje rychlonohý forvard.

 

4. zápas semifinále play off 1.NHbL:

HbK Karviná vs. SK Kometa Polička 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

Střely: 34:24, vyloučení: 3:4, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 1:0.

Stav série: 2:2

 

Začátek druhého utkání vyšel naopak lépe hostům z Poličky, kteří ale ve druhé periodě selhali, obdrželi jeden gól ve vlastním oslabení a z obratu v podání Karviné se nedokázali oklepat. „Do zápasu jsme naskočili celkem dobře, vedli jsme 1:0, ale ve druhé třetině Karviná dostala několik přesilovek z nafilmovaných pádů, které rozhodčí spolkl,“ praví rozhořčeně nadaný útočník David Hejtmánek, který v sezoně nastupoval i za extraligový Letohrad.

Co bylo ale v nedělním čtvrtém semifinálovém duelu ze strany Poličky špatně? „Začali jsme se dohadovat s rozhodčím, byli jsme rozčílení a nesoustředili jsme se na hru, to byla voda na jejich mlýn,“ přiznává Hejtmánek. Ve třetí třetině mohla Kometa ještě vyrovnat, ale když už její hráči běželi zcela sami na branku Karviné, tak v jednom případě netrefili odkrytou klec moravskoslezského brankáře a ve druhém případě zvonila za karvinským gólmanem břevno!

David Hejtmánek a jeho spoluhráči ale nemusí smutnit, série je vyrovnaná a o postupujícím rozhodně pátý zápas na půdě Komety! „Vletíme do zápasu na plný pecky, nenecháme jim ani metr volného hřiště,“ hlásí bojovně naladěný David Hejtmánek. „Oni pak budou nervní. Naopak se nesmíme nechat rozhodit a být disciplinovaní, nehrát zbytečné oslabení,“ upozorňuje mladší z bratrské dvojice Hejtmánků.