SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Kometa sežehla odpor produkující Karvinou a slaví postup do finále!
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
SK Kometa Polička (foto: web Kometa Polička)

Kometa sežehla odpor produkující Karvinou a slaví postup do finále!

Filip Červinka | 17.05.2017 16:00:36 | 451x

1.NHbL - V sobotu 13.5 bylo na hřišti v Poličce pořádné rušno. Zde se totiž odehrál dramatický pátý rozhodující semifinálový zápas play off 1.NHbL! O postup přijela bojovat ještě v loňském ročníku extraligová Karviná. Do zápasu vlétla lépe Kometa, která si brzy vypracovala dvoubrankový náskok, ale utkání se nakonec zvrhlo v neskonalou přestřelku obou mužstev. Hráči Poličky nakonec zvládli nervy drásající nájezdový rozstřel a již tento víkend se proti kladenskému Jungle Fever představí v prvních finálových duelech o postup do CCM Extraligy!

5. zápas semifinále play off 1.NHbL:


SK Kometa Polička vs. HbK Karviná 8:7 ss (3:2, 4:2, 0:3 – 0:0)

Střely: 44:48, vyloučení: 7:8, využití přesilovek: 2:1, oslabení: 0:0.
Konečný stav série: 3:2.
Průběh série: 1:4, 3:1, 5:3, 1:2, 8:7ss.

Kometa vlétla v rozhodujícím zápase o postup do finále proti Karviné jako uragán ničící vše na potkání a brzy vedla po dvou trefách Romana Schauera 2:0! Hosté z moravskoslezského kraje ale dokázali vyrovnat, ale Polička své vedení do konce úvodní patnáctiminutovky strhla zpátky na svoji stranu. Po většinu duelu se hrál strhující hokejbal, který se přeléval ze strany na stranu, a obrany obou celků byly dost benevolentní. V prostřední části se Polička dostala i díky využitým přesilovkám do vedení 7:2! Už už to vypadalo, že si východočeská družina pětigólové vedení pohlídá, opak byl ale pravdou.

Od druhé poloviny prostřední části začala Karviná zvyšovat svoje tempo a ještě do konce druhé patnáctiminutovky se přiblížila Poličce na dostřel tří branek. V závěrečné části se hrál vyrovnaný zápas, ale Karviná vytěžila téměř ze všech šancí maximum a vyrovnala! Utkání tak dospělo do desetiminutového prodloužení, v němž zvonila za Michalem Novákem střežícím klec Poličky tyčka, ale gól nakonec nepřišel a rozhodovat tak musely až samostatné nájezdy. V nich se blýskli střelci Komety, kteří ze tří nájezdů všechny dali a výtečně chytající Novák vychytal dva ze tří karvinský střelců včetně profesionálního hokejisty Luky!

Fanouškům se střelecké galapředstavení v Poličce muselo jistě líbit, ale kouč domácích Pavel Štefka se moc nebavil. „Byl to bláznivý zápas. Šli jsme poměrně rychle do vedení, které se nakonec vyšplhalo až na rozdíl pěti gólů. I když jsem kluky upozorňoval, že to bude náročné, polevili jsme a Karviná dokázala srovnat,“ mrzelo lodivoda Komety. „V nájezdech jsme byli lepší a dobře to dopadlo. Soupeř si za druhou polovinu utkání zaslouží velký obdiv. Nikdo z nás podobný zápas nikdy nehrál a možná ani neviděl a jsem velmi rád, že to pro nás skončilo vítězstvím,“ zhluboka si oddechl Pavel Štefka.