SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

HOKEJBALOVÉ MS 2017

 

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

Otevírací doba registračních pracovišť:

Pardubice (kancelář RSHb)

červen - červenec = zavřeno

Odloučené pracoviště:

Verměřovice č.p. 100

vždy po telefonické domluvě

(Eva Králová, tel. 773 781 140)

 

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Kolotoč jarních zápasů SŽ se rozjel na plné obrátky!
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Autosklo x Svítkov (foto: Alena Novotná)

Kolotoč jarních zápasů SŽ se rozjel na plné obrátky!

Jana Nekolová | 21.03.2017 08:43:06 | 539x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých šli svitavští Sršni za svým cílem zisku tří bodů, což se jim s oslabenými brněnskými Buldoky povedlo. Přeloučští Jestřábi sice obě utkání s favorizovaným Letohradem doma i přes svoji bojovnost prohráli, ale povzbuzením pro ně je, že se gólově prosadili. Královehradečtí Piráti kontrolovali zápas s domácími Ježky od začátku až do konce a svítkovským hvězdičkám štěstíčko nepřálo a tak podlehly třem rovnocenným lajnám domácích Autosklářů.

HBK Bulldogs Brno vs. TJ Sršni Svitavy 1:7 (0:2,1:2,0:4)

Střely na branku: 10:30, Vyloučení: 3:5, Přesilovky:4:2, Využití:0:0, V oslabení: 0:1

 

Oslabení brněnští Buldoci nestačili na svitavské Sršně, kteří měli zápas ve své režii. „Buldoci přivítali na domácím hřišti Sršně ze Svitav. Nastoupit museli převážně hráči mladší kategorie díky doznívajícím jarním prázdninám, podle toho vypadal průběh utkání, domácí 1 třetinu vzdorovali tlaku Sršňů, kteří vedli po 1 třetině 2:0 nad domácími. Ve druhé části Buldoci snížili na rozdíl 1 branky. Sršni poměrně rychle vzali naději domácím na vyrovnání a utkání se dohrávalo v jejich režii,“ zhodnotil zápas trenér brněnských Buldoků Martin Jašek.

Svitavští Sršni šli za svým cílem zisku tří bodů a to se jim i povedlo, když porazili brněnské Buldoky. „Druhé utkání s Brněnskými Bulldogs potvrdilo zlepšení v ofenzivě. Chyb jsme se přesto nevyvarovali, hlavně ve druhé třetině a dovolili soupeři snížit na 1:2. Buldoci se tímto gólem dostali do hry, ale v následujícím oslabení jsme soupeři opět odskočili na rozdíl dvou branek. Následoval nesmyslný faul, asi největšího domácího hráče na hřišti, které odnesl náš bek "pouze" pohmožděným ramenem. Od tohoto okamžiku se kluci více semkli a šli si za svým jasným cílem zisku tří bodů,“ komentoval průběh zápasu trenér svitavských Sršňů Zdeněk Beneš.

Sestava Svitav: O. Hoch, M. Lacman - J. Šimek, L. Kříž, V. Dvořáček, M. Horák - A. Hamza, Z. Beneš, D. Kyncl, D. Nepraš, V. Hloušek, J. Bureš, J. Gálik.

 

SK Hokejbal Letohrad vs. HC Jestřábi Přelouč 12:1 (3:1,4:0,5:0)  

Střely na branku: 36:8, Vyloučení: 2:4, Přesilovky:3:2, Využití: 1:0, V oslabení: 0:0

HC Jestřábi Přelouč vs. SK Hokejbal Letohrad 2:14 (0:4,1:4,1:6)  

Střely na branku: 8:45, Vyloučení: 2:2, Přesilovky:2:2, Využití: 0:0, V oslabení: 0:1

 

Letohradští Jeleni oba zápasy s přeloučskými Jestřáby vyhráli, ale s proměňováním šancí spokojeni nebyli. „Začátek prvního zápasu se nám úplně nevyvedl, když jsme brzy inkasovali a poté se s námi ne moc dobrý výkon táhl celou zbylou třetinou. Na to jsme reagovali změnou formací a tým začal fungovat o poznání lépe. Druhý zápas byl svým průběhem podobný jen s tou změnou, že se do brankoviště postavil Denis Vacek, který nás několikrát podržel dobrými zákroky. Tyto dvě střetnutí nám ovšem ukázali náš největší problém, a to je proměňování šancí. Teď máme víkend volno a poté nás už čeká duel s Pardubicemi, na který se všichni moc těšíme,“ popsal zápas trenér letohradských Jelenů Jakub Sudík.

Přeloučští Jestřábi sice obě utkání s favorizovaným Letohradem doma i přes svoji bojovnost prohráli, ale povzbuzením pro ně je, že se gólově prosadili. „Obě utkání se odehrála na našem hřišti po dohodě se soupeřem. Za to jim ještě jednou děkujeme. V prvním zápase jsme velkého favorita trápili až do poloviny zápasu. Pak se projevila sehranost soupeře. Ve druhém už Letohrad nechtěl nikoho nechat na pochybách a kráčel k výhře od začátku. Takové zápasy se silným soupeřem nás mohou posouvat dopředu. Povzbuzením pro nás jsou i vstřelené góly tak silnému týmu jakým Letohrad bezesporu je. Náš tým bojoval a neskládal zbraně za žádného stavu. Pochvala za celý hrací den,“ konstatoval za přeloučské Jestřáby Martin Šmíd.

Sestava Přelouče: Herman - Pavlíček, Zbořil, Říha, Kubátová, Dostál, Moravcová, Merta, Lauryn, Moravec M., Moravec F., Říhová, Bittner (2.zápas), trenér: Herman

Branky Přelouče (1.zápas): Dostál (Lauryn)
Branky Přelouče (2.zápas): Dostál (Kubátová), Dostál

 

Ježci Heřmanův Městec vs. HBC Hradec Králové 1988 2:14 (0:4,2:8,0:2)

Střely na branku: 17:34, Vyloučení: 1:1, Přesilovky:1:1, Využití: 0:0, V oslabení: 0:1

 

Ježci sice s královehradeckými Piráty prohráli, ale měli radost, že se gólově prosadili. „Soupeř nám již v předchozích dvou utkáních nadělil 36 branek a tak přistoupil k začátku zápasu trošku vlažně a hráli jsme až do polovičky první třetiny 0:0. Dokonce jsme mohli jít i do vedení, ale L. Vlasák samostatný únik nezakončil gólem. Následně se již rozjel střelecký koncert, a ačkoliv jsme hráli ze všech sil, tak brzdit Piráty se nám dařilo až zase v třetině poslední. Oproti minulým zápasům jsme se dokázali střelecky prosadit a tak se celková prohra snášela daleko lépe," shrnul průběh zápasu trenér heřmanovských Ježků Jiří Kozel.

Branky Ježků: Musílek, Vohralík

 

Královehradečtí Piráti kontrolovali zápas s domácími Ježky od začátku až do konce. „V sobotu 18.3. jsme zajížděli do Heřmanova Městce kde jsme sehráli utkání s domácími Ježky. Utkání jsme od začátku až do konce kontrolovali a to dokazuje i výsledek 2:14 z pohledu domácích. Mrzí nás dvě inkasované branky, které byli úplně zbytečné z naší strany. Domácím přejeme hodně štěstí do dalších utkání,“ vysvětlil k zápasu trenér královehradeckých Pirátů Vratislav Novák.

Sestava Hradce: Baše - Dlouhý, Kubát, Novák, Hruška, Rakovský, Kulhánek, Kynčl, Herout, Černý, Bolek

Branky Hradce: Dlouhý 2x, Rakovský 6x, Kubát, Novák, Kynčl 2x, Herout, Hruška

 

HBC Autosklo-H.A.K. Pce vs. HBC JTEKT Svítkov Stars Pce 7:0 (2:0,4:0,1:0)

Střely na branku: 39:21, Vyloučení: 4:3, Přesilovky:3:4, Využití: 1:0, V oslabení: 0:0

 

Svítkovským hvězdičkám štěstíčko nepřálo a tak podlehly třem rovnocenným lajnám domácích Autosklářů. „Určitě musím hned na začátku uvést, že Autosklo bylo lepším týmem. My jsme zkusili soustředit se na obranu středního pásma, ale nevyšlo nám to takovým způsobem jako v Letohradu. Jednou z příčin byl nemocemi prořídlejší kádr, druhou fakt, že ve špatném počasí naši kluci prostě již tradičně hrají hůře a třetí, že nás trochu opustilo i to štěstí. Na Letohrad stačilo eliminovat dva tři hvězdné hráče, Autosklo mělo tři rovnocenné lajny a bude na jaře určitě ještě silnější než na podzim. Zaujal mne hráč, který byl snad o hlavu větší i než já. Našim klukům ale nic zásadního nevyčítám, určitě se snažili,“ okomentoval zápas trenér svítkovských hvězd Vítězslav Gregor.

 

Fotografie z utkání (autor Alena Novotná):

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):