4.turnaj ???, 8.5.2018

2200190661/2010

Otevírací doba:

Kancelář otevřena po telefonické domluvě!

TITULNÍ STRANA » Kanci si vyšlápli na Autoskláře a Ježci vyhráli o prsa korejské ženy nad Svitavami

Jana Nekolová | 19.11.2017 23:12:13 | 862x

2.Liga – V sobotu se odehrálo jedenácté a zároveň i předposlední kolo podzimní části druhé ligy, ve kterém přeloučští Jestřábi nezopakovali výkon jako proti Ježkům a královehradeckým Pirátům podlehli. Chlumecké Vrtačky sice nepředvedly proti statickému Opočnu, kterému se přizpůsobily, ideální výkon, ale na výhru to stačilo. Českotřebovští Kohouti nakonec nad svítkovskými Hvězdami se štěstím vyhráli a odvezli si tak domů povinné tři body, pro které si do Svítkova přijeli. Ježci doma vyhráli o prsa korejské ženy nad Svitavami, které jim ale opět předvedly, že nedávají body zadarmo. Kanci ze Žamberku i napodruhé porazili pardubické Autoskláře a ukázali jim, že na ně prosté umí.

HBC Hradec Králové 1988 B vs. HC Jestřábi Přelouč B 6:3 (1:1,2:0,3:2)

Přeloučští Jestřábi bohužel nezopakovali výkon jako proti Ježkům a domácím královehradeckým Pirátům podlehli. „Z výkonu proti Ježkům nezbylo "lautrnic". Pokud chceme pomýšlet na úspěch, musí hrát celý tým s nasazením a bez chyb. K prvnímu trénink možná nepotřebujeme, k druhému stoprocentně ano! Domácí nemuseli podávat nijak zvlášť super výkon, protože věděli, že jen sekvence, kdy jsme ukazovali "jakéstakés" náznaky dobré hry, na jejich porážku stačit nebudou. Omluvou našemu výkonu nemůže být ani "super balónek" skákající až po hrudní košíčky hráčů a dokazující, že hokejbal už nikdy nebude ta krásná hra, co bývala! Jednoznačně zasloužená prohra po výkonu ze šanonu s označením-KHbL......,“ komentoval průběh zápasu Libor Komůrka.

Sestava Přelouče: Dvořáček - Komůrka, Svatoš, Hohenberger, Vlk T., Hájek, Lauryn, Raška, Slanina, Hudec, Kazimír D., Kazimír M., Motyčka, Mlynář, Pospíšil J., Kade, Bittner

Branky Přelouče: 4. Raška (Kazimír D., Slanina) 0:1, 38. Raška (Hudec, Slanina) 3:2, 44. Kazimír D. 5:3

HBC Rangers Opočno vs. HbC Chlumec nad Cidlinou 2:5 (0:1,2:2,0:2)

Chlumecké Vrtačky sice nepředvedly proti domácímu statickému Opočnu, kterému se přizpůsobily, ideální výkon, ale na výhru to stačilo.  „V ostaršené sestavě, kde místo dorostenců Pojara a Holmana nastoupil veterán Staněk, jsme přijeli do Hradce pro další body do tabulky. Domácí v 9 hráčích do pole praktikovali svoji klasickou hru na brejky a přesilové hry, takže bylo jen na nás, kolik šancí proměníme a jak si uděláme zápas složitý. Dobře fungovala nově složená lajna Kralovič, Marek, Doležal a Pavel Doležal si připsal hned 2 zásahy v zápase. Domácí se do poloviny třetí třetiny drželi nebezpečně na dostřel a ani zásahy Kozáka a Staňka jejich odpor nezlomily. Od nás to nebyl zdaleka ideální výkon a statickému Opočnu jsme se přizpůsobili. Až gól Horáka přinesl uklidnění a další 3 body,“ popsal zápas Jan Skřivánek.

Sestava Chlumce: Havlíček – Erben, Masopust, Novák, Hlaváček – Horák, Skřivánek, Kozák, Synek, Černý, Staněk, Kralovič, Marek, Doležal

Branky Chlumce: Doležal (Kralovič, Marek), Kozák (Skřivánek), Staněk (Černý), Horák (Masopust), Doležal (Kralovič, Novák)

HBC JTEKT Svítkov Stars Pce B vs. TJ Lokomotiva Česká Třebová 2:3 (0:1,1:1,1:1)

Českotřebovští Kohouti nakonec nad domácími svítkovskými Hvězdami se štěstím vyhráli a odvezli si tak domů povinné tři body, pro které si do Svítkova přijeli. „Do svítkovské hokejbalové arény jsme přijeli pro povinné 3 body. V prvním střídání jsme po důrazu před brankou šli do vedení a mysleli jsme si, že to půjde samo. Opak byl pravdou. První gól nás uchlácholil a nepředváděli jsme hokejbal, na jaký máme. Přizpůsobili jsme se tempu Svítkova a věnovali jsme jim za celý zápas poměrně dost útočných zbytečných faulů, kterým jsme pustili soupeře do hry. Hrálo se nahoru dolu. Zápas jsme nakonec se štěstím dotáhli do vítězného konce. Nejsme spokojeni s naší předvedenou hrou, kterou jsme se na Svítkově prezentovali. Je stále dost práce na našem herním projevu,“ shrnul průběh zápasu Michal Válek.

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

Ježci Heřmanův Městec vs. 1.HBC Svitavy 3:2 (2:0,1:2,0:0)

Ježci doma vyhráli o prsa korejské ženy nad Svitavami, které jim ale opět předvedly, že nedávají body zadarmo. „Zavítal k nám soupeř ze Svitav, proti kterému zrovna moc neumíme. Výhry jsou vždy o prsa korejské ženy a nebylo tomu jinak ani tentokrát. V první třetině jsme měli o něco více ze hry a dostali se do vedení 2:0 zásluhou Petra Kopřivy a Kuby Nováka. Druhá třetina byla ve znamení našich oslabení a není divu, že jsme začali dost „tahat" nohy. Hosté nejdříve ve 20. minutě využili přesilovou hru, ale následně za minutu poté utekl bleskurychle Tomáš Pilař, povodil si obránce hostí a překonal svitavského gólmana. Od této doby jsme však začali tahat za kratší konec a Svitavy nás přehrávaly. Ve 24. minutě překonal našeho, jinak výborně chytajícího brankáře Petra Novelinku Sokol a bylo to jen o gól. Naštěstí pro nás ve třetí periodě napodobil soupeř naše vylučování z druhé třetiny a to nám značně pomohlo ubránit těsné vedení 3:2. Svitavy opět předvedly, že nám body nedávají zadarmo a chci poděkovat celému týmu za předvedený výkon,“ vysvětlil k zápasu Ondřej Honek.

Sestava Ježků: Novelinka P. (Synek L.) - Honek, Valenta, Macháček, Škubník - Kopriva Petr, Pilař T., Novelinka L., Jošt, Macenauer, Novák, Kříž, Škoda, Menc L.

Branky Ježků: 6:41 Petr Kopriva (Macenauer, Pilař T.), 14:18 Jakub Novák, 20:56 Tomáš Pilař

Fotografie z utkání (autor Alena Čížková):

SK Hokejbal Žamberk vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pce B 5:1 (1:0,2:0,2:1)

Kanci ze Žamberku i napodruhé porazili pardubické Autoskláře a ukázali jim, že na ně prostě umí. V první třetině se domácí dostali do jednobrankového vedení, které ještě navýšili dvěma góly ve druhé třetině a dovršili své vítězství dalšími dvěma vstřelenými góly ve třetí třetině, kde jednou skórovali i hosté.