SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

HOKEJBALOVÉ MS 2017

 

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

Otevírací doba registračních pracovišť:

Pardubice (kancelář RSHb)

červen - červenec = zavřeno

Odloučené pracoviště:

Verměřovice č.p. 100

vždy po telefonické domluvě

(Eva Králová, tel. 773 781 140)

 

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » JTEKT Cup ve Svítkově
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Vítězové JTEKTCUPU (foto: Ondřej Novák)

JTEKT Cup ve Svítkově

Jiří Kozel | 15.06.2017 10:28:20 | 295x

V neděli 4.června 2017 se konal druhý ročník JTEKTCupu na hřišti ve Svítkově. Turnaje se zúčastnila pětice týmů, která měla slibovat opravdu zajímavé zápasy. Domácí HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice na svém hřišti přivítali Výběr Prahy U13, Autosklo HAK Pardubice, Ježky z Heřmanova Městce a SK Kometu Polička. Turnaj se hrál na 2x10 minut každý s každým.

Prague Select prošel turnajem bez zaváhání a neztratil ani jeden bod. Jednoduché to však hráči a hráčka z Prahy neměli a všechny týmy je slušně potrápili. Vždy však dokázali najít nějakou skulinku v obraně soupeře a po zásluze vyhráli.

Autosklo HAK Pardubice skončilo na turnaji druhé, když dokázali v posledním zápase porazit v přímém souboji o druhou příčku domácí Svítkov. Autoskláři ztratili body proti Výběru Prahy, ačkoliv byli po většinu utkání aktivnějším celkem. Také překvapivě podlehli Poličce, když nejprve neubránili oslabení a následně inkasovali potřetí.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice na domácím turnaji obsadili třetí místo, nepovedlo se jim tedy obhájit loňský triumf. Domácí Stars asi nejvíce zatopili právě vítězům z Prahy, když se jim náramně vyvedl vstup do utkání, ale vše pochytal brankář soupeře a produktivní spoluhráči už jen dílo dokonali. Proti Autosklu se zdálo, že již došla některým hráčům šťáva a Autoskláři nedali Svítkovu šanci.

Ježci z Heřmanova Městce se dlouho trápili hlavně se střílením branek, když v prvních třech utkáních se nedokázali vůbec prosadit a vždy jedenkrát inkasovali. Po třech utkáních tak měli na kontě 0 bodů a skóre 0:3. V posledním zápase však již branky přišli a Ježčí žáci vstřelenými brankami rostli a nedali tak soupeři z Poličky šanci.

SK Kometa Polička přivezla do Svítkova kombinovaný tým, kde nechyběli malí ani velcí hráči, mezi kterými byl velikánský výškový rozdíl. Se soupeři povětšinou drželi krok a hlavně byli přesní v zakončení což nejvíce ukázali proti Autosklu, které dokonale zaskočili a vyhráli 3:2.

 

Tomáš Grepl (Prague Select) - "Emotivní víkend. Hráči byli spolu už od soboty a vytvořili mezi sebou skvělou atmosféru. Makali jeden za druhého a bylo jedno, kdo z jakého klubu pochází. To je ten hlavní důvod proč se nám tenhle úspěch podařil. Chtěl bych za to poděkovat nejen hráčům, realizačnímu týmu, ale i rodičům za podporu a pražskému svazu, že nám umožnil se zúčastnit."

 

Leoš Vlašič (Svítkov): „JTEKT Cup byl dobrá domácí prověrka našich schopností s velmi kvalitními soupeři. Naše vystoupení na turnaji bylo se střídavými úspěchy. Polička se svým mladým týmem nám statečně vzdorovala, ale dvěma vstřelenými góly jsme ji porazili. Pražský výběr jsme dokázali ubránit jen první polovinu, pak jsme dostali dva slepené góly a naše snaha spadla na nulu. S Ježky to byl opět urputný boj o každý centimetr hrací plochy, který skončil šťastněji pro nás. Poslední zápas s Autoskláři byl vyrovnaný a kluci se snažili do poslední minuty, bohužel nám Autoskláři utekli o tři góly a my jsme nedokázali gólově odpovědět. Chci vyzdvihnout skvělý výkon Matyáše Bláhy, který 100% plnil úkoly a skvěle pracoval pro tým. Je škoda zkratů v chování některých hráčů, kteří nedokázali unést tíhu okamžiku a tím oslabovali tým. Celkem hodnotím naše vystoupení na turnaji jako dobré a tým chci pochválit za dobrou práci.“

 

Jiří Kozel (Ježci): „Turnaj nám úplně nevyšel podle očekávání a tím nemyslím 4. příčku, ale spíš předvedenou hru a to hlavně do útoku, kde jsme hráli skoro bez pohybu a to na takové týmy nestačí. Když už se povedlo nějaké střídání hned z toho byla ošemetná situace a své šance jsme si vytvořili, ale na dvě-tři střídání za zápas se hrát nedá. Naopak obrana ukázala, že prosadit se proti nám dá hodně zabrat a společně s brankářem A. Pávem, který byl vyhlášen nejlepším brankářem, byli překonáni pouze 4x za celý turnaj. Trošku nás nastartovala až vstřelená branka v posledním utkání, ale to bylo pozdě. Odehráli jsme čtyři velmi těžká utkání, která nás jistě zase posunou trošku dál. Chtěl bych na závěr poděkovat organizátorům za velmi povedený den strávený hokejbalem!“