SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » JTEKT CUP MLADŠÍCH ŽÁKŮ
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Účastníci turnaje (foto: fotogalerie Svítkov)

JTEKT CUP MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Jiří Kozel | 21.06.2016 09:04:31 | 1281x

Mladší žáci - Svítkovský klub slavil 25 let existence na sportovní scéně a při tomto slavnostním dnu přichystal i turnaj pro mladší žáky, kterého se nejprve měla zúčastnit čtveřice týmů SK Hokejbal Letohrad, Ježci Heřmanův Městec, výběr Prahy a samozřejmě domácí JTEKT Svítkov Stars Pardubice. Po odřeknutí Letohradu se chvilku spekulovalo a možných náhradnících, ale nikdo této šance nevyužil.

O putovní pohár, který pořadatel zajistil se tak nakonec poprala jen trojice týmů. K 25. narozeninám dostal dárek i samotný areál a to v podobě plastového povrchu.

Vítězslav Gregor (Svítkov): „Škoda, že nepřijel čtvrtý tým, turnaj by byl určitě zajímavější. Těsně před turnajem byl na našem stadionu položen nový plastový povrch a kluci na něm nestihli jediný trénink. Bylo to vidět hlavně v prvním zápasu, kdy se s ním kluci dlouho srovnávali. Ježci měli více ze hry a vedli. My jsme v závěru zkusili stáhnout hru na dvě pětky, kluci se dostali do tempa a to pomohlo. Ve druhém zápasu už to bylo mnohem lepší a finále si kluci pohlídali.“

Sestava (Svítkov): Choutka Dominik, Šťovíček Jiří, Procházka Matěj - Hemžský Marek, Janíček Vojtěch, Korbel Martin, Gregor Jiří, Bitnar Jiří, Vojtěch Jakub - Bláha Matyáš, Brož Filip, Bukač Adam, Drbal Denis, Korec Adam, Malý Matyáš, Novotný Šimon, Novotný Lukáš.

 

Fotogalerie (Svítkov):

 

Jiří Kozel (Ježci): „Po příjezdu jsme s radostí zjistili, že budeme hrát na plastovém povrchu a že na hokejbalové mapě škrtáme další asfaltové hřiště, následně nás zastihla informace, že turnaje se nakonec zúčastní jen trojice týmů, což zase týmu lehce na náladě ubralo, jelikož nás to stavělo do pozice vyhrát alespoň jedno utkání, abychom si pro sebe vybojovali případný třetí zápas. To se nám nakonec nepovedlo a po dvou prohrách pro nás turnaj skončil. I přesto musím tým pochválit, přeci jen nám chyběli tři hráči základní sestavy, bez kterých si někteří hráči možná nedokázali ani představit hrát. Opak byl pravdou, kluci bojovali a v obou utkáních se ujali vedení, které jsme bohužel nedokázali dotáhnout do vítězného konce, ačkoliv jsme oběma soupeřům byli vyrovnaným soupeřem.“

Sestava (Ježci): Páv Adam – Kozel Lukáš, Čapka Jan, Musílek Vít, Dufek Karel, Vlasák Lukáš, Vohralík Vít, Pilař Jan, Málek Tomáš, Jožák Jakub, Synek David, Roman Kalhous

 

Zápasy ve skupině:

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice : Ježci Heřmanův Městec 3 : 1

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice : Výběr Prahy 4 : 2

Výběr Prahy : Ježci Heřmanův Městec 2 : 1

 

Finále

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice : Výběr Prahy 4 : 0

 

Dovednostní soutěže:

Nejtvrdší střela: Pavel Kabát (Výběr Prahy) 136km/h

Nejlepší dvojice při trestných stříleních: Adam Páv a Tomáš Málek (Ježci Heřmanův Městec)

 

To je zřejmě pro sezónu 2015/16 v kategorii mladších žáků konečná, nezbývá než popřát krásné prázdniny a hned po nich … ano správně zase hokejbal!