2200190661/2010

POZOR 28.9. bude kancelář uzavřena (statní svátek)
Otevřena bude vyjímečně ve středu 27. 9.

Kancelář otevřena vždy ve čtvrtek 16:00-19:00!!!

TITULNÍ STRANA » Ježci opět dokázali vystrčit růžky a z minima vytěžili hned dvě branky!
Nejbližší utkání - Neděle 01.10.2017
» 09:00 | SK Jihlava-Autosklo PCE "modří"
» 09:45 | Svítkov Stars-Autosklo PCE "bílí"
» 10:30 | SK Jihlava-Ježci HM
» 11:15 | Autosklo PCE "bílí"-Sršni Svitavy
» 12:00 | Autosklo PCE "modří"-Ježci HM
» 12:45 | Sršni Svitavy-Svítkov Stars
Svítkov x Ježci (foto: Alena Novotná)

Ježci opět dokázali vystrčit růžky a z minima vytěžili hned dvě branky!

Jana Nekolová | 27.03.2017 17:55:50 | 644x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých se Autoskláři po ospalém začátku zápasu, pomalu rozjeli až ve druhé třetině, kde prořídlým řadám svitavských Sršňů nadělili hned sedm gólů. Svítkovské hvězdy díky zlepšené kombinační hře jednoznačně vyhráli nad Ježky, kteří opět dokázali vystrčit růžky a z minima vytěžili hned dvě branky, které se jim i přes rychlou hru Svítkova podařilo vstřelit. Královehradečtí Piráti i přes mizernou koncovku dovedli zápas s přeloučskými Jestřáby, kteří s nimi hráli v první třetině vyrovnanou partii, do zdárného konce.

HBC Autosklo-H.A.K. Pce vs. TJ Sršni Svitavy 12:2 (1:0,7:1,4:1)

Střely na branku: 40:17, Vyloučení: 2:3, Přesilovky:3:1, Využití:1:0, V oslabení: 0:1

Autoskláři se po ospalém začátku zápasu, pomalu rozjeli až ve druhé třetině, kde svitavským Sršňům nadělili hned sedm gólů. „Další domácí utkání k nám přivedlo celek Sršňů. Snad nechuť, podcenění či šok z prvního většího sluníčka, mohli za naší děsivou první třetinu. Jako by kluci zapomněli vše, co doposud uměli. Předržovali jsme balonky, snažili se projít pouze individuálně, a to vše s nulovým pohybem. Proto jsme mohli být rádi, že jsme po první třetině vedli 1:0 a soupeř se neprosadil. Do druhé části jsme vstoupili lépe a skóre začali navyšovat. Výkon v této třetině kazí inkasovaný gól v oslabení. V posledním dějství se už značně projevila únava bojovných Sršňů, mezi kterými vyčnívala Tereza Radová a nejednou udělala z našich obránců kužely. Své představení zakončila trestným střílením, které využila jako ostřílený mazák. Slabou útěchou nám mohou být 3 body, ale náš výkon musíme do dalších utkání zlepšit!,“ zhodnotil zápas trenér pardubických Autosklářů Michal Šimek.

Sestava Autoskla: Kuryviál, (Bitnar) - Hálek, Kamaryt, Kopřiva, Křemenák, Školoudík - Kopsa M., Kopsa Š.,Kubíček, Moravec, Socha, Šťastný, Oršoš, Tichý

Branky Autoskla: Moravec (3+1),  Kubíček (1+2), Hálek (1+2), Kopřiva (1+2)

Prořídlé řady svitavských Sršňů hrály s domácími Autoskláři vyrovnané utkání jen v první třetině, ve druhé se domácí rozjeli na plné obrátky a hosté už na ně nestačili. „V sobotu odcestovaly naše prořídlé řady do Pardubic. Početná marodka nám zamíchala sestavou. Na zkušeného soupeře, jsme deset hráčů do pole dali dohromady na poslední chvíli. Naší snahou bylo dát góly a znepříjemnit soupeřovi hru. V první třetině jsme drželi dohodnutý záměr. Soupeřovi se ujala až v samém závěru střela od modré, která se odrazem stočila do brány. Druhá třetina úplný opak první, soupeři začalo fungovat to, co nám přestalo. Lepším pohybem si soupeř tvořil jednu šanci za druhou. Krásnou akci předvedli Sršni ve vlastním oslabení, kdy po křídle Terka překonala vše, co jí stálo v cestě a nádherně vybídla Aleše ke skórování. Před poslední třetinou, bylo více méně o osudu zápasu rozhodnuto a zápas se dohrál za podobného scénáře z  druhé třetiny,“  okomentoval průběh zápasu trenér svitavských Sršňů Zdeněk Beneš.

Sestava Svitav: O. Hoch - V. Dvořáček, J. Šimek, L. Kříž, Z. Beneš, A. Hamza, T. Radová, D. Kyncl, M. Šindelka, V. Hloušek, J. Gálik

Fotografie z utkání (autor Andrea Jirásková):

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

HBC JTEKT Svítkov Stars Pce vs. Ježci Heřmanův Městec 14:2 (3:0,6:1,5:1)

Svítkovské hvězdy díky zlepšené kombinační hře jednoznačně vyhrály nad Ježky. „Oproti nedávnému zápasu v Heřmanově Městci došlo určitě k výraznému zlepšení komunikace mezi hráči a kombinace. Kluci to netahali  tolik na sebe jako tehdy. Mrzí mne jen několik propadů v obraně, kdy hráči příliš nepomohli brankáři. Právě tak vznikly oba góly soupeře. Jinak se hrálo téměř výhradně před brankou Ježků,“ popsal zápas trenér svítkovských hvězd Vítězslav Gregor.

Ježci opět dokázali vystrčit růžky a z minima vytěžili hned dvě branky, které se jim i přes rychlou hru Svítkova podařilo vstřelit.  „Porážka je trošku vyšší, než jsme před zápasem doufali, ale samotné utkání hodnotím, jako velmi povedené. Svítkov hrál ve velké rychlosti a zároveň se hrálo i dost do těla čemuž jsme se dokázali v rámci možností přizpůsobit, ale při hře na dvě pětky nám rychle ubývaly síly. Soupeř nám nedal ani na chvilku vydechnout, ale přeci jen jsme opět dokázali vystrčit růžky a z minima vytěžit hned dvě branky, které byly určitou náplastí na branky inkasované," shrnul průběh zápasu trenér heřmanovských Ježků Jiří Kozel.

Sestava Ježků: Páv - Kozel, Synek, Musílek, Daníček, Vlasák, Vohralík, Pilař, Zmek, Jožák, Sedlák

Fotografie z utkání (autor Alena Novotná):

HC Jestřábi Přelouč vs. HBC Hradec Králové 1988 3:6 (1:1,1:5,1:0)

Přeloučští Jestřábi hráli v první třetině s královehradeckými Piráty vyrovnanou partii, ve druhé už ale na vyspělejšího soupeře bohužel nestačili. „Utkání, ve kterém jsme dlouho mysleli na úspěch. Bohužel výpadek na konci druhé třetiny rozhodnul. My ale někoho o body připravíme! Makáme dál, úspěch se dostaví. Musíme tomu věřit. Soupeř byl prostě vyspělejší. My máme na čem stavět pro další sezony,“ vysvětlil k zápasu za přeloučské Jestřáby Martin Šmíd.

Sestava Přelouče: Čára - Kratochvíl, Pavlíček, Zbořil, Říha - Kubátová, Herman, Dostál, Moravcová, Merta, Lauryn, Moravec F., Moravec M., Říhová, Bittner, trenér: Herman

Branky Přelouče: Dostál (Kubátová), Herman, Dostál (Herman)

Královehradečtí Piráti i přes mizernou koncovku dovedli zápas s domácími přeloučskými Jestřáby do zdárného konce. „Tento zápas mohu hodnotit pouze pár slovy. To, co se odehrálo v sobotu v nedaleké Přelouči, byla naprostá katastrofa. Naše koncovka byla naprosto mizerná, k tomu všemu se naši hráči přizpůsobili ke hře domácímu týmu. Za tento výkon jsme si možná zasloužili i prohrát. Naštěstí jsme vše dotáhli do zdárného konce a odvezli jsme si tři body za výsledek 3:6. Musím podotknout, že se Přelouč nesmí podceňovat, protože i oni dokáží hrát velmi kvalitní Hokejbal. Soupeři  přejeme hodně štěstí,“ konstatoval trenér královehradeckých Pirátů Vratislav Novák.

Sestava Hradce: Baše (Budil) - Kubát, Kulhánek, Dlouhý, Kutnar - Rakovský, Hruška, Černý, Novák, Kynčl, Herout

Branky Hradce: Kulhánek, 4x Černý, Kynčl