4.turnaj ???,      8.5.2018

2200190661/2010

Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

TITULNÍ STRANA » Ježci načepovali Deltě říznou desítku!
» 08:30 | Sršni Svitavy-Polička
» 09:30 | Sršni Svitavy-Autosklo PCE "bílí"

Jana Nekolová | 10.10.2017 16:42:24 | 1029x

KHbL – V neděli se odehrálo čtvrté kolo krajské ligy, ve kterém Splašenky díky zodpovědné hře a posilám z Kolína porazily Opatovice. Chlumecké Vrtačky si i díky výbornému výkonu svého gólmana Šandy, který pochytal spoustu šancí domácích, odvezly z Prachovic už čtvrtou výhru a tři body. Ježci ukázali Deltě, jak se hraje jednoduchý hokejbal, s chutí si zakombinovali a zastříleli. Autoskláři díky skvělému týmovému výkonu zaslouženě vyhráli nad chrudimskými Žolíky.

SK HBC Splašené Hole Pce vs. HBC Opatovice nad Labem 6:2 (2:0,2:0,2:2)

Splašenky díky zodpovědné hře a posilám z Kolína porazily doma Opatovice. „Už jsme se báli, že výhra je pro nás zakletá. Naštěstí jsme i díky přispění nových posil ze zaniklého klubu z Kolína porazili Opatovice. Skvělý výkon předvedla první formace ve složení Topič - Holý - Urbánek. Především Libor Holý mi takto ze začátku sezony dělá radost svými výkony, výtečným výkonem se po pauze vrátil i Slávek Urbánek, Honza Topič si pak ze svých sto devadesáti šancí taky dokázal připsat branku, takže super. Proti Opatovicím jsme se snažili především hrát zodpovědně, což se nám konečně podařilo, s výjimkou začátku třetí třetiny, kdy jsme klasicky zaspali. Zápas hodně ovlivnilo počasí, protože občasné přeháňky činily z hřiště  nebezpečnou klouzavou hmotu, na kterou bohužel doplatil jeden z hráčů Opatovic. Plastový povrch je na mokru skutečně nebezpečný, doufám, že se soupeři z Opatovic nic vážného nestalo a co nejdříve jej zase uvidíme na hřišti,“ zhodnotil zápas Lukáš Zitka.

Opatovice díky tomu, že nedokázaly proměnit šance, které měly, tak se Splašenkami prohrály. „SOS!!! Hledáme střelce. Jinak si totiž nedokážu vysvětlit výsledek tohoto zápasu. Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem, vytvářeli jsme si spousty šancí, ale co z toho, když nedokážeme vstřelit gól. Soupeř potrestal každou naši chybu a výsledek je, jaký je. Gratuluji soupeři ke třem bodům,'' komentoval průběh zápasu Filip Kopa.

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

SK Prachovice vs. HbC Chlumec nad Cidlinou B 1:3

Chlumecké Vrtačky si i díky výbornému výkonu svého gólmana Šandy, který pochytal spoustu šancí domácích, odvezly z Prachovic už čtvrtou výhru a tři body. „V neděli jsme zajížděli do Prachovic, kde na nás bylo připraveno 19 hráčů domácích a velmi nepříjemné počasí déšť po celou dobu utkání. V první třetině jsme byli lepším týmem, měli jsme více šancí, ale gól se nám nepodařilo vstřelit, velké šance neproměnil Horák. Ve druhé třetině se prosadil, kdo jiný než Doskočil Filip, kdy dotlačit míček za záda gólmana domácích 0:1. Druhou branku jsme přidali po krásné akci, Synek se krásné uvolnil za branku a naservíroval přihrávku před branku na úplně volného Cháru 0:2. Ve třetí třetině opět  Štěpán Horák neproměnil velké šance, sic obut do speciální obuvi, tak jak se to dělá, mu ukázal, Hanyš Dan z otočky od modré čáry po zemi nedal gólmanovi šanci 0:3. Domácí snížili na 1:3, kdy střelou z půlky hřiště překonali naše brankáře, který vůbec nic neviděl. Náš brankář Šanda pochytal spoustu šancí domácích a podal velmi dobrý výkon. Hlavně chci poděkovat domácím za dobré utkání, že se nikomu nic nestalo,  protože to vypadalo někdy, jako kdybychom hráli na ledě. Klukům chci poděkovat za čtyři vítězství, ale už teď se musíme připravit na neděli, kdy přivítáme Deltu Pardubice,“ popsal zápas Ladislav Demjanovič.

Sestava Chlumce: Šanda, Péřa, Matys, Gottwald, Němec, Doskočil, Doležal, Pojar, Synek, Chára, Horák, Čuřik, Hanyš, Novák

Branky Chlumce: Doskočil, Chára, Hanyš

Delta Pardubice vs. Ježci Heřmanův Městec B 1:10 (0:3,1:2,0:5)

Střely na branku: 15:26, Vyloučení: 5:4, Přesilovky: 4:5, Využití: 1:3, V oslabení: 0:

Ježci ukázali Deltě, jak se hraje jednoduchý hokejbal, s chutí si zakombinovali a odvezli si ze Svítkova výhru a tři body. „Hosté nám předvedli, jak se hraje jednoduchý hokejbal. Náš tým byl od první minuty do poslední minuty pod tlakem soupeře, po třech minutách to bylo 0:2 a brali jsme si time-out. Ani poté se obraz hry se nijak nezměnil. Hosté nás několikrát rozebrali a s chutí si zakombinovali leckdy do prázdné branky, zatímco my jsme se dostali k ohrožení jejich gólmana maximálně při přesilovce. Výsledek naprosto reálně odpovídá dění na hřišti a nám nezbývá než nepovedený zápas hodit za hlavu a co nejlépe se připravit na následující utkání,“ shrnul průběh zápasu Jaroslav Nečas.

Sestava Delty: Snížek Tomáš – Kopecký Marek ©, Riedel Michal – Macháček Petr, Novotný Petr – Shejbal Tomáš - Maixner Patrik, Bonaventura Jan, Švihlík Jiří - Bílek Petr, Heller Jiří, Ziegler Zdeněk

Branky Delty: 19:19 Bonaventura Jan (Švihlík Jiří, Kopecký Marek) PP

Sestava Ježků: Menc Petr – Kučera Ondřej, Menc Lubomír, Bohatý Matěj, Macháček Josef ST., Macháček Josef (A), Mach Tomáš, Pavlíček Marek – Secký Milan, Kadaňka Tomáš, Bahník Filip, Valenta Daniel (A), Macenauer Dominik (A), Mlejnek Kamil (C), Ledvina Andrej, Petr Tomáš, Škoda Patrik (A), Šídlo Štěpán (A)

Branky Ježků: 0:26 Mach Tomáš (Macenauer Dominik), 3:31 Macenauer Dominik (Valenta Daniel) PP, 13:08 Bahník Filip (Secký Milan), 15:19 Macenauer Dominik (Valenta Daniel), 29:36 Kadaňka Filip (Bahník Filip), 31:17 Valenta Daniel (Macenauer Dominik) PP, 35:21 Škoda Patrik (Šídlo Štěpán, Mlejnek Kamil) PP, 36:31 Petr Tomáš (Macenauer Dominik, Macháček Josef st.) SH, 39:49 Secký Milan (Bahník Filip), 40:47 Petr Tomáš (Valenta Daniel, Macenauer Dominik)

HBC Autosklo-H.A.K. Pce C vs. HBC Jokerit Chrudim 4:2 (2:1,0:1,2:0)

Domácí pardubičtí Autoskláři díky skvělému týmovému výkonu zaslouženě vyhráli nad chrudimskými Žolíky. „V duelu s Chrudimí jsme získali 3 body, se kterými jsme ani moc nepočítali, v tomto zápase jsme ale předvedli skvělý týmový výkon a body jsme si po právu zasloužili. Ačkoliv první branku vstřelili hosté, měli jsme více ze hry my a vytvářeli jsme si řadu šancí. Prvním úspěšným střelcem se stal Král, když zametl míček do prázdné branky - 1:1 . Do vedení nás poslal vzápětí přesnou trefou do růžku Šváb a skóre se pak na dlouho zastavilo. Na začátku druhé třetiny na nás sice Chrudim vletěla, ale tlak jsme ustáli a pak už jsme hru zase dirigovali spíše my. Nespočet šancí však končil na skvěle chytajícím Kavánovi. Tři minuty před koncem druhého dějství dostal před brankou příliš prostoru a času Trojek a vyrovnal na 2:2. Zápas se tak nějak odehrával pořád ve stejné režii, my jsme soupeře tlačili a Chrudim vyrážela do sporadických, za to nebezpečných, protiútoků. Zápas rozlouskl v čase 42:23 Honza Šváb, svým druhým gólem nás poslal opět do vedení. Závěrečný tlak Chrudimi v šesti hráčích jsme společnými silami bránili až do chvíle, kdy do prázdné branky zpečetil výsledek utkání Standa Korel. Mokrý povrch zřejmě hostům moc nesedl, jejich hra nebyla zdaleka tak nebezpečná, jak jsme očekávali. Velkou oporu však měli i v gólmanovi, nebýt jeho zásahů, mohlo být utkání rozhodnuté už v půli zápasu. Chtěl bych ještě jednou poděkovat všem hráčům za obětavý a bojovný přístup, byl to týmový výkon, přesně tak, jak by to mělo být!,“ vysvětlil k zápasu Petr Špaček.

Sestava Autoskla: Špaček - Kaša, Kopáč - Bureš, Šatara - Korel, Jirák, Král - Matějovský, Choutka, Šváb, Lankašová

Branky Autoskla: 11. Král (Korel, Jirák), 12. a 43. Šváb (Lankašová a Choutka), 45. Korel (Král, Jirák)