ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

TITULNÍ STRANA » Jeleni se rozjeli na 110% a porazili běhavé a bojovné Autoskláře!

0 : 20 (0:11,0:5,0:4)

V dané sezóně nebylo dosud odehráno žádné utkání.

Autosklo x Letohrad (foto: David Kerschbaum)

Jeleni se rozjeli na 110% a porazili běhavé a bojovné Autoskláře!

Jana Nekolová | 03.04.2017 16:57:00 | 525x

MČR SŽ – V sobotu se odehrály další zápasy kategorie starších žáků, ve kterých se Ježci ještě v první třetině střelecky hledali, ale po čtvrtém vstřeleném gólu sebrali brněnským Buldokům, kterým ve druhé třetině došli síly, chuť bojovat a už jen navyšovali skóre. Pro královehradecké Piráty byl zápas s oslabenými brněnskými Buldoky, kteří přijeli bez svých opor, jednoduchou záležitostí a díky tomu, že letohradští Jeleni makali na 110%, tak porazili běhavé a bojovné pardubické Autoskláře.

Ježci Heřmanův Městec vs. HBK Bulldogs Brno 12:2 (2:1,4:0,6:1)

Střely na branku: 56:13, Vyloučení:2:2, Přesilovky:2:2, Využití:0:0, V oslabení: 0:0

Ježci se ještě v první třetině střelecky hledali, ale po čtvrtém vstřeleném gólu sebrali brněnským Buldokům chuť bojovat a už jen navyšovali skóre.  „Dokonce sezóny se nám zřejmě bude chybět náš nejlepší střelec L. Vlasák, což bude velmi citelná ztráta a nahradit ho prakticky nejde. Chybět nám bude hlavně v těžkých zápasech, kde nám dokázal udělat radost vstřelením nějaké té branky, která klukům vždy zvedne náladu. Nyní jsme se potkali s Brnem, které má podobně sestavený tým jako my. Brno mělo tento den v nohách utkání s Hradcem Králové, ale troufám si říct, že bychom je dokázali porazit i tak. V první třetině jsme se ještě střelecky hledali a soupeř občas dokázal zahrozit z rychlého protiútoku, ale jinak šlo o trvalé obléhání branky. Vstřelením 4 gólu jsme soupeři sebrali i chuť s námi bojovat a následně už výsledek jen navyšovali. Po většinu zápasu jsme hráli velice dobře, škoda jen některých pasáží, kdy jsme se rozhodli hrát plácanou a hra jako taková upadla. Jakmile jsme si dokázali přihrát a rozeběhnout se, neměl soupeř šanci," zhodnotil zápas trenér heřmanovských Ježků Jiří Kozel.

Oslabeným brněnským Buldokům, kteří přijeli do Heřmanova Městce bez svých opor, došli ve druhé třetině síly. „Ve druhém utkání kluci začali velmi dobře, ale několik neproměněných šancí pak rozhodlo o osudu zápasu. Ve druhé třetině došli žákům síly a domácí zcela zaslouženě vyhráli,“ komentovali průběh zápasu brněnští Buldoci.

SK Hokejbal Letohrad vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pce 5:1 (1:1,3:0,1:0)

Střely na branku: 43:29, Vyloučení: 1:1, Přesilovky:1:3, Využití:0:0, V oslabení: 2:0

Díky tomu, že letohradští Jeleni makali na 110%, tak porazili běhavé a bojovné pardubické Autoskláře. „Ze zápasu jsem měla velké obavy, protože zápasy s Pardubicemi jsou vždy velmi těžké. Avšak jako tým jsme opět dokázali, že umíme porazit jakkoli silného soupeře. Pardubičtí byli velmi běhaví a bojovní, tudíž i my jsme s nimi museli držet tempo a makat na 110%, což se nám vyplatilo. Zápas pak nabral neuvěřitelný spád a všechny nás to bavilo," vysvětlila k zápasu kapitánka letohradských Jelenů Vanesa Halbrštátová.

Sestava Letohradu: Stráník (Vacek D.) - Cibulka, Fišer, Halbrštátová (C), Hubálek, Kalousek S., Kalousek Š., Lux, Macháček, Netušil, Šimek, Vacek S., Zářecký, Kerschbaumová, Kalousková, Kerschbaum
Branky Letohradu: 6:58 Macháček, 15:42 Macháček (Vacek S.), 21:05 SH Hubálek (Macháček), 21:30 SH Macháček (Hubálek), 31:00 Hubálek (Macháček)

Sestava Autoskla: Bitnar, Kuryviál - Hálek, Kopřiva, Křemenák, Svoboda, Kábrtová, Kopsa, Moravec, Oršoš, Socha, Tichý, Drbal, Kábrt

Branky Autoskla: 14:17 Moravec (Kopřiva)

Fotografie z utkání (autor David Kerschbaum):

HBC Hradec Králové 1988 vs. HBK Bulldogs Brno 29:0 (13:0,10:0,6:0)

Střely na branku: 52:7, Vyloučení: 0:0, Přesilovky:0:0, Využití:0:0, V oslabení: 0:0

Oslabení brněnští Buldoci, kteří přijeli do Hradce bez svých opor, nestačili ani na hradecké Piráty. „Buldoci v Hradci Králové byly pro domácí jen lehký tréninkový soupeř. Při absenci nejstarších kluků museli nastoupit nejmladší hráči a podle toho také vypadal výsledek zápasu. Ve druhém utkání kluci začali velmi dobře, ale několik neproměněných šancí pak rozhodlo o osudu zápasu. Ve druhé třetině došli žákům síly a domácí zcela zaslouženě vyhráli,“ shrnuli průběh zápasu brněnští Buldoci.

Pro královehradecké Piráty byl zápas s brněnskými Buldoky jednoduchou záležitostí. „V sobotu 1.4. k nám na hřiště do Hradce Králové zavítal soupeř z Brna, věděli jsme, že zápas by měl být pro nás jednoduchá záležitost. Po první patnácti minutovce jsme dali třináct branek a byli jsme nad míru spokojeni. Ve druhé části zápasu jsme zamíchali sestavou a výsledek byl o tři branky chudší. Do třetí závěrečné třetiny jsme šli s náskokem třiadvaceti branek, kdy jsme se pokusili zaútočit na hranici třiceti branek, což nám nakonec nevyšlo a světelná tabule se zastavila na počtu 29:0 pro domácí. Tímto bych chtěl poděkovat jak hráčům, tak i soupeři se kterým jsme sehráli utkání v duchu fairplay bez jediného vyloučení a popřát jim štěstí do dalších bojů,“ popsal průběh zápasu trenér královehradeckých Pirátů Vratislav Novák.