4.turnaj ???,      8.5.2018

2200190661/2010

Pravidelná otevírací doba:

ČTVRTEK 16:00 - 19:00

Od 12. 4. 2018 bude matrika otevřená jen od 16:00 do 17:30, nebo po telefonické domluvě s Janou Nekolovou!

TITULNÍ STRANA » Hra bez brankáře a pěstní souboj, prostě hokejbal se vším všudy ….
» 09:15 | Ježci HM-Svítkov Stars
» 09:30 | Sršni Svitavy-Autosklo PCE "bílí"
» 10:15 | SK Jihlava-Ježci HM
» 10:30 | Polička-Autosklo PCE "bílí"
» 11:00 | Svítkov Stars-Autosklo PCE "modří"
» 14:30 | -
Delta Opatovice nad Labem (foto: Jana Nekolová)

Hra bez brankáře a pěstní souboj, prostě hokejbal se vším všudy ….

Jana Nekolová | 09.04.2018 19:03:02 | 476x

KHbL (doplněno) – V neděli se odehrálo předposlední kolo základní části krajské hokejbalová liga, kde devět statečných Splašenek i přesto, že odjížděly z Prachovic bez bodu, tak byly se svým výkonem spokojeny. Delta vstoupila do zápasu s Opatovicemi bez brankáře s šesti hráči v poli a dokráčela si pomalu k vítězství, které obohatila i pěstním soubojem pro diváky. Souboj o druhé místo v tabulce vyhrály chlumecké Vrtačky, které doma porazily pardubické Autoskláře, kteří tak spadli až na čtvrtou příčku. Chrudimští Žolíci vyplenili heřmanovskou Ježkárnu a vyhřívají se před posledním kolem základní části soutěže stále na prvním místě v tabulce.

SK Prachovice vs. SK HBC Splašené Hole Pardubice 3:1 (1:0,2:0,0:1)

Prachovickým betonářům se opět dařilo na domácí půdě. „Zápas mezi betonáři a SK HBC Splašené Hole Pardubice byl úspěšný pro domácí. V první třetině se Prachovice ujaly vedení ve 13. minutě. Branku vstřelil Lukáš Knický po přesné přihrávce Václava Dvořáka. Ve druhé třetině bylo štěstí opět na straně domácích. Ve 13. minutě se síť hostujících chvěla po střele Václava Dvořáka, který dostal přihrávku od Ondřeje Hrubana. Dvě vteřiny do konce druhé třetiny padla další branka! Tu vstřelil Ondřej Hruban, na kterou mu přihrával Lukáš Hubáček. Ve třetí třetině tomu už tak nebylo. Domácí brankář inkasoval po dvanácti vteřinách třetí třetiny. Chceme pochválit rozhodčí a brankáře Splašenek,“ shrnul průběh zápasu Martin Kolář.

Devět statečných Splašenek i přesto, že odjížděly z Prachovic bez bodu, tak byly se svým výkonem spokojeny. „Do Prachovic jsme přijeli v devíti lidech do pole, bylo tedy jasné, že žádný hurá hokejbal od nás rozhodně hrozit nebude. Naordinovali jsme si jasnou taktiku - betonovat červenou čáru, na což evidentně domácí hráči nejsou zvyklí, tak jsme s tím i v okleštěné sestavě slavili celkem úspěch. Prachovičtí předvedli svoji typickou hru, plnou rychlosti a tvrdosti, často ale narazili na skvěle chytajícího Vondru v naší brance. Oproti podzimu se ale překvapení nekonalo a my nakonec odjížděli bez bodu. Vyzdvihnout bych chtěl také výkon rozhodčích, kteří zápas odřídili na jedničku s hvězdičkou, kéž by většina rozhodčích měla takový cit pro hru jako tito dva zmínění pánové,“ zhodnotil zápas Lukáš Zitka.

Delta Pardubice vs. HBC Opatovice nad Labem 8:4 (2:1,5:0,1:3)

Delta vstoupila do zápasu s Opatovicemi bez brankáře s šesti hráči v poli a dokráčela si pomalu k vítězství, které obohatila i pěstním soubojem pro diváky. „Polovinu první třetiny jsme kuriózně hráli s šesticí hráčů v poli, ale hosté nás branky v naší síti ušetřili. Po nástupu brankáře jsme se rozehráli ke slušnému výkonu, který vyústil ve střídání borce v hostující kleci a také v komfortní vedení 8:2 po dvou třetinách. Třetí část jsme doslova odchodili, soupeř naší letargie bezezbytku využil a zkorigoval na konečných 8:5,“ popsal zápas Jaroslav Nečas.

Sestava Delty: Snížek - Hrnčíř, Shejbal - Kopecký, Macháček - Šováň, Novotný II - Riedel - Maixner, Novotný, Švihlík - Filip, Černický D., Bonaventura - Jurga, Heller, Bílek - Michal, Borovec, Hübl

Branky Delty: Černický 2, Hrnčíř 2, Riedel, Filip, Heller, Švihlík

Hra bez brankáře a pěstní souboj, to vše bylo k vidění v zápase mezi Opatovicemi a Deltou ve Svítkově. „Tento zápas začal trochu zajímavěji. 20 minut čekání na gólmana domácích a poté domácí odehráli dalších 10 minut první třetiny v 6 mužích v poli. Z naší strany taktika byla jasná. Vše od červené pálit na branku. Bohužel se nám tohle nepodařilo a zbytečně jsme se nechali připravit o výhodu, což zajisté rozhodlo o průběhu zápasu. Utkání jako takové moc hodnotit nechci, jelikož tady není hodnotit co. Tým, který má hrát 2. ne-li 1.NHbL prostě v této soutěži nemá co dělat. Kluky musím vyzdvihnout za krásný bojovný hokejbal a ani za jasného stavu to nezabalili! Poté gólmana Poledna, který se na výbornou zhostil úkolu dochytat zápas a nedostat 10 gól. A na závěr oba aktéry pěstního souboje chválím za férovou bitku. S tímto super výkonem už se chystáme na poslední zápas základní části proti Autosklu,“ komentoval průběh zápasu Michal Motyčka.

Fotografie z utkání (autor Jana Nekolová):

HbC Chlumec nad Cidlinou B vs. HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C 4:0 (1:0,2:0,1:0)

Souboj o druhé místo v tabulce vyhrály chlumecké Vrtačky, které doma porazily pardubické Autoskláře, ti tak spadli až na čtvrtou příčku.

Ježci Heřmanův Městec B vs. HBC Jokerit Chrudim 1:5 (0:1,0:3,1:1)

Chrudimští Žolíci vyplenili heřmanovskou Ježkárnu a vyhřívají se před posledním kolem základní části soutěže stále na prvním místě v tabulce.