Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

MS 2017 - vstupenky

Autosklo x Svítkov (foto: Jana Nekolová)

Hokejbalové jaro začalo i mladším žákům

Jiří Kozel | 21.03.2017 14:19:32 | 421x

Přebor MŽ - Jaro pro první zápasy mladších žáků neukázalo zrovna svoji vlídnou tvář a připravilo jim zatěžkávací zkoušku v podobě chladna a deště. Hráči se tomu však postavili čelem a vydali se z posledních sil za své týmy.

Ježci Heřmanův Městec : HBC Hradec Králové 1988 2:3 (0:1,1:1,1:1), střely 25:17

Góly: Pilař 2x – Černý, Bolek

Střely na branku: 25:17, Vyloučení: 0:1, Přesilovky:1:0, Využití:0:0, V oslabení: 0:0

Ježci Heřmanův Městec : HBC Hradec Králové 1988 4:1 (1:1,1:0,2:0), střely 25:7

Góly: Daníček 2x, Šmíd, Kachlík - Černý

Střely na branku: 25:17 Vyloučení: 0:0, Přesilovky:0:0, Využití:0:0, V oslabení: 0:0

Jiří Kozel (Ježci): „V prvním utkání jsme šli od prvních minut do velkého tlaku, který jsme nedokázali využít. Naopak Piráti z první vážné situace trestali a hned to bylo 0:1. To s námi trošku otřáslo a ačkoliv jsme měli herní převahu, tak na šance bylo utkání prakticky vyrovnané, jelikož Hradec měl velmi rychlé protiútoky, které skoro vždy hrozily gólem. K střelecké nemohoucnosti se přidalo i trošku smůly, když jsme trefili dvakrát břevno a pozadu nezůstali ani ostatní tyčky. V závěrečné power-play jsme sice gól dali, ale k vyrovnání jsme potřebovali dva. V druhém zápasu jsme těžili z toho, že jsme měli k dispozici více hráčů. Protiútoky již neměli takovou sílu a zvládali jsme je pokrývat. Soupeř však díky svému brankáři držel naděje skoro až do samotného závěru, kde jsme za zápasem již udělali jen definitivní tečku.“

Petr Bolek (Hradec Králové): „V sobotu 18.3.2017 vyrazili hráči HBC HRADEC KRÁLOVÉ 1988 do prvních utkání jarní části přeboru MŽ do Heřmanova Městce. První utkání náš tým zvládl a zaslouženě vyhrál. Ježci na konci utkání odvolali brankaře a usadili se v naší třetině, kde musel náš brankář (Vrkoslav Jan) předvést pár pěkných zákroků a tím udržel stav utkání na konečném výsledku 3:2 pro HBC HRADEC KRÁLOVÉ 1988.

Do druhého utkání jsme vstoupili s větším nasazením naše nové mladé pětky, tak aby získala zkušenosti a co nejdříve se stala platnou formací. Hráč Martin Adamec si odbyl svoji premiéru a to bylo pro náš klub velice důležitým momentem. První pětka tak nedostala tolik času a i to bylo dobrým poznatkem a ukázkou nízké produktivity, na které musíme stále pracovat. Hráči Ježků tak ovládli utkání a zaslouženě vyhráli 4:1.“

Sestava (Ježci): Páv – Kozel, Čapka, Musílek, Holub, Šmíd, Daníček, Pilař, Málek, Kachlík, Hladký, Zmek, Sedlák

Sestava (Hradec Králové): Vrkoslav – Černý, Bolek, Jakoubek, Moravec, Kutnar, Řezníček, Nachtingal, Adamec, Briestenský, Kašpar

HBC Autosklo HAK Pardubice : HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 7:1 (2:1,2:0,3:0)

Miloš Kamaryt (Autosklo):V prvním jarním dvojutkání nás čekalo hned městské derby. Kluci byli natěšeni po zimní přípravě a bylo to cítit už v kabině před utkáním. V prvním zápase, až na krátký výpadek na konci první třetiny musím kluky pochválit. Hráli přesně to, co jsme si řekli a převážnou část se hrálo u svítkovské brány. V druhém utkání jsme chtěli předvádět stejnou hru, ale opak byl pravdou. Utkání bylo vyrovnané a několikrát nás musel podržet Honza v bráně. V tomto zápase mohl opravdu vyhrát kdokoliv a šance se střídaly na obou stranách. Nakonec jsme ubránili těsné vedení. Jediná věc, která mě mrzí, a musíme na tom pracovat jsou zbytečná vyloučení. Opět jich bylo moc. Nyní nás čeká pauza tak budeme pokračovat v přípravě.“

Leoš Vlašič (Svítkov): „První třetina prvního zápasu byla poměrně vyrovnaná. Ve druhé a třetí třetině jsme nedokázali překonat soupeřova brankáře a kupili chyby, ze kterých Autosklo navyšovalo své skóre. Druhý zápas byl o poznání dramatičtější. Hráči se drželi taktiky a v závěru utkání jsme sahali po vyrovnání, ale opět jsme naráželi na soupeřova výborného brankáře. Škoda, že na první jarní dvojzápas nevyšlo lepší počasí.“