SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Hned na úvod sezony prvoligové derby mezi Svítkovem a Chlumcem!
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
ilustrační foto (foto: Iva Janoušková)

Hned na úvod sezony prvoligové derby mezi Svítkovem a Chlumcem!

Filip Červinka | 01.09.2016 21:36:08 | 1215x

Upoutávka - Nový ročník 2016/17 se pomalu ale jistě rozjíždí. První zářijový víkend bude hokejbalové menu ještě chudší, ale v dalších týdnech naplno zapadne do rozjetých kolejí. Pikantní duel čeká v předkole extraligy staršího dorostu na královéhradecké piráty a jejich regionální oponenty ze Svítkova. Ve druhé nejvyšší mužské soutěži se schyluje k dalšímu východočeskému derby, v jehož rámci přivítá Svítkov neustále se zlepšující chlumeckou družinu. Jak asi dopadnou extraligové celky při výjezdu na půdu silných oponentů?

Žákovské soutěže, stejně jako ty dorostenecké, se naplno rozjedou až za týden 10. září, ale již tuto sobotu vyrukují do nového ročníku heřmanoměstečtí starší žáci, na které čeká výjezd do moravskoslezské metropole. Buldoci Brno budou chtít do sezony na domácí půdě vstoupit pravou nohou, ale nadšení a poctivě pracující mladíci z Heřmanova Městce jim nedají nic nadarmo a z těchto duelů jistě vznikne zajímavá konfrontace moravského a českého hokejbalu.

Extraliga staršího dorostu vstupuje do nové sezony pouze jedním duelem, jenž se hned odehraje na půdě našeho regionu pod královéhradeckou Bílou věží. Na posilněný hradecký kádr například o multitalenta Vojtěcha Bogdányho z Letohradu vyrukuje Svítkov, jenž poslední roky předvádí výkony na té nejvyšší úrovni. Kdo se tak hned v prvním kole bude radovat ze zisku průběžného „titulu“ krále východních Čech v nejvyšší dorostenecké soutěži?

 

Dokáží Jeleni zdolat nadupaný Kert? Polička přivítá nevyzpytatelného nováčka!

 

Na mužské extraligové celky nečeká nic jednoduchého, tedy až na obhájce titulu v podobě pardubického Autoskla, které má první kolo kvůli lichému počtu jedenácti účastníků CCM Extraligy volno. Letohrad zajíždí na půdu oproti loňské sezoně ještě silnějšího Kert Parku, jenž spoléhá na obávané trio Kruček-Topolánek-Wróbel! Královéhradečtí piráti pak zajíždějí do dalekého Ústí nad Labem, jež se pod taktovkou staronového kouče Jaroslava Pavlíka, který trénoval i Hradec, dostává zpět na koně.

V neděli se odehraje kompletní úvodní kolo druhé nejvyšší mužské soutěže v tuzemsku. Svítkov se hned z kraje ročníku pustí do regionálního derby, v jehož rámci na své půdě hostí obávaný Chlumec nad Cidlinou. Dokáže nový kouč Stars Martin Bláha dovést svůj mladý tým k vítězství? Českotřebovská Lokomotiva na svém zrekonstruovaném hřišti hostí Nové Strašecí, Polička si pak chce poradit s nevyzpytatelně hrajícími nováčky z druhé ligy v podobě SK Jungler Fever Kladno a Jestřábi z Přelouče chtějí na domácí půdě zdolat velesilný západočeský soubor z Dobřan!

 

Sobota

MČR starších žáků - Utkání mimo region:

10:30 a 13:00 HbK Bulldogs Brno vs. Ježci Heřmanův Městec

 

Extraliga staršího dorostu

12:00 HBC Hradec Králové 1988 vs. HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice

 

CCM Extraliga -  Utkání mimo region:

16:00 Elba DDM Ústí nad Labem vs. HBC Hradec Králové 1988

17:30 HC Kert Park Praha vs. SK Hokejbal Letohrad

 

Neděle

1. Národní hokejbalová liga

13:00 TJ Lokomotiva Česká Třebová vs. HBC Nové Strašecí

14:00 SK Kometa Polička vs. SK Jungle Fever Kladno

14:00 HC Jestřábi Přelouč vs. TJ Snack Dobřany

14:00 HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice vs. HbC Chlumec nad Cidlinou