2.turnaj 3.12.2017 – ??? (Mikulášský turnaj)

3.turnaj ???, 14.4.2018

4.turnaj ???, 8.5.2018

2200190661/2010

Kancelář otevřena vždy ve čtvrtek 16:00 - 19:00!
POZOR! OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE (26.10.) BUDE MÍT KANCELÁŘ RSHb NOVOU OTEVÍRACÍ DOBU 16:00 - 18:00!

TITULNÍ STRANA » Extraligový Lukáš Vlasák rozhodl zápas ve prospěch Delty!
» 09:00 | SK Jihlava-RSHb ČV
» 09:45 | Svítkov Stars-Autosklo PCE "modří"
» 10:30 | RSHb ČV-Sršni Svitavy
» 11:15 | Ježci HM-Svítkov Stars
» 12:00 | Sršni Svitavy-SK Jihlava
» 12:45 | Autosklo PCE "modří"-Ježci HM
Delta vs Přelouč (foto: Jana Nekolová)

Extraligový Lukáš Vlasák rozhodl zápas ve prospěch Delty!

Jana Nekolová | 16.10.2016 22:18:45 | 1657x

2.NHbL – V sobotu se odehrálo šesté kolo zápasů druhé národní hokejbalové ligy, kde vyrovnané utkání mezi Svitavami a královehradeckými Bandity rozhodly až nájezdy, ze kterých se radovali domácí. Opočno rozhodlo zápas s Prachovicemi ve druhé třetině, kdy dalo pět gólů během devíti minut. Ježkům se zápas s chrudimskými Žolíky vydařil i díky svým téměř stoprocentním obráncům a připsali si důležité tři body na své konto a skalp Chrudimi. Českotřebovští Kohouti nestačili ani na pardubické Autoskláře a propadli se až na dno tabulky a vyrovnaný zápas mezi Deltou, která byla v plné síle a přeloučskými Jestřáby i přes závěrečnou powerplay hostů a skvělý výkon jejich brankáře Sedmáka vyzněl nakonec díky Lukáši Vlasákovi pro domácí.

Sobota 15.10.2016

HBC Banditi Hradec Králové - 1.HBC Svitavy 4:3ss (1:0,1:2,1:1-1:0)

Střely na branku: 28:18, Vyloučení: 4:5, Přesilovky: 5:4, Využití: 1:1, V oslabení: 0:1

Královehradečtí Bandité nejsou spokojeni se svým výkonem i přesto, že zápas se Svitavami na nájezdy vyhráli. „Škoda slov. Náš dnešní výkon byl tragický. Jestli budeme takto pokračovat, vrátíme se hodně rychle zpět do Krajské ligy,“ zhodnotil zápas Michal Dunda.

Vyrovnané utkání mezi Svitavami a královehradeckými Bandity rozhodly až nájezdy, ze kterých se radovali domácí. „Jak napovídá výsledek, jednalo se o vyrovnané utkání. První třetina se obešla bez branek. Ve druhé třetině jsme soupeři nabídli po svých chybách několik šancí ke vstřelení branky, čehož dvakrát využili, za nás se prosadil poprvé náš dnes nejlepší hráč P.Vodvárka po samostatném uniku. Třetí třetinu jsme začali dělat méně chyb a odměnou nám bylo vyrovnání na 2:2 po samostatném uniku, jak jinak než P.Vodvárka. Poté se soupeř ještě jednou dostal do vedení a tentokrát při snaze vyrovnat byl v samostatném uniku opět P.Vodvárka, ale soupeř ho tentokrát nenechal zakončit a po faulu následovala naše přesilová hra, ve které se nám podařilo vyrovnat na 3:3. V následujících nájezdech měli Banditi více štěstí a rozhodli o přidělení druhého bodu v jejich prospěch. S ohledem na vývoj utkání jsme s bodem spokojeni,“ konstatoval trenér Miroslav Bílý.

Sestava Svitav: Beneš, Tichý - Josepčuk, Sokol, Kolář, Makas, Lustyk ,Kříž, Bílý, Vodvárka, Dobiáš, Kadlec, Petr

Branky Svitav: Vodvárka, Vodvárka (Petr), Josepčuk  (Kolář)

HBC Rangers Opočno - SK Prachovice 5:1 (0:0,5:1,0:0)

Střely na branku: 22:24, Vyloučení: 0:4, Přesilovky: 4:0, Využití: 0:0, V oslabení: 0:0

Opočno rozhodlo zápas s domácími Prachovicemi ve druhé třetině, kdy dalo pět gólů během devíti minut. „Po dohodě obou týmů se hrál zápas v Prachovicích na plastu. Dorazili jsme do Prachovic v minimálním počtu hráčů, ale s o to kvalitnějším týmem. Co jméno-to pan hráč. Z počátku jsme se rozkoukávali a přežili mírný tlak domácích. Ve 2. třetině se nejdříve famózně trefil domácí Čep pod víko našeho gólmana, ale potom jsme pětkrát v rozmezí 9 minut udeřili „s lehkostí vánku a citem houbaře“, jak někdo po závěrečném hvizdu prohlásil. Třetí třetina se již nemusela hrát – domácí se již nedostali do hry a my jsme jen kontrolovali průběh. Po závěrečném hvizdu potěšily reakce prachovických hráčů ale i diváků, kteří s nadšením sledovali celý zápas a konstatovali, že výhra Jezdců byla plně zasloužená,“ komentoval průběh zápasu Josef Kovaříček.

Branky Rangerů: 2x Hudeček, Malík, Škoda, Kania

Ježci Heřmanův Městec - HBC Jokerit Chrudim 6:3 (1:1,2:1,3:1)

Ježkům se zápas s chrudimskými Žolíky vydařil i díky svým téměř stoprocentním obráncům a připsali si důležité tři body na své konto a skalp Chrudimi. „Zápasy s Chrudimí mají vždy svůj náboj, který v Druhé národní lize chybí, hra je vyrovnaná, nikdo neodskočí na rozdíl víc, než jedné branky a pro diváka je to velice atraktivní hokejbal. Přesně tomu tak bylo i teď. Zápas možná začal trochu opatrněji, než je dobrým zvykem, ale o chvíli později už to byl ten starý, dobrý zápas s Žolíkama. Hra byla celkem vyrovnaná po celé dvě třetiny a i v té poslední části tomu nebylo o moc jinak, až do posledních okamžiků, kdy se nám vyplatilo být trpělivějším týmem a počkat si na chyby soupeře, které jsme bez zaváhání potrestali. Musím pochválit naše obránce, kteří zvládli svoji roli na výbornou a až na pár chyb, které k zápasu patří, byli téměř stoprocentní,“ popsal zápas Jan Doležal.

Sestava Ježků: Menc Petr (Lukáš Synek) - Míšek Josef, Lubomír Menc, Macenauer Dominik, Pilař Tomáš, Šprincl Pavel, Paukrt Filip, Škubník Petr, Doležal Jan, Böhm Radek

Branky Ježků: Šprincl Pavel (Paukrt Filip), Škubník Petr (Böhm Radek, Macenauer Dominik), Pilař Tomáš (Böhm Radek), Böhm Radek (Škubník Petr), Pilař Tomáš (Böhm Radek, Škubník Petr), Paukrt Filip (Šprincl Pavel)

HBC Autosklo-H.A.K.Pce B - TJ Lokomotiva Česká Třebová B 6:1 (3:0,1:1,2:0)

Střely na branku: 39:24, Vyloučení: 2:2, Přesilovky: 2:2, Využití:1:1, V oslabení: 0:0

Českotřebovští Kohouti nestačili ani na pardubické Autoskláře a propadli se až na dno tabulky. Při souběhu utkání A i B byla využita opět řada dorostenců a ne zcela kompletní sestava, která by mohla více domácím konkurovat. Po tomto kole jsme se propadli na chvost regionální tabulky a uděláme maximum pro to, abychom s černým Petrem nepřezimovali. A tým i dorostenci o víkendu opět zvítězili a budeme věřit, že i náš záložní tým se semkne k lepším výkonům a odpoutá se ode dna tabulky. Věřím, že se nám to společně povede,“ vysvětlil k zápasu Jaroslav Badzik.

Neděle 16.10.2016

Delta Pardubice - HC Jestřábi Přelouč B 2:1 (0:0,1:0,1:1)

Vyrovnaný zápas mezi domácí Deltou, která byla v plné síle a přeloučskými Jestřáby i přes závěrečnou powerplay hostů a skvělý výkon jejich brankáře Sedmáka vyzněl nakonec díky Lukáši Vlasákovi pro domácí. „Delta byla v plné síle, takže se asi očekávalo jednoznačné vítězství. Podali jsme bojovný výkon a nebylo blízko k bodu. V podstatě rozhodla individuální schopnost Lukáše Vlasáka. Celý tým chválím za předvedený výkon a byl bych rád, kdybychom v podobných výkonech pokračovali i v příštích zápasech,“ shrnul průběh zápasu Libor Komůrka.