SOUTĚŽE RSHb Čechy Východ
2.Národní HbLKrajská HbLMČR starších žákůPřebor mladších žákůPřípravkyMinipřípravkyŽeny

            

TURNAJE RSHB ČECHY VÝCHOD
ADRESA RSHB ČECHY VÝCHOD

Adresa RSHb Sídlo RSHb /kancelář:

RSHb Čechy Východ
K Vinici 1901
530 02  Pardubice

číslo účtu:
2200190661/2010

IČO: 22769111

 

registrace a matrika

(odkaz na stránku s informacemi)

ADMINISTRACE SOUPISEK

Administrace soupisek
 

POJIŠTĚNÍ ČLENŮ ČMSHB

Pojištění členů ČMSHb

ARCHÍV SOUTĚŽÍ
ČTENÍ DOKUMENTŮ PDF

Logo Acrobat

Nemůžete číst dokumenty ve formátu PDF? V tom případě Vám chybí nainstalovaný Acrobat Reader. Program je zdarma a po nainstalování Vám tuto chybu odstraní. Stáhnout si jej můžete ZDE!

POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ
TITULNÍ STRANA » Dorostenci Hradce mají další body, Letohrad na úvod ztratil a Autosklo vybojovalo výhru
MS 2017 PARDUBICE

MS 2017 - vstupenky

HLEDEJ V ARCHIVU
Mladší dorostenci Letohradu (foto: Iva Janoušková)

Dorostenci Hradce mají další body, Letohrad na úvod ztratil a Autosklo vybojovalo výhru

Ondřej Novotný | 30.03.2017 08:13:59 | 492x

Soutěže dorostenců - O uplynulém víkendu pokračovala nadstavbová část staršího dorostu. Ta naopak teprve začala mladší kategorii. U první jmenované Hradec navázal na svoje předchozí vítězství na Kladně, naopak Pardubice tentokrát padly. Ve druhé skupině pak Autosklo otočilo zápas na svoji stranu a Letohrad tentokrát odešel bez bodu.  

NADSTAVBOVÁ ČÁST Extraligy staršího dorostu


HBC Plzeň — HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

Střely: 17:17 Vyloučení: 7:10 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:0


Autosklo, které minulý týden vybojovalo v domácím prostředí dva body proti Mostu, tentokrát čekalo utkání v Plzni. Té se vstup do nadstavby povedl lépe, jelikož nad Mladou Boleslaví vyhrála v základní hrací době. Další utkání však začalo více opatrně, takže v první periodě se skóre neměnilo. To ve druhém pokračování už neplatilo, jelikož inkasovali oba brankáři. V závěrečné třetině se však prosadili už je Západočeši a v nezvykle málo střelecky produktivním utkání, jelikož oba týmy vystřelili směrem na branku jen shodně sedmnáctkrát, tak zvítězili domácí.


HBC Hradec Králové 1988 — HBC Tygři Mladá Boleslav 3:2ss (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)

Střely: 50:32 Vyloučení: 4:6 Využití přesilovek: 1:0 Oslabení: 0:1

Hradec Králové druhé utkání v nadstavbě odehrál tentokrát doma. A mohl do něho vstupovat s klidem na hokejkách, jelikož týden dozadu si v nevlídných klimatických podmínkách vybojoval plný počet bodů na Kladně. Pod Bílou věž cestovali Tygři z Mladé Boleslavi, kteří se v první třetině prokousali do jednobrankového vedení. To však Piráti v prostřední periodě vymazali, a když remízový stav platil i po konci třetí třetiny, musely rozhodnou samostatné nájezdy. V těch byli úspěšnější Hradečtí, kteří si tak vybojovali bonusový bodík.


SKUPINA O UMÍSTĚNÍ Extraligy mladšího dorostu

 

HBC Malenovice — HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 3:9 (0:3, 1:2, 2:4)

Střely: 18:29 Vyloučení: 7:6 Využití přesilovek: 1:4 Oslabení: 1:1

Ve skupině o umístění zajížděli hokejbalisté Svítkova k prvnímu utkání do Malenovic. A byla to nakonec jednoznačná záležitost, protože už po první třetiny bylo prakticky rozhodnuto. Pardubice totiž vedly už o tři branky a po další části z toho byl čtyřbrankový náskok. Svítkov nakonec vyhrál vysoko 9:3 a se svým výkonem tak mohl být spokojený.


NADSTAVBOVÁ ČÁST Extraligy mladšího dorostu

 

SK Hokejbal Letohrad — SK Suchdol nad Lužnicí 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)

Střely: 19:13 Vyloučení: 4:4 Využití přesilovek: 0:1 Oslabení: 1:0 Diváků: 60 Rozhodčí: Boháček, Prudík

V nadstavbové skupině čekalo na Letohrad první utkání proti Suchdolu. Ten na východě Čech začal jistě podle představ, protože po první siréně šel do kabin v jednobrankovém vedení. Střelecky produktivnější sice byli nepatrně více Jeleni, ovšem ani ve druhé třetině jim to nebylo příliš platné. V této části se totiž prosadili jen hosté a do poslední periody tak šli už v dvoubrankovém vedení. To domácí sice ještě snížili, ovšem více se toho už neudálo a Suchdol si tak odvezl vítězství.


HBC ALPIQ Kladno — HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 2:3ss 0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)

Střely: 15:19 Vyloučení: 4:4 Využití přesilovek: 0:1 Oslabení: 0:0

Pardubičtí Autoskláři zajížděli v prvním utkání na Kladno a bylo to velice vyrovnané střetnutí. Úvodní část sice branky nepřinesla, zato ve druhé už padly tři. Hned dvě z toho byly do sítě Východočechů, na které tudíž ve třetí třetině čekalo dohánění domácího náskoku. Pardubicím se to povedlo a rozhodnout tak musely nakonec až samostatné nájezdy. A ty vyhráli hosté, kteří tak z utkání zřejmě vymačkali maximum bodů, co se tentokrát dalo.